●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

canııııııımmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9:

demek miniğimiz kız haaaaa...... Allahııımmmmmm  :muzz: :muzz: :muzz:

çılgın minik bi nez daha geliyo desene  :k06:

Nezo

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 22 Şubat , 2012, 11:26:57
canııııııımmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9:

demek miniğimiz kız haaaaa...... Allahııımmmmmm  :muzz: :muzz: :muzz:

çılgın minik bi nez daha geliyo desene  :k06:

Ayyy Öznur' umm  :opucuk: Çok Sevinçliyim Elim Ayağım Ayrı Oynuyo Yaaa  :hieyt: :hieyt:
Junior Nez Geliyo Yandınız  :ehi:

hüzünden_gelme

çok sevindim cnm bir prenses daha katılıyo aramıza :hello2: :hello2:  ne güzel rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inş. bacım  :opucuk: :opucuk:

Nezo

Selamm Kızımmm Canımmm  :love9: :love9:

Artık Sana Kızım Diyorum Bugün Öğrendimki Kızmışsın Annem.  ;D Sana Hep Erkek Diyip Arada Karnımı Okşayıp Oğluşum Dediğim İçin Özür Dilerim  :ehi:
Sırasıyla Müge Teyzeye Ve Murat amcaya Gittik Bugün. Müge Teyzen Dalga Geçti Bizimle Çünkü Ben Çoooook Heyecanlıydım Ve Gece 4te Uyandım Bidaha Uyuyamadım  :love9: Tansiyonumuz Ve Kilomuz Ölçüldü Kilo 400 Gr almışım Tebrik Koydular Bana  :basardim: :basardim: :basardim: Sonra Murat Amcaya Gittik Ondan da Aferimi Aldık  :aferin: Konuştuk Gülüştük Sıra Geldi Sana Bakmayaaaa. Geçen Ay Hiç Yerinde Durmuyordun Doktorumuz Yakalayamamıştı Seni Ama Bu Kez Kıçını Kaldırmadın Annecim  :k06: Seni Dürttü Karnımı Silkeledi Yok Göstermedin 3 Boyutlu Resminede Baktık Elinin Biri Yüzündeydi Tek Tek Gösterdi Murat Amca Seni Babana Ve Bana  :love9:

Dedimki Murat Abi Çikolata Yedim Geldim Göstersin Kıpraşsın Diye Dedim Heee Belli Kendine Yemişsin Çikolatayı Çocukta Yok Bi Kıpırtı Dedi Bastı Kahkahayı  :ehi: Hurafe Onlar Dedi Bakma Sen Dinleme Herkesi Dedi. Sonra Dedimki Salata Kilo Aldırıyomuş Bebeğe Doğru mu Dedim Başladı Tekrar Gülmeye  :k06: Salatalık Anlamış  :ehi: Sonra Dedim Ot Yeşillik Falan İşte Diye Yok Bebeğe Kilo Aldırmaz Vitamin Verir Ama Sen İyiki Yemişsin Yemeye Devam Et Kilo Almıyosun Dedi  :basardim: :basardim:

4 Lü Test Verdik 2 Hafta Sonra Alıcaz Sonuçları İnşallah Güzel Çıkar. İdrarımızda Bakteri Çıktı Antibiyotik Verdi Murat Amca Korkulcak Bişi Değilmiş Ama Karnımızın ağrısı Onun Yüzündenmiş.
Baban Çooook Mutlu Yine Küçük İbo Suratını Takındı Dükkana Yolladım Sırıtarak Gitti İnşallah Kaybolmamıştır Trafikte  :ehi:
Bir Doktor Randevumuzda Bu Şekilde Geçti Annem Artık Heryerini Rahat Rahat Gördüm. Alla Emanet Ol Bebeğim..

Seni Çoook Seviyorum Canım Kızım  :love9: :love9: :love9: :love9:

Nezo

Özgemmm Sağol Canımın İçi Bir Prenses te Ben Pırtlıcam Hadi Bakalım  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

kelebegimm

aaa ben hep erkek die hayal etmisdim seninkini nez anam kime ne tahmin etsem tersi cikiyo
kendiminkinide erkek diyom hep hayirlisi gerci saglikli olsunda
ama baya sasirdim hayirli olsun canimm bi prenses daha katiliyo aramizaa  :love9: :love9: :love9:
cikolota da hurafemis demek  :k06: :k06: :k06:
rabbim saglikla kucagina aldigin gunleride gostersin  :amin: :amin:

]

Nezo

Sağol Canım Bende Erkek Sanıyordum Ama Kız Çıktı Yumurtadan  :k06: Hayırlısı Neyse Onu Versin Rabbim Hepimize İnşallah  :flowers: :flowers: :flowers:

_inci_tanem_

canım RABBİM hayırlısıyla,sağlıkla kucağına almayı nasip etsin minik prensesini :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ORNA

canım arkadaşım allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde inş. melegini  prensesini kucagına alırsın  :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: ORNA - 22 Şubat , 2012, 14:39:31
canım arkadaşım allah tamamına erdirsin sağlıklı bi şekilde inş. melegini  prensesini kucagına alırsın  :amin:
Canımmm  :opucuk: Amin Çok Teşekkür Ederim En Kısa Zamanda Darısı Sana Olsun İnşallah Rabbim Sana da Nasip etsin  :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Şubat , 2012, 14:43:40
Canımmm  :opucuk: Amin Çok Teşekkür Ederim En Kısa Zamanda Darısı Sana Olsun İnşallah Rabbim Sana da Nasip etsin  :amin:

aminnnn nezcim inşallahhhh arkadaşım  :amin: :amin: kızına kardeş gelir  :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Nezo

Alıntı yapılan: ORNA - 22 Şubat , 2012, 14:45:56
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Şubat , 2012, 14:43:40

aminnnn nezcim inşallahhhh arkadaşım  :amin: :amin: kızına kardeş gelir  :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Gelecek Gelecek  :muzz: :muzz: