●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 27 Aralık , 2011, 12:56:28
hayırlı olsun cnmm  sağlıkla kucağına aldığın günleride nasip etsinn rabbim
Aminnnn İlkayım Sağol  :flowers:

ORNA

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 27 Aralık , 2011, 12:41:57
Alıntı yapılan: ORNA - 26 Aralık , 2011, 15:44:46
gülüğünz hayırlı olsun nezcim  :love9: :love9: inşallah daha çok güzel şeyler paylaşırsın burada bizde okuruz  :love7: :love7:
Sağol Canım Benim İnşallah. Sende Arkamdan Gel En Kısa Zamanda  :amin:

inşallahh canımm dualarınızı eksik etmeyin gelicek melegim kısa zmanada annesine  :amin: :amin: :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: ORNA - 27 Aralık , 2011, 14:22:07
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 27 Aralık , 2011, 12:41:57
Alıntı yapılan: ORNA - 26 Aralık , 2011, 15:44:46
gülüğünz hayırlı olsun nezcim  :love9: :love9: inşallah daha çok güzel şeyler paylaşırsın burada bizde okuruz  :love7: :love7:
Sağol Canım Benim İnşallah. Sende Arkamdan Gel En Kısa Zamanda  :amin:

inşallahh canımm dualarınızı eksik etmeyin gelicek melegim kısa zmanada annesine  :amin: :amin: :amin:
Gelecek Canım İnşallah  :amin:

Balböceği

Nezo

8 hafta yaşına girdim ve artık benim adım "fetus", bu Latince "genç" demekmiş, Latince ne demek? Artık kollarım ve bacaklarım uzadı, omuzlarım, dirseklerim, kalçalarım belirgin hale geldi. Ve ben artık bir çilek kadar büyüğüm. Bugünlerde anne bana kızıyor, bana hamile olduğu için cildi yağ yapıyormuş ve bir çok sivilcesi varmış, doktorumuza "ben sadece bebek istedim sivilce değil" dedi kızgın bir şekilde, doktorumuzda güzel bayan ilk üç aylık dönemden sonra isteseniz de sizinle yaşamak istemeyecek bu ufaklıklara neden kızıyorsunuz, "sakin olun yoksa size inat olsun diye kalabilirler" deyince anne sessizleşti. Bu hafta iki kat daha büyüğüm, ayak ve el parmaklarıma o küçük ressamlar gelip bir şeyler çizdiler, ve bunların adı "tırnak" dediler. Sonra bir de ağzıma diş etlerinin altında diş taslakları
çizdiler. Bunlar çok işine yarayacak deyip kıkır kıkır güldüler. Onlar çok tuhaflar. :hello2: :hello2:

Nezo

Herşeyi Hissettiğini Düşünüyorum Daha Çok Küçük Olmana Rağmen. Yada Psikolojik Mi Dersin Yavrum.  ??? Ben Sinirlendiğimde Yada Üzüldüğümde Karnımda Feci Sancılar Yapıyorsun. 2 Hafta Sonra Kontrollerimiz Var. Teyzen Senin İçin Bence Kız Abla Diyor Beni Her Aradığında. Benim İçinse Ne Olursan Ol Oğlan Kız Fark Etmez Yeterki Sağlıklı Ol.  :amin: Seni Çok Seviyorum..  :love9: :love9:

Aytii

hayırlısı olsun Nezciğim hakkınızda

ben erkek hissettiysem kızdır o  :k06:

bu arada doğum ne zamana denk geliyor ? aslan burcu mu olacak yoksa  :occasion14:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 02 Ocak , 2012, 10:31:41
hayırlısı olsun Nezciğim hakkınızda

ben erkek hissettiysem kızdır o  :k06:

bu arada doğum ne zamana denk geliyor ? aslan burcu mu olacak yoksa  :occasion14:

Sağol Canım  :k06: Herkes Kız Diyor Zaten Hayırlısı  ;D 12 Ağustos Tahmini Doğum Aslan Burcu Olacak Kerata Muhtemelen  :flowers:

Nezo

Naber Bebiş  ;D Midemi Yakan Sen misin Sabah Yediğim Börek Mi  :-ooo

Cinsiyetini Bilmediğimiz İçin Sana Çeşit Çeşit İsimler Uyduruyoruz Yavrım  :k06: Teyzen Bi İsim Bulmuş RİMA Diye Ona Dedim Ya Margarin Markası Gibi Bebek Dişi Geyik Demekmiş  :ehi: Babanda Kız Olursa Tuana Diyo Bende Sizinkiler Tuu Tüü Derkene Söyleyemezler Beni Sinir Ederler Diyorum İrkeksen İsmin Hazır Zaten Amaan Neysen Ne İşte Sağlıklı Ol Da İnşallah.  :amin:

Seni Seviyoruzzz  :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

inş. saglıklı bi şekilde gelsin kucagına annesi  :amin:
erkek ismi hazır demissin merak ettim  :suclu:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 04 Ocak , 2012, 13:28:35
Amin Canım Rabbim Sanada Yşatsın İnşallah Tekrar.  :amin: Cesur- Seymen Yada Poyraz Olacak İnşallah. Eşim Babasının Adını da Veririm Sanıyor Ama Avucunu Yalar  ;D

Aytii

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 04 Ocak , 2012, 13:29:51
Amin Canım Rabbim Sanada Yşatsın İnşallah Tekrar.  :amin: Cesur- Seymen Yada Poyraz Olacak İnşallah. Eşim Babasının Adını da Veririm Sanıyor Ama Avucunu Yalar  ;D

:k06: :k06:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 04 Ocak , 2012, 13:29:51

saol cnm inş. :amin:
:toothy10: :toothy10: yalasın bencede  :ehi: :ehi: bende olsam bende koymam
kaynanam arada sıkıştırıyo erkek olursa kaynatasının adını koyacakmışım  :ehi: :ehi:
ama isimleri hazır bizim bebişlerin gelsinlerde hayırlısı ile  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Kaynanam Bana Gık Diyemez Hele Bi Desin Kaynatanın Adını Koy Diye Aslında Keşke Dese  ;D Hak Edenin Adı Koyulur Der Geçerim. Dut Yemiş Bülbül Ederim Valla  :caca: ;D