28 Mart , 2024, 19:37:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Büşra'nın kızı İclal Havale Geçirmiş :(

Başlatan Shadowqueen, 05 Ocak , 2012, 12:59:29

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

Şimdi daha iyi canım arada  inliyo uykusunda :y25:
İnşallah hiç birşeyi kalmıcak :amin:Rabbime emanet kuzularımız :amin:
bir buçuk hafta sonra eeg si var inşallah oda temz çıkar çok dua edin teyzeleri :flowers: :amin:

Balböceği

ayy kiyamam ona  :sad1:  :y25:
rabbim acil sifalar versin  :amin: insallah test sonuclari guzel cikacak  :amin:

♥ღвüşяαღ♥

İnşallah canım :amin:
hakanımız nasıl annesi :love9:

Balböceği

oda iyi teyzesi yengesine gitti  :)
cocuklarla oynuyor orda.. yorulunca geliyor  :k06:

♥ღвüşяαღ♥

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 08 Ocak , 2012, 13:10:54
Şimdi daha iyi canım arada  inliyo uykusunda :y25:
İnşallah hiç birşeyi kalmıcak :amin:Rabbime emanet kuzularımız :amin:
bir buçuk hafta sonra eeg si var inşallah oda temz çıkar çok dua edin teyzeleri :flowers: :amin:

Allah saglık sıhhat versın ..
bununla gecmıs olsun  :flowers:  ınsallah bır daha yasanmasın  :amin:
insallah tertemıs cıkar sonuclarınız :amin:

dirim

yeni gördüm konuyu
çok geçmiş olsun.
neyseki iyiymiş  :nazar:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 07 Ocak , 2012, 18:51:29
Alıntı yapılan: doğangüneş - 06 Ocak , 2012, 01:15:59
Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 05 Ocak , 2012, 21:59:41
s.a kızlar dualarınız için Rabbm razı olsun kmseye evlat acısı yaşatmasın :'(
İclalin hc bseyı yoktu gecen aksm oldugu yerde düstü gecede kustu acıle gttk beyn filmi cektlr bisy ckmadı muayene etti bisy yok dedı tahlil verdi emzirme odasnda elimde cocuk gttı resmen gözlrn beyazı kaldı bn aglamaktan hastanyı ayaga kaldrdm

Sonra tomografı cktlr sükr bısey ckmadı kanda enfeksyon cktı atesten havale gecrmıs.öldüm öldüm dirildm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok çok geçmiş olsun cnm rabbim acil şifalar versin inşallah.. :y25: bizde yaşadık neler hissettiğini çok iyi anlıyorum rabbim kimselere yaşatmasın..şükür temiz çıkmış tomografi..daha sonra 20 gün kadar beyin eeg si ni isteyecektir dr.şayet istemezse mutlaka hatırlatın içiniz rahat etsin inşallah.. tekrar geçmiş olsun cnm rabbim bi daha yaşatmasın.. :amin:
sağol cnm bnm evet dr istedi eeg yi..sizin nasıl oldu peki?

cnm kusura bakma görmemişim..
off bizimkide çok kötüydü geçtiğimiz mart sonu yaşadık..rabbim kimselere yaşatmasın inşallah.. :amin:
detaylara girmeyeceğim kendimde kötü olurum seninde yeni yaşamış biri olarak tekrar aynı anları yaşamanı istemem.. :'(
şimdi hamdolsun oğlum iyi eeg sonuçları temiz çıkmıştı sizinkide temiz çıkar inşallah..
dr. bize ilk 6 ayın riskli dönem olduğunu bu dönemde çok dikkatli olmamız gerektiğini çünkü hastaların % 50sinin ilk 6 ayda tekrarladığını söylemişti..
ateşi 37.5 olunca şurup ver 38 i bulursa fitil uygulayıp hemen hastaneye getiriyosunuz dedi..
koruyucu iğne yazdı 3 haftada bir yaptırıyoruz..o zamanlar birde direnç artırıcı hap vermişti..
her gün bi tane meyve suyuna katıp veriyordum uzun bi süre kullandım..
eylül ayında bi defa çıktı ateşi tam 6 ayını doldurduğu zaman daha 38 i görmeden hastaneye koştuk o derece korkmuşuz :(
3 saat kadar gözlem altında kaldı ateşi düşünce eve gönderdiler..
sanki biraz paranoyak olduk elimizde derece sık sık ateş ölçüyoruz..özelliklede eşim, onun kucağındaydı havale geçirirken o daha pimpirikli oldu.. :'(
birde eğer yoksa mutlaka anlık ölçen derece alın yoksa ölçtüğünüz 1 2 dakika size saat gibi gelir..  :y25:

rabbim kimseye yaşatmasın inşallah ama eğer başınıza böyle birşey gelirse kafasını hariç bedenini soğuk suyun altına tutmak en önemli uygulamaymış..biz tüm bedenini suyun altına tutmuştuk ki ona bile siz en önemli ilk uygulamayı yapmışsınız çok iyi olmuş dedi dr.lar..
tekrar geçmş olsun cnm gelişmelerden haberdar et..
hayırlı sonuçlarınızı bekliyoruz..

susanna

cookk gecmis olsun arkadasim okuyunca gozlerim doldu rabbim evlatlarimizla imtahan etmesin insallah tekrarini yasatmasin

susanna

aysecim sanada gecmis olsun arkadasim rabbim tekrarini yasatmasin

yaa okurken bile insan fena oluyo basa geldigini dusunemiyorum

rabbim evlatlarimizi bizlere bagislasin

FeHi

Rabbim Acil şifalar versin İnşALLAH sonuçlar temiz çıkar  :amin: :amin: :amin:
RAbbim korusun Evlatlarımızı  :amin: :amin: :amin:

doğangüneş

amin sezencim..evlat hiçbişeye benzemiyor..bazen uykuda (uykuyla uyanıklık arası bi durum vardır ya) o anlar geliyor aklıma birden sıçrıyorum uykum kaçıyor kalkıp oğlumu öpüp sevip şükürler edip öyle yatıyorum..rabbim kimselere yaşatmasın.. :amin: hamdolsun bu günümüze..