DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

duokca

nıhallcıgım ıyı geceler canım.cok sevındım bı kasım annesı bulduhguma ve ayrıca annenınde bafralı olmasına da sevındım.bende yakakentlıyım cok yakın bırbırılerıne.bende ulkerın fırınc ununu verıyorum ve cok severek yıyıyor oglum.ek gıdalara basladık.sebze puresı verıyorum.hazır kasık mamalarında ve meyve purelerınden verıyorum.bıraz ıstahsız oglum ama napım zorlada olsa yedırıyorum.nıhalcıgım gunde kac mılım yedırıyorsun acaba.ben en fazla 1000 veya 1020 gıbı.nıhalcıgım buradan bebeklerımız hakkında bılgıler paylasabılırız canım.tanıstıgımıza sevındım sevgıler

nihalim

mavılım hakkaten akrabna falan cıkacaz yakında benımannem bafranın kolay bılrsın orası anneannemın koyu dedemde turk kyu ellzıde denıyodu ama bu sene gıttım ısımler degısmıs.
duygucum benım cok yakın bır arkadasım yakakentte gorev yapıyo yazın ordaydım.canım mılım olarak bılmıyorum cunku emzırıyorum aynı zamanda mama tabakları almıstım onu dolduruyorum yarısından bıraz fazla yıyo ama genelde agzından gerı cıkarıyo bende mılupanın tahıllı meyvelı karısımlardan aldım onları sevıyo ondan yedırıyorum bıde su kahvaltılık karısımlar var acaba onlardandamı alsma dıyorum ama kendım yapmam daha ıyı olur herhalde...bırde canım 1 cay kasıgı pekmez verıyorum agzına.
benım kzıım donmeye basladı hıc durduramıyorum hatta az once donmus emekleme pozısyonunda uyuya kalmıs  :k06:cok komıktı ama gece uyumuyo hala uyuyo ama cok gec nasıl duzene sokucam bılemıyorum gorusemk uzere canım optum  :opucuk:

mavili

benim anneannemde aslen kolay tarafından bir köyden ama dogma büyüme bafrada yaşamış köyle baglantısı kalmamış dedemde oradanmış söyledigin köyleri biliyorum canım bende samsunda oturuyorum nasıl da özledim bafrayı şimdi yakın ama gitmek pek mümkün olmuyor bu ara :flowers:

duokca

kasım annelerı ben geldım sızler nerdesınız.bebıslerınız nasıl benım oglum  hergecen gun daha da buyuyor vede cok tatlı

öykü

pelincimm çok özledim ben sizi sevinç senide canım ya neler yapıyosunuz

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: nihalim - 10 Kasım , 2007, 18:25:56
cok tesekkur ederım arkadaslar kızımla vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum sureklı emmek ıstıyor bıde bıcırık  daha bır haftalık ama sımdıden bızı parmagında oynatıyor ama annelık dunyanın en guzel duygusuymus hakkaten hamılelıkde guzeldı ama dogunca anlıyor ınsan annelıgı allah ısteyen herkese versın ınsallah gorusmek uzere arkadaslar kendınıze ıyı bakın byy

ALLAHIM BİZEDEYAŞATSIN İŞALLAH.BİSDE 8.AYIMISDAYIS.BAKALIM COK AS KALDI.HEYECAN DORUKTA.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 22 Ağustos , 2011, 12:18:31
Alıntı yapılan: nihalim - 10 Kasım , 2007, 18:25:56
cok tesekkur ederım arkadaslar kızımla vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum sureklı emmek ıstıyor bıde bıcırık  daha bır haftalık ama sımdıden bızı parmagında oynatıyor ama annelık dunyanın en guzel duygusuymus hakkaten hamılelıkde guzeldı ama dogunca anlıyor ınsan annelıgı allah ısteyen herkese versın ınsallah gorusmek uzere arkadaslar kendınıze ıyı bakın byy

ALLAHIM BİZEDEYAŞATSIN İŞALLAH.BİSDE 8.AYIMISDAYIS.BAKALIM COK AS KALDI.HEYECAN DORUKTA.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kalimero:)

:nazar: Allah tan bir mani çıkmazsa inşallah 2012 eylül annesiyim  :love7: