16 Nisan , 2024, 23:29:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Büşra'nın kızı İclal Havale Geçirmiş :(

Başlatan Shadowqueen, 05 Ocak , 2012, 12:59:29

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN :amin: :amin:
KIYAMAM YA GÜZEL HABERLERLE DÖNMELERİ DUASIYLA  :amin: :amin:

tweety0555

BIR HABER VAR MI ARKADASLAR...
BUSRA COK GECMIS OLSUN ICLAL E ACIL SIFALAR...

♥ღвüşяαღ♥

s.a kızlar dualarınız için Rabbm razı olsun kmseye evlat acısı yaşatmasın :'(
İclalin hc bseyı yoktu gecen aksm oldugu yerde düstü gecede kustu acıle gttk beyn filmi cektlr bisy ckmadı muayene etti bisy yok dedı tahlil verdi emzirme odasnda elimde cocuk gttı resmen gözlrn beyazı kaldı bn aglamaktan hastanyı ayaga kaldrdm

Sonra tomografı cktlr sükr bısey ckmadı kanda enfeksyon cktı atesten havale gecrmıs.öldüm öldüm dirildm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

tweety0555

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 05 Ocak , 2012, 21:59:41
İclalin hc bseyı yoktu gecen aksm oldugu yerde düstü gecede kustu acıle gttk beyn filmi cektlr bisy ckmadı muayene etti bisy yok dedı tahlil verdi emzirme odasnda elimde cocuk gttı resmen gözlrn beyazı kaldı bn aglamaktan hastanyı ayaga kaldrdm

Sonra tomografı cktlr sükr bısey ckmadı kanda enfeksyon cktı atesten havale gecrmıs.öldüm öldüm dirildm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
BUSRA SIMDI NASIL CANIM GECMIS OLSUN ...ALLAHIM SNEIN YARDIMCIN OLSUN....ICLAL NASIL SIMDI ........

nisan rüzgar

büşracımmmmm yeni grdümcnm çok gecmiş olsun çoköpüyorummm iclalini :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

şuan halsiz ateşini takip ediyorum sürekli gözümün önünde o hali :y25:

tweety0555

CANIM ALLAHIM BIR DAHA YASATMASIN... :amin:SENDE RAHATLA BIRAZ GECMIS OLSUN...

❤ հმzεlἶო ❤

Cok gecmis olsun İclal e. Allah acil sifa versin kuzuya  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayyy Busracim cok gecmisler olsun..
Allahim Iclalimize acil sifalar versin tez zamanda
Icim sizladi resmen allah beterinden korusun..
Sizede guc kuvvet sabir versin..

fıstık

çok geçmiş olsun

tez zamanda acil şifalar dilerim

bir daha yaşatmasın rabbim  :amin:

doğangüneş

çok çok geçmiş olsun cnm rabbim acil şifalar versin inşallah.. :y25: bizde yaşadık neler hissettiğini çok iyi anlıyorum rabbim kimselere yaşatmasın..şükür temiz çıkmış tomografi..daha sonra 20 gün kadar beyin eeg si ni isteyecektir dr.şayet istemezse mutlaka hatırlatın içiniz rahat etsin inşallah.. tekrar geçmiş olsun cnm rabbim bi daha yaşatmasın.. :amin:

Shadowqueen

Canım benim inan arıyamadım aklım hep sizdeydi, benim kızda çok hasta sürekli ateşi ile uğraştım anca uyuttum. Umarım İclal2im daha iyi olmuştur. Dualarım sizinle canım :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım öncelikle gecmiş olsun havale cok zor benm kardesimde benm gözlerimin önünde gecirmişti o hali hiçgitmez aklımdan hala neyseki hastanedeymisiin rabbim şifa versin inş

burcum

okurken içim eridi ALLAH ım kuzunu sana bağışlasın :amin: :y25: ALLAH ım kimseyi evladıyla sınamasın :amin: :amin: :amin: ALLAH ın izniyle tez zamanda inşallah iyileşir prenses :amin:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: doğangüneş - 06 Ocak , 2012, 01:15:59

çok çok geçmiş olsun cnm rabbim acil şifalar versin inşallah.. :y25: bizde yaşadık neler hissettiğini çok iyi anlıyorum rabbim kimselere yaşatmasın..şükür temiz çıkmış tomografi..daha sonra 20 gün kadar beyin eeg si ni isteyecektir dr.şayet istemezse mutlaka hatırlatın içiniz rahat etsin inşallah.. tekrar geçmiş olsun cnm rabbim bi daha yaşatmasın.. :amin:
sağol cnm bnm evet dr istedi eeg yi..sizin nasıl oldu peki?