HIC BEKLEMEDIGIM BIR ZAMANDA GELDIN...HOSGELDIN

Başlatan Yaşamsebebim, 17 Ocak , 2012, 19:28:07

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

EWET CANIM KUZUM SENI BIR SENE BEKLEDIK KARDESINDEN SONRA ODA BIZI CENNETTE BEKLIYOR :)SENI ÖGRENDIGIM GÜN O KADAR HEYCANLIYDIM KI KALBIM YERIMDEN CIKACAK GIBIYDI :muzz: :muzz:.TEST KIRMIZILASTIKCA BENIMDE YÜZÜM KIZARDI BUNLARI BENIMLE BIRLIKTE TEYZELERINDE YASADI SAGOLSUNLAR SENI ILK ÖGRENDIGIMDE 5 HAFTALIKTIN SIMDI 1 HAFTA DAHA BÜYÜDÜN :aferin: BABANDA BENDE SENI BEKLIYORUZ SAG SALIM HAYIRLISIYLA GELMEK NASIP ETSIN MEVLAM.KORKULARIM VAR BENI BIRAKIRSIN DIYE AMA BEN COK DIKKAT EDIYORUM IKIMIZEDE INAN BABANDA BILIYOR BUNLARI TABI TEKDIR SIZDEN TAKDIR ALLAHTAN AYIRIRMASIN BIZI INSALLAHH :amin: SENI COOKKK SEWEN ANNEN CANIM MELEGIMMM :flowers: :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm günlünüz hayirli olsun  :opucuk: insallah hep iyi seyler paylasirsin minigin kocaman olur sonrada kucagina gelir  :amin: :nazar: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ocak , 2012, 19:32:19
cnm günlünüz hayirli olsun  :opucuk: insallah hep iyi seyler paylasirsin minigin kocaman olur sonrada kucagina gelir  :amin: :nazar: :opucuk:
amin canim rabbim sanada hayirlisiyla kucagina almak nasip eder  :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

KONYALI

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

@@@gözde@@@

günlüğünüz hayırlı olsun canım Allah sağ salim kucağınıza aldığınız günleride buraya yazmayı nasip etsin  :love9: :love9:

suzannn

HASRET!M S@N@

günlüğünüz hayırlı olsun canım inş doğdugu günleride paylaşırsın

Nezo

CAN TANEM

Günlüğün hayırlı olsun canım her zaman güzel şeyler paylaşman dileğiyle  :nazar: :amin:

Yaşamsebebim

ah benim canim kuzum seni ihmal ettigimi düsünüyorsun ama sende biliyorsun annen cok yogun :cildir: :cildir: ama seni unutacak kadar degil bitanem seni  dört gözle bekliyoruz hic eziyet etmiyorsun bana masallah bulantimizda yok bazen o da olur okadar dimi babanda hergün calisiyo yorulmuyorum diyor ama ben biliyorum yoruluyor  :crybaby2: bazen karnimda öyle seyriyorsun ki bu benim cok hosuma gidiyor doktora 12 martta gidecegiz daha var o zaman 14 haftalik olacaksin insallah allahimin izniyle belki cinsiyettini de ögreniriz rabbimin nasip ederse demi canim kuzum allahim yeterki sana saglik,sihhat,akil versin seni cok seviyorum sakin anneni birakma allahim sana yardim etsin bana simsiki saril olormu canim kuzum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

masallah canim bizimde 8 matta ins. once saglikli olduklarini sonrada cinsiyetini ogreniris  :amin: :amin:  :muzz: :muzz: :muzz:

]