28 Mart , 2024, 22:48:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Büşra'nın kızı İclal Havale Geçirmiş :(

Başlatan Shadowqueen, 05 Ocak , 2012, 12:59:29

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Kızlar şimdi görüştüm Büşra ile kızı İclal havale geçirmiş acildelermiş. Hepinizden Dualarınızı bekliyor  :amin:

Rabbim tez zamanda acil şifalar versin, kuzum en kısa zamanda atlatsın hastalığı  :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

Çok üzüldümmm rabbım kısa zamanda şifasını versınn inşallah  :amin: :amin: dualarımız sizinle

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allah yardımcıları olsunnn acil şifalar büşra dularım sizinle  :amin: :amin: :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Nezo

Ah Yavrum Yaaa Kıyamam Allahım Acil Şifalar Versin Büşracım Kızına  :amin: :amin:

derbeder

Rabbim yardimcilari olsun, acil sifalar versin insaAllah  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

asya81

ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: TEZ ZAMANDA ATLATIN İNŞALLAH

Aytii

Rabbim yardımcınız olsun şifa versin inşallah İclal'e  :amin: :amin:

burcum

suzannn

ALLAHIM ACİL ŞİFALAR VERSİN SAĞLIĞINA KAVUŞSUN RABBİM KORUSUN

βαlκιz

çok üzüldüm yaaaaa çok geçmiş olsun  :sad1: :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

@@@gözde@@@

Allah acil şifalar versin iclal bebek sağlığına biran önce kavuşsun inşAllah  :amin:

FeHi

Hayırdır İnşALLAH bu duydugum 2. hastalık haberi :( Rabbim yavrularımızı korusun :amin: :amin: :amin:
İclale Hayırlı şifalar tez vakit iyileşsin İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kisdan dolayimi niye hep bebisler hasta oluyo ya  :sad1: insallah en kisa zamanda iyi olur  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

rusta

çok geçmiş olsun allah acil şifalar versn :amin: