28 Mart , 2024, 12:16:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim küçük hanımefendim,bal peteğim.......

Başlatan KONYALI, 14 Ocak , 2012, 04:24:25

« önceki - sonraki »

muhribe

anladım canım, her evde ayrı dert işte.

boşver tatlım ya, her şeyi takma kafana. sen kızınla eşinle mutlu ol, gerisi önemli değil.  :opucuk:

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Mart , 2012, 18:31:52
Alıntı yapılan: KONYALI - 22 Mart , 2012, 18:28:23
bugun cok huysuzsun annecım ya :sad1: :sad1: :sad1:
iştahında hiç yok...2 gundur ateslıydın keyfın yerıne gelsın dıye beklerken sımdıkte hastamı olcan yoksa dişlerinden dolayımı anlayamadım kızım yaaaa...bugun cok kavga ettık senınle..2 saatlık uykuyla durmaya calısıyorum annecım sende bana bıraz yardımcı olsan nolur,kucağımdan ınmıyorsun..babannende sınır ettı zaten benı..ne ısterler benden anlamadımki???
geçmiş olsun canım ya inş. hasta olmaz dişlerini de kolayca çıkarır... k.validenin de at arkaya yaptıklarını inadına kızınla eşine sımsıkı sarıl gerisi boş evine bile sokma sıkıntılarını  :opucuk:

ya zaten umursamıyorum eşime sölemiyorum bile artık..ben verıyorum cvp larını zaten beni alt edemediler ya eşim saolsun müsade etmıyor onlara o yuzden...oğluna karsı benı koruyor kaynanam ama yalnız kalınca butun hıncını alıyor...abuk subuk ıste canan aman ya...yapsınlar, evet sınırımı bozuyorlar yalan dıyemem ama bozsunlar bır kahve yapıp ıkı dedıkodu yapıyorum unutuyorum valla..o derdıne yansın

KONYALI

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Mart , 2012, 18:38:55
anladım canım, her evde ayrı dert işte.

boşver tatlım ya, her şeyi takma kafana. sen kızınla eşinle mutlu ol, gerisi önemli değil.  :opucuk:

evet cnm aynen öle..kızım ve eşimden önemli hiçbişey yok...o derdıne yansın...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 22 Mart , 2012, 18:39:38
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Mart , 2012, 18:31:52
Alıntı yapılan: KONYALI - 22 Mart , 2012, 18:28:23
bugun cok huysuzsun annecım ya :sad1: :sad1: :sad1:
iştahında hiç yok...2 gundur ateslıydın keyfın yerıne gelsın dıye beklerken sımdıkte hastamı olcan yoksa dişlerinden dolayımı anlayamadım kızım yaaaa...bugun cok kavga ettık senınle..2 saatlık uykuyla durmaya calısıyorum annecım sende bana bıraz yardımcı olsan nolur,kucağımdan ınmıyorsun..babannende sınır ettı zaten benı..ne ısterler benden anlamadımki???
geçmiş olsun canım ya inş. hasta olmaz dişlerini de kolayca çıkarır... k.validenin de at arkaya yaptıklarını inadına kızınla eşine sımsıkı sarıl gerisi boş evine bile sokma sıkıntılarını  :opucuk:

ya zaten umursamıyorum eşime sölemiyorum bile artık..ben verıyorum cvp larını zaten beni alt edemediler ya eşim saolsun müsade etmıyor onlara o yuzden...oğluna karsı benı koruyor kaynanam ama yalnız kalınca butun hıncını alıyor...abuk subuk ıste canan aman ya...yapsınlar, evet sınırımı bozuyorlar yalan dıyemem ama bozsunlar bır kahve yapıp ıkı dedıkodu yapıyorum unutuyorum valla..o derdıne yansın
:ehi: :ehi: :ehi: kahvenin yanında da iyi gider  onları çekştirmek bak işe yarıyorlar stres atıyorsun aldırma canım insan gerçekten başta sinir oluyor zamn geçincede aaaa ben buna neden üzülmüşüm ki diyor salla gitsin

KONYALI

Balböceği

canim benim prensesimdemi hasta oldu  :y25:

oy kiyamam rabbim acil sifalar versin nazli kuzuma  :amin:

insallah atlatir minnakim  :amin: oglusumla optuk sizi canim benim  :love9:

valideyide takma kafana  :opucuk:

KONYALI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Mart , 2012, 00:42:34
canim benim prensesimdemi hasta oldu  :y25:

oy kiyamam rabbim acil sifalar versin nazli kuzuma  :amin:

insallah atlatir minnakim  :amin: oglusumla optuk sizi canim benim  :love9:

valideyide takma kafana  :opucuk:

saol edam..valla hasta olucak gıbıydı cok huysuz dun ama şükürki bişi olmadı....dun gecede uyudu..çok iştahsız sadece belkide ondan huysuz..dun doyacak kadar yemedı cunku...valideyide takmıyorum cnm ama su kadar sölimki senın valide benımkının yanında gülsuyu....benımkı cok fena...basetmeye calısıyoryum vallahi allahım yardımcım olsun...bizde hakanımla senı cok öptük teyzesi...

