●๋: ●๋: нσѕgєℓ∂ιη мιηιgιм cαηιм кιzιм ●๋: ●๋:

Başlatan Nezo, 26 Aralık , 2011, 12:35:59

« önceki - sonraki »

Nezo

26 Aralık , 2011, 12:35:59 Son düzenlenme: 22 Şubat , 2012, 11:20:49 ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:
 Sevgili Günlük..  :tongue3:

Hoşgeldin Bebeğim Hayatımıza.  :love9: :love9: :love9:
Günlük Yazmak Güzel Sözler Söylemek Ne Kadar Pek Huyum Değilse De Biraz Odunda Olsam. Senin İçin Birşeyler Yazmak İstedim Umarımda Güzel Şeyler Yazacağız Buraya Her Zaman.  :amin:
Seni Hiç Beklemediğim Bir Anda Öğrendim Sancılarım Olduğu İçin Geldiğini Hiç Düşünmemiştim   ::) İyikide Geldin. Baban Çok Mutlu Saf Bir Surat İfadesiyle Gezinmekte Hala. Anneanne Ve Deden Şimdiden Doğacağın Günü Düşünüyorlar Ve Çaktırmıyorlar Ama Biliyorum ki Çok Korkuyorlar  :-[ Babaannen Ve Deden İçin Bişi Diyemicem Sen Doğana Kadar da Sessizliğimi Korumayı Düşünüyorum Ne Kadar Sabredebilirsem İşte.

Kucağıma Geleceğin Günü Şimdiden İple Çekiyorum Sağlıkla Gel İnşallah.  :amin:

Nezo

7 hafta yaşına girdim biliyor musun? Artık ben öteki dünyadakilere daha çok benziyorum, başım biraz daha büyüdü, yüzüm oluştu, gözlerim hala kapalı ama kollarım ve bacaklarım var, yakında parmaklarım çıkacak, kemiklerimi oluşturacak hücreler gelişmeye başladı, ve ben küçük bir üzüm kadarım artık, ne kadar büyüdüm değil mi, siz şimdi benim bu kadar şeyi nasıl bilebildiğime şaşırıyor olmalısınız ama bunların hepsini bana anlattılar, büyürken korkmamam için bunu yapmaları gerekiyormuş. Yoksa ben de eskiden diğer ceninler gibi kalbin, beynin ne olduğunu bilmiyordum. Burun deliklerim, bağırsaklarım, pankreasım, bronşlarımda belirginleşmeye başladı. Küçük ressamlar bu hızla çalışırsa yakında kocaman olacağım. Bu arada anne hala kusuyor, ben kilo alıyorum, o zayıflıyor. Doktorumuz ona sabah yataktan kalkmadan önce "kraker" denen bir şeyden yemesini söyledi, bende tadını merak ediyorum, hadi yesene ondan. Yemeklerde çok su içtiği için midesi suyla dolmuş, hatta ara sıra o kadar çok su içiyor ki buraya kadar geliyor, boğulacağım, korkuyorum...

<<<peri masalı >>>

günüğün hayırlı olsun canım allahım sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin :amin:

Nezo

Amin Canım İnşallah Tüm Hamişlerin Kucağına Almayı Nasip Etsin  :amin:

<<<peri masalı >>>

banu_fth

aaaaaaaaaaaaaa neeezz  :-ooo   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hayırlı olsun cnm yaa cok sevındım yenı göruyorum ..

tebrık ederım saglıklı bır hamılelık dılerım .. saglıcakla al kucagına ınsallah ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk:

Nezo

Alıntı yapılan: eylül_üm - 26 Aralık , 2011, 12:57:55
aaaaaaaaaaaaaa neeezz  :-ooo   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

hayırlı olsun cnm yaa cok sevındım yenı göruyorum ..

tebrık ederım saglıklı bır hamılelık dılerım .. saglıcakla al kucagına ınsallah ..  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk:
:k06: :k06: :k06: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: Sağol canım Çok Teşekkür Ederimmmm Amin İnşallah. Sanada Geçmiş Olsun Hayırlı Uğurlu Olsun Canım Ezgin Hayırlı Evlat Olur İnşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

günlüğünüz hayırlı olsun i,nş hep güzel anılar paylaşıırsın

suzannn

HOŞGELMİŞ MİNİĞİN HAYIRLI OLSUN GÜNLÜĞÜNÜZ

Aytii

Sır_Çiçegi

:flowers: günlüğünüz hayırlı olsun cnm:)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

günlüğünüz hayırlı solsun nezcim hep güzel şeyler paylaşın inşllh :amin: :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

hayırlı olsun canım günlüğünüz.

çok sempatik yazıyorsun bu arada,okuyunca kanım ısındı bebeğine  :love3:

ORNA

gülüğünz hayırlı olsun nezcim  :love9: :love9: inşallah daha çok güzel şeyler paylaşırsın burada bizde okuruz  :love7: :love7:

yasmin24

günlüğünüz hayırlı olsun tatlım inşallah çok güzel şeyler paylaşırsın burda  :nazar: