DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

bulduuuuuuuummmmmmmm  :hello2:

doğumdan sonra anneyle ilgili konuşarda açmış arkadaşımız bu başlığı ve bütün yorumlar orda var

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php?topic=238.0

öykü

zümrüdü ankaya nooldu acaba hiç ortalıkta yok..

SEVİNÇ

öykü

kimse uğramıyor artık... herkes nerde.....
arkadaşlarrr...

burcu-emir

günaydın arkadaşlar;
şimdi sizin sayfanızı okudum da mazi aklıma geldi.ben 34 haftalık hamileyim,mayıs başı oğlumu bekliyoruz,adım burcu,sizlere ve bizlere dua ediyorum  :-*inşallah bi avazada doğururuz hepimiz.
ama siz şimdi en güzel zamanlarınızdasınız inanın,karnınız daha minik,köşeyi önce göbişiniz dönmüyor rahat oturup kalıkıyorsunuz veee en önemlisi uyuyabiliyosunuz  :honk:bu günlerin kıymetini bilin kızlar....
sayfanızda en çok kremlerden bahsedilmiş,ben mustella kullanıyorum,ve çok memnunum.aradada susam yağı ve badem yağını karıştırıp onu sürüyorum.(doktorumun tavsiyesi) ama bu iş birazda genetik diye düşünüyorum.inşallah çatlamayız arkadaşlar.
sağlıklı,huzurlu hamilelikler öptüm hepinizi  :opucuk:

öykü

bende 13 nisanda dr. a gideceğim. cinsiyetini söyliycek çok merak ediyorummmm.. ik ihafta geçermi acaba.. bilsem hayellerimi
ona göre kurcam :)

pelinim

bende dün kontroldeydim bir ihtimal belki cinsiyetini söyler dedim ama malesef..bende 2 hafta sonrasına kaldım.

burcu-emir

allah gönlünüze göre sağlıklı bebekler nasip etsin.benim içimden hep oğlum olacak diye geçerdi,demekki annenin içine doğuyormuş  :k06:
aslında kız erkek farketmiyor,sağlıklı olsun yeter.o an geldiğinde inanın tarifsiz bir mutluluk yaşıyorsunuz. :love9:

Almiş'inAnniş'i

kızlar bende merak ettim cinsiyetlerini öğrenir öğrenmez paylaşın bizimle lütfeeeennnnnn ;)

öykü

karın şekli cinsiyetle bağlantılımı sizce arkadaşlar..

SEVİNÇ

Bana göre saçma .Yok popon genişlerse kız ,karnın yuvarlak olursa erkek....

öykü

yapısal bir durum olmalı aslında bu .. ne alakası var dimi.. bununla..

birde tatlı yiyen erkek tuzlu yiyen kız doğurur diyolar..

SEVİNÇ

Ekşi yiyen kız derler ya. Bizimden gönlümüzden kız geçtiği için ,dr taaa erkek diyene kadar psikolojik olarak devamlı canım;ekşi ve tuzlu şeyler istedi.Şuan ise tatlı manyağıyım.

burcu-emir

sevinçcim bende 4 aya kadar ekşi salçalı ne varsa yedim bitirdim.sonradan tatlı manyağı oldum.ama hamilelik şekerim çıktığı için artık onu da yiyemiyorum  :crybaby2:
bence de popo büyürse kızmış falan,benim popo bi dünya oldu   :k06: ama karnım sipsivri,bihurafe doğru çıktı yani.herkes karnımı görüp oğlunuz mu olacak diyo. :laughing7:

burcu-emir