Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

EMEL 26

canım hayırlı ugurlu uzun ömürlü olsun  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
çok sevindim inşallah ikinizde iyisinizdir  :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

esracım

Allah analı babalı büyütsün paşamızı.Çok sevindik Duygucum günlüğe devam

:occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

kuzucuk

31 Ekim , 2012, 19:57:57 #662 Son düzenlenme: 31 Ekim , 2012, 20:03:03 kuzucuk
  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:    HOŞGELDİN BAHA PAŞA
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: 

DUYGUM BOL BOL OĞLUŞUNUN MİSSS KOKUSUNU İÇİNE ÇEK,DOYA DOYA SARIL ,KOKLA YAVRUCUNU
CANIM ARKADAŞIM SABIRLA BEKLEDİĞİN 9 AYIN SONUNDA DÜNYANIN EN GÜZEL  MÜKAFATI OLSA GEREK ANNELİK DE DÜNYANIN EN MÜKEMMEL DUYGUSU ......

:flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:
:love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
:opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

Allah analı babalı büyütsün canımm çok sevindimm ne güzel dir şimdi oo bol sütlü gazsız günler olsun  :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Cok tsk ederim hepinize Allah razi olsun rabbim herkese nasip etsin ins. Gunluge dewam hemde fenalik :ehi:lari.ile oglumun
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@Melek Yüzlüm@

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

melek100lü

:nazar: :love9: TÜRK LOKUMU BAHA NERLERDESİN SEN TEYZEM YAA  :opucuk: :love9: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

~ERVA~

Duygu hoşgeldin cnm  :opucuk:
Baha mızın resmini istiyoruzzzzzzz :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Erkek annesi olmak...

Bir kere en başta çocuğunun fiziken sana benzemeyeceği gerçeğini kabullenebilmek demektir.
Daha 'anne' demeyi öğrenmeden 'araba' demesine gülmek,*
Temizlik yaparken çektiğin her koltuğun altından çıkan arabalar ve toplar sayesinde eglenmek,
Hayatta bilmediğin bazı seyleri ona öğretmek, örnegin ayakta işemek:))
Çocukluğunda hiç oynamadığın oyun ve oyuncakları ona öğretmek; birlikte araba sürmek, otoparklar insa etmek, hatta araba marka ve modellerini onunla öğrenmek demektir.

Oğlunun hayatındaki ilk kadınken, büyüdükçe baskalarının da olacağını bilip o günlerin hayallerini kurmak,
Seni çok sevip örnek alırken ona bazı şeyleri neden senin gibi yapamayacağını anlatabilmek,
Daha 2,5 yaşındayken sorduğu "Anne senin pipin nerde?" sorusuna, akla yatkın, makul ve anlayabileceği dilde cevap verebilmek ("annelerin pipisi olmaz":) demektir.

Oğlunla yapışık ikiz gibi dolaşmak, onun yanında kocana sarılamamak, iş yaparken, telefonla konuşurken, oje sürerken, bilgisayarla birşeyler yaparken, yemek yaparken, gazete-kitap okurken, birileriyle sohbet ederken... Yani onunla birebir ilgilenmediğinde veya onun istemediği birseyle ilgilenirken sırtından kafandan kucağından kolundan bacağından dolanip durmasına alışıp herşeyi bırakıp ona kocaman sımsıkı sarılıverrmektir...

Filmlerde gördüğü bütün kadin-erkek karakterlerin iliskişini anne-oğul olarak yorumlayan tatlı masumiyetine gülmektir:)
Eşin için, hayatında bu kadar çok sevebileceğin başka bir erkek yok diye düşünürken, sana aksini ispatlarcasına çıkıp gelen bu küçük prense deliler gibi aşık olmak, sevgini icinde taşıyamayıp durmadan hüngür şakır ağlamak, koklamaya öpmeye doyamamak, dokunmaya kıyamamak demektir.

Erkek annesi olmak...
İçindeki erkeği keşfetmektir onunla.
Bunca yıldır 'kadın'ken ve daha yeni 'anne' olmaya alışırken, bir de 'erkek' olmak... ona en iyi dost, en iyi öğretmen, en delikanlı arkadaş, en sert koruma olmak...
Erkek muhabbetleri yapmak, erkek oyunları oynamak, erkek jargonunu anlamaktır.
İstediği zamanlarda kadın ruh haline geri dönüp ona kadınları anlatmaktır;)

Erkek annesi olmak...
Güzeldir işte, onunla büyümek onunla güzelleşmektir,
Ve fakat olgunluk, ergenlik, 'erkeklik' evresinde sarılıp öpememek, uzaktan sevmektir.

Çapkınlıklarıyla, erkeklikleriyle, güçleriyle, sünnetleriyle, askerlikleriyle ve hatta pipileriyle gurur duyulan erkek egemen toplumlarda çoğu zaman prestij, ölüm-kalım meselesidir maalesef:(

Erkek annesi olmak...
Kadına iyi gelir, cildi gençleştirir, güzelleştirir, boyu uzatır, saçı uzatır, yanakları pembeleştirir, seksapeli arttırır, 10 kilo verdirir, üç göbek attırır:P demek isterdim ama tamamen uyduruyorum şu an:)
Sadece böyle bir şehir efsanesi olduğu doğrudur, 'erkek çocuk anneyi güzelleştirir' derler ki, geçenlerde hamile bir arkadaşımın verdigi bilgiye göre, tamamen bebeğin annedeki erkek hormonlarını almasına dayanan bilimsel ve fizyolojik bir durumdan ibarettir, fazla büyütmemek gerekir!

Şimdi bunca yazıyı okumaya üşenenler için özetleyeyim;
Çok güzeldir arkadaşım, çok eğlencelidir, yap işte bir tane, erkek kız farketmez, anne olmak bu eğlence, bu mutluluk için yeterlidir!
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...