EVİMİ YENİLEYECEĞİM BANA YARIMCI OLURMUSUNUZ

Başlatan fıstık, 07 Ocak , 2012, 15:29:59

« önceki - sonraki »

burcum

alt banyomun da resmini çektim ama yan çekmişim yan çevirdim imageshack den yüklüyorum yüklüyorum yan çıkıyorr halbuki çevirdim resmi yarın düzgün çeker koyarı canım :flowers:

fıstık

fıstık

canım ankastre fırın yukarıda olunca dahamı iyioluyo nasıl kullanışlımı

mutfağım çok büyük değil oyüzden boydan dolap olsun istemiyorum

aslında balkonuda mutfağa dahil edicektik ama balkon kapanıcak

ben pirinç falan koyucam serin olur diye düşündüm sıcakta bozulmasın bazı şeyler

aşağıda kiler var ama 3 kat inip çıkamam herzaman

burcum

fırın yukarıda daha kullanışlı ve hoş gözüküyor kiler şiddetle tavsiye ederim o cam kapaklı gördüğün yer boydan kilerim herşeyim onun içinde çekmecelerde sonuna kadar dışarıya çıkıyor zorlanmıyorsun birşey alırken :icon_thumright: eşim dün fotoğraf makinasını işyerinde bırakmış getirsin bugün koyucam nagişim unuttum sanma :flowers:

derbeder

Bi kadinin mutfagi olabildigince genis olmali, ici genis genis kabini kacagini koyabilmesi gerek...

Bu renge bayiliyorum mutfakta;

bu tarz birseyde cok $Ik duruyor

bu sekilde bir mutfakta cok sicak duruyor..

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

HASRET!M S@N@

katılıyorum sana zehra o renge bende bayılıyorum mutfagım geniş ama tam istediğim gibi değil kendi evim olursa bakacagım ilk yer mutfak zaten cok dolap olsun ankastre olsun yeter bana

fıstık

zehra bende o ilk renge bayılıyorum ama genişbirpencere ve bol ışık olması lazım

ama mutfağımda çok geniş bir pencerem yok dolayısıyla açık renk istiyorum

sayfama uğradığınız için teşekkür ederim lütfen beğendiğiniz resimleri yükleyin

canım heyecanla bekliyorum resimi acelesi yok dedim ama ne bilimsabırsızlandım bi an  :k06:

mutfağımın şeklini kendim çizicem eşimin fabrikada çizim programı var orda hazırlıcam

ölçülendirmesini mobilyacı ayarlar çok heyecanlıyım bide rengine karar versem daha iyi olucak  :k06:

fıstık

nükü napıyon banyomu temizliyon  :k06:

boşver cnm ya çek koy resmi

bu gece istiyorummmmmm  :k06:

burcum

canım vallahi eşim fotoğraf makinasını getirmemiş dur bak ben o yan olanı çeviremediğimi koyayım  :ehi:

fıstık

harika cnm özellikle fayanslarına bayıldımm çok teşekkür ederim  :opucuk:

burcum

ne demek her ne kadar resim yan olsa da idare et artık  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

yan man gayet güzel pc yi çevirince ne güzel bakılıyo işte  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Bunlar modern olanlar.

Bunlarda clasic olanlar  :k06:

Burdaki bizim magazayi doktum sana  :ehi:

fıstık

eda sağol cnm valla çok güzeller

bunlardan birini yaptırırsam alıntı diye yazarım mobilyaya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: