●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

Nezo

Nezo

13 hafta yaşındayım ve artık bir şeftali kadarmışım, şeftalinin benim gibi kolları ve uzun bacakları var mıdır? Bu hafta ses tellerimi çizdiler, bağırsaklarımı yerlerine yerleştirdiler, ve karaciğerim ile pankreasım üretime başladı.Anne de benim bu yaşımda eskisi kadar şikayet etmiyor, sadece yorgun olduğumuz için dinleniyoruz. Bazen karnında ve sağ kasığında ağrılar oluyormuş, doktor dedi ki bunun sebebi benim büyümemmiş, ben büyüdükçe beni tutan bağlar geriliyormuş ve ağrı yapıyormuş.
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Nezo

Selam Kuşum  :love9:
Midemiz Kötü Yanıyo Cayır Cayır Nasıl Geçiricez Geri Kalan Aylarımızı Bilmiyorum Annem Zor Olacak Ama Değecek.  :love9:
Babişkomuz Leyla Geziyor Bugünlerde İş Değişikliği Yapacak  :-\ Hakkımızda Hayırlısı Bebeğim Sen Gelene Kadar İşleri Yoluna Koymaya Çalışıyoruz ki Sen Geldiğinde Rahat Et  :love7: Akşam Babişko Göbüşümü Öptü Sabahta Okşayıp Uyandın mı Şiiiii Filan Dedi Çok Komikti  :k06: Deli mi Ne  :ehi:

Seni Çok Seviyorum  :love9: :love9:

ORNA

inşallah melegin ugurlu gelir nezcim eşinin işleri yolunda gider inşallah darısı bizlerin başına çok güzel duygudur eminim zaman ne çabuk geçiyo maşallah miniğine büyümüş bile cinsiyetede az kalmış allah sağ sağlım kucagına nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Şubat , 2012, 11:46:11
inşallah melegin ugurlu gelir nezcim eşinin işleri yolunda gider inşallah darısı bizlerin başına çok güzel duygudur eminim zaman ne çabuk geçiyo maşallah miniğine büyümüş bile cinsiyetede az kalmış allah sağ sağlım kucagına nasip etsin canım  :amin: :amin: :amin:
Amin Canım Benim Teşekkür Ederim Allahım En Kısa Zamanda Sana Da Nasip ETsin İnşallah  :amin: Büyüdü Evet  Bi Sonraki Kontrolde Öğrenicez İnşallah Doktorum Gıcıklık Yapmazsa :k06:

ORNA

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Şubat , 2012, 11:48:20
Amin Canım Benim Teşekkür Ederim Allahım En Kısa Zamanda Sana Da Nasip ETsin İnşallah  :amin: Büyüdü Evet  Bi Sonraki Kontrolde Öğrenicez İnşallah Doktorum Gıcıklık Yapmazsa :k06:

:amin: :amin: :amin: İNŞALLAHH CANIM ÇOK BEKLETMEZ ARTIK SABRIM TÜKENİYO GİBİ ÇOK İHTİYACIM VAR MİNİĞİME  :amin: :amin: İNŞALLAH GICIKLIK YAPMAZ CANIM ARTIK ALMAYA BAŞLARSIN MAVİŞ YADA PEMBİŞ CİCİLER  :love9: :love9: :love9:

Nezo

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Şubat , 2012, 12:17:40
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 07 Şubat , 2012, 11:48:20

:amin: :amin: :amin: İNŞALLAHH CANIM ÇOK BEKLETMEZ ARTIK SABRIM TÜKENİYO GİBİ ÇOK İHTİYACIM VAR MİNİĞİME  :amin: :amin: İNŞALLAH GICIKLIK YAPMAZ CANIM ARTIK ALMAYA BAŞLARSIN MAVİŞ YADA PEMBİŞ CİCİLER  :love9: :love9: :love9:
Tükenmesin Canım Sabırlı Ol Bide At Aklından Bebeği Falan Stres Yapma Kendine Çok Etkiliyo. Allahım En Uygun Zaman Ne Zamansa O Zaman Versin Yarabbim Hayırlısı Canım Benim İnşallah  :amin:

Nezo

14 hafta yaşındayım artık annenin bulantıları yok , kendini yorgunda hissetmiyor ama bu seferde kabızlıktan şikayet ediyor, sürekli tuvalete gidiyoruz, ve lifli besinler yiyoruz. Doktor bazı ilaçlar verdi, ama önce yulaf ezmesi+süt+şeker+corn flakes karıştırıp yemesini söyledi, böylece kabızlıktan kurtulabilirmiş. Ressamlar bana nefes alıp verme çalışmaları yaptırıyorlar, ellerimle selam, merhaba demeyi öğretiyorlar, bunları yaparken kalbim öyle bir atıyor ki; doktorla, baba beni bir makineden duyabiliyorlarmış. Bende onları duyuyorum çünkü kulaklarım oldukça gelişti, tabi gözlerimde ...
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Nezo

Selam Bebiş Naber  :love7:
Seni Okşayıp Okşayıp Seviyoruz Artık Tam Olarak Hissetmesemde Senin Nerede Olduğunu Yan Yattığımda Anlıyorum Annem Acaip Güzel Bişi Baba Sabahları Seni Öperek Çıkıyor Evden  :love9:
Midemin Yanışı Yüzünden Olan Ağlamalarımı Üzerine Alma Bebeğim Bu Aralar Canım Çok Yanıyo Şurup Murup İdare Ediyoruz. Seni Özledikk Bu Ayın Sonunda Kontrole Gidip Tekrar Görücez Seni İnşallah.
Geçen Gün Baban Bana Özlüyorum Onu Kucağıma Almak İstiyorum Dedi Gözlerim Doldu  :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

Aytii

Maşallah benim yiğenime  :nazar:

20. haftan dolunca çok net hissedeceksin  :love9: :occasion5:

aydinays

Canımmm sayfanız hayırlı olsun. Güzel şeyler paylaşın miniğinizle.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Şubat , 2012, 17:41:26
Maşallah benim yiğenime  :nazar:

20. haftan dolunca çok net hissedeceksin  :love9: :occasion5:

Ayyy Daha Kaaç Hafta Var  ??? Hissedeyim Artık Orta Yerimden Çatlıcam Valla  :ehi:
Sağol Teyzoş Öpüyok Seni  :opucuk:

Nezo

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Şubat , 2012, 08:25:43
Canımmm sayfanız hayırlı olsun. Güzel şeyler paylaşın miniğinizle.
İnşallah Ayşe' cim Teşekkür Ederiz  :flowers:

Nezo

Naber Güzellik  :love9:
Canım Benimmm Bugün Bi Bebek Mağazasına Girdim  :k06: Girmez Olaydım Ule O Ney  :-ooo Allahtan Baban Yoktu Allah Korusun Yetim Doğabilirdin  :y25:  :ehi: Şaka Bi Yana Bebek Mağazalarındaki Ürünler Herhalde Altından Yapılma O Ne Kadar  :icon_pale: Peki Bu  :icon_pale: Hımmm Kalsın Ya Şurdaki Derkene Kakalak Gibi Oldum  :ehi:
1-2 Ay Sonra Hayde Bismillih Battı Balık Yan Yan Gider Diyerekten Bende Dalıcam Bebişim O Mağazalara.
Öptümmmmm   xoxoxox