KONYALI

BUGUN ILK DEFA KUAFÖRE KIZIMLA GİTTİM..ANNESINI HIC UZMEDI KUZUM..AFERIN KIZIMA...

Balböceği

Balböceği

bu arada yeni ayınız hayırlı olsun  :nazar:

Aman hasta olmasın kuzucuk, dişlerden olabilir benimkide 3 gündür yemiyor.

Zorlamıyorum bugün çok az yoğurt azıcıkta pilav yedi

En son açlığa dayanamadı sadece süt icti. :)

Zeren'i, benim yerime op annesi  :opucuk: hayırlı geceler.  :love9:

KONYALI

SAOL EDACIM ÖPTUM BILE...KUCAGIMDA SUAN..YEMIYOR EDA NAPSAM CIKARIYOR CEBELLESIYORUM RESMEN ISTAH FALAN KALMADI...İNŞALLAH DİŞLERDENDIR..
6 AYIMIZ GERI KALDI COK SUKUR,SAOL EDA TEYZESI...SUAN KUCAGIMDA SOLENIYOR ÜSTÜ BASI SALYA OLDU...ŞAPIR ŞAPIR AKIYOR YAVRUMUN...
KIYAMAM HAKANIM ACMI KALMIS...TOSUN PAŞAINDA TEZ ZAMANDA İŞTAHI GERİ GELSIN INSALLAH..BIZDE SİZİ ÇOK ÖPTÜK...İYİ GECELER CNM..

KONYALI

canım kızım, bugun annen tam havasındaydı..sabah kalktık ve ınat ettı bugun yemek yıceksın..önce bisküvi ile guzel bır kahvaltı hazırladım ne kadar cebelleştiysemde sen galp geldın ve yemedın..sonrada memede uyudun..ama benım planlarım devam edıyordu ve uyandıgında tarhana corbası yapıp içine labne attım...bır guzel yedın,tabı gene bagıra cagıra ama sonunda pes ettın ve bıtene kadar yedın..ama kaseye bakman çok komıktı bıttımı dıye bakıyorsun resmen :toothy10: :toothy10: :toothy10: sonra 1 saat ara verdık ve meme emdın..gene uyudun..sonra uyandın ve tarhananın uzerınden tam 3 saat geçmiştiki oda ne annen gene elınde tabakla gelıyor..içinde ne mi var..muzlu muhallebi :muzz: :muzz: :muzz: sıkıyorsa yeme..ondanda yaklasık 1 çay bardağı kadar yedın..daha ısrar etmedım kafiydi zaten..aksamda elma suyun var kızım..yanı bugun sadece kahvaltı ögunumuzu kacırdık..o yuzden annen cok mutlu...sımdıde mısıl mısıl uyuyorsun...maşallah kızıma..
yaramaz kızım benım bugun yurutecınle yenı yenı yerler keşfettın...yatak odasında bır baktım aynanın kenarına gecmıssın bırde benım gozumun ıcıne bakıyorsun ama ellemeye devam edıyorsun..onun yasak oldugunu nasılda bılıyorsun annecım...allahım esırgesın senı,cok ama cok zekı bır kızsın sen..maşallah kuzuma...

°•.ℓανιηуα.•°

canım ya o kadar komik anlatmışsın ki okurken tebessüm ettim  :k06:

çok cadılar ya şimdikiler.

kandırmak imkansız :k06:

KONYALI

valla ben bıle guluyorum cnm halıme artık..yesın dıye yapmadıgım maymunluk kalmadı baktım olmuyor bende artık emrivaki yapmaya basladım..

KONYALI

cnm kızım bugun neler yedık nelerrrr...
çok şukur iştahın acılacak sankım...sabah 9 da kalktık..10 gibi kahvaltımızı ettık..bisküvi,2 ölçek aptamil,2 ölçek 8 tahıllı meyveli mama,peynır kırıntısı,pekmez..maşallah prensesıme..sonra 12 de yogurdunu yedın annecım cokta sevdın sanırım masallah...sonra aksam 6 da ben yemek yerken bakıyordun benden napıcaksın bakalım dıye makarnayı uzattım ay ağzını açmazmısınç...tabı tarhananı pişirip sğumaya bırakmıstı annen..hemen kosa kosa gidip aldım,afiyetle yedin kızım maşallah sana...sonrada en son aksam muhallebını yedın guzel kızım..aralardada hep süt içtin...bugun çok mutlu annen bu yuzden..tabı sen bu kadar yemek ve banyodan sonra rehavet cöktü :k06: :k06: :k06: mısıl mııllll uyuyorsun sımdık..maşallah prensesime...