Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

günlüğünüz hayırlı olsun canım inş. hep güzel şeyler paylaşırsın o bulantılar bile çok çok güzel geliyor hamişsin ya  :love9: :love9: bende hep böyle olcak geçmeyecek zannederdim geçti şimdi meleğim kollarımda sağlıkla sende alcaksın canım  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

inş. cnm bende o güzel günleri bekliyorum hayırlısı ile gecsin şu günler cok kötü oluyormuş innsan  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mutluluk

HAYIRLI OLSUN GÜNLÜĞÜN DARISI BİZİM BAŞIMIZA DUYGUCUM.

O KADAR YİYOM YİYOM DEDİN BAK ŞİMDİ ÇIKARIYON :laughing7:

aydinays

duygucum çok geçmiş olsun. Son bir kaç hafta canım. İnşallah geçer kısa sürede. Bende çok çektim canım. benimde annem babam çok uzakta. Yaşadıkların bana çok yakın geliyor. Ve bende çok çekingen biriyimdir. En sona ana kadar kimseye birşey diyemem. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Meleğine ve sana sağlık versin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Sır_Çiçegi

tşk ederim hepinize dualarınızı eksik etmeyin bizden  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Ay parçem Gözümün nuru  :love9: :love9: :love9:
bugün anneyi üzmedin sen aferim sana  :binkybaby:
babaannemiz geldi biraz sinirlendi ama yengene olacak o kadar  ::)
hastaneye gittik bebegim doktor teyzemiz senin kalp atışlarını gösterdi bana o kadar heyecanlandık ki doktorla birlikte o an tüm teyzelerine dua ettim hepsi bu duyguyu yaşasın die  :amin:
bugün tam 6+4 müşsün annecim we tahmini dogum tarihimiz 10 kasımmış sen saglıklı gel bebeğim  :amin:
bazı tahliller istedi doktor teyzemiz yarın yaptırabilirsek onları yaptıracagız inş.  :amin:
annen seni yaradana war edene can werene kurban olsun   :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

:love9: :love9: :love9: :love9:
Bebeğim benim neler oldu neler sana yazmadıgım zamanda tahlilleri yaptık annende şeker cıktı :(
biraz kansızlık we witaminsizlikde warmış :( kan ilacı we vitamin ilacı werdi
hafta sonu babaanneye gittik baban rahatsız oldu babaannenin hareketlerinden ertesi gün geri döndük babanın dişini çektirdk bayagı kötü oldu babamız biz cok korktuk o halini görünce babamıza bişe olmasın demi bebeğim  :amin:
sen anneni cok zorluyorsun  :k06: babana cok masraf yapıoruz  :k06:
tv de dondurma gördük dondurmaaaaa die agladık  :k06:
gene tv de pizza gördük pizzaaaaaaa die agladık  :k06:
hiç kırmadı bizi baban ne istiyorsak alıyo bizi cek sewio bizde onu cok sewiyoruz  :love9: :love9:
dedemiz ila anneannemiz arıyo cok iyilermiş inş. daha iyi olurlar arada anneannenin kırık ayağı şişiyormuş anneannemize dua edelim biz demi bebeğim onlarda o güzel yerlerde bize dua ediyo  :amin:
sewim teyzenle konuştuk dikkat edin kendinize dio aç kalmadıgım sürecee iyiyiz dedim  :k06: :k06:
yarın teyzelerinle buluşacagız hepsini gülmekten kırıp geçirelim