2012 İlkbahar Melekleri...

Başlatan __nil__, 14 Ocak , 2012, 02:04:32

« önceki - sonraki »

sweetrose25

nasılsınız kızlar bizde oğluşumla iyi olmaya çalışıyoruz şukur 4 aylık olduk boyumuz 66 cm kılomuz 7.800 gram pazartesı gunude aşılarımız var işte bu arada ıkı gundur oğluşumbaya bir gezıyor bıde doktor demır ılacı verdı bu kontorlde sızın beişler nasıl kızlar?

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

iyiyiz bizde 4 aya yaklaştık işte kimseler ugramıyor buraya maşallah oğluşuna :nazar: bakalım bizimki ne kadar olucak aylık kontrolde ay aşımı hemde dört tane nasıl aglar kuzuuklar inş ateşi falan çıkmaz sorunsuz hallolurrr :amin:

sabr

Selam kızlar, oğlumda hala düzelme yok 4. kutu mikostatini kullandım. Karbanotlı su denemediğimi mi düşünüyorsun. Sürekli mikostatinden önce siliyorum. Göğüslerimi kıarbonatlı su ile siliyorum, Sürekli yıkayıp kurutuyorum. Ellerini emiyo yalıyo diye mantar oarya da geçmişse diye ellerini de sürekli yıkıyorum. Mikostatinin damlalaığını kaynar suyla sonra sabunlu suyla yıkıyorum. Olmuyor olmuyor.Ağız mukozası paramparça oldu. Doktora dedim karbonatlı su sürmem diye. Oda sodyum bikoabonat ampül yazmış.Aynı şey yani karbonatlı su. Mamayıda sürekli kusuyor. Kafayı yedirecek bana. Potifar diye eczaneden 26 liralık besin takviyesi aldırdı doktor gelişimi geri diye. Onu hiç istemiyor. Tükürüyor. Mama çok az yiyor sonra kusuyor. Artık uyku modunda az az meme veriyorum ya çok zayıf oğlum 6 aylık olacak 5,6 kg ne olacak halim ya . Zaten yemeyen bir kız annesiydim. Şimdi yemeyen bir oğlan ve yemeyen bir kız annesi oldum. 1 di 2 oldular. üffffffffffffff :crybaby2:

sweetrose25

mrb kızlar sanırım yine kimse yok herkes bebişiyle ilgileniyor oğluşum aşısını oldu şükür çok fazla ateşi felan çıkmadı dişlerının yerler yavaş yavaş belli olmaya başladı oğluşumun ellleri bu yüzden hep ağzında demir ilacınıda başta kullanıyordum ama ferro sanol yasalanmış sanırım onun için içime sinmedi bıraktım ınş bi sorun olmaz bu arada önerilerinizi beklıyorum uzun yolculuğa çıkıcaz arabayla gidicez önerebilceğiniz oto koltuğu varmı acaba hem rahat hemde uygun bişeyler almak istıyorum

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

canım ben burdayım hep ama kimsecikler yokta bana sağlık ocagından  kod verdiler kan ilacı nı gittim eczeneden kendim aldım ferrum kullanıyorum ben bana ferra sanol  vermediler

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar nasilsiniz bebisler nasil  :flowers: :flowers: :love7:

bende cok zamanim olmadigindan ugrayamiyom Ecrin masallah cok hareketlendi bi saniye durmuyo emekliyo gidiyo her istedigi yere  :k06: bi disimiz cikti sükür ikinciside yolda  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: darisi sizin basiniza ins kolayliklan cikarir  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

inş canım bizde 4 aylık olduk aşılarımızı da olduk 5  e doru gidiyoruz ay ne güzel hepsi agrısız sızısız çıkar inşallah canımm kız kucagımda sürekli gezmek istiyor valla yatırınca başlıyo aglamaya

fatoş2009

selam kızlar bende uzun zamandır yeni girebiliyorum bilgisayar bozukda telden girmeye çalışıyorum ışte benim kızım çok iyi şükürler olsun sizden naber biz 6 ayımizi geçtik

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 31 Ekim , 2012, 19:00:34
selam kızlar bende uzun zamandır yeni girebiliyorum bilgisayar bozukda telden girmeye çalışıyorum ışte benim kızım çok iyi şükürler olsun sizden naber biz 6 ayımizi geçtik

canım yeni yerimiz var artık oraya giriyoruz :muzz: :muzz: 

azelia

kızlar nerdesinizzzzz uzun zamandır girmiyorum buraya, özledim sizi... oğlum 2 gün sonra 8 aylık oluyo... daha dişimiz yok, 9 küsür kiloyuz, bu ay kontrole gitmicez... Bu arada yeni yerimiz neresiiiiiiiiiiii

sabr

kızlar yazmışım oğlumun ağzını oğlumun ağzı harita dil çıktı. Yani boşu bşuna ağzı na o kadar karbonat sürüp kannattım ve en çok emmesi gereken zamanlarda tahrişten meme ememedi kuzum şimdi iyi 7 kilo oldum 69 cm birazz küçüğüz 21 martta 1 yaşımıkz doldu. Yürüyoruz ve 5 tane dişimiz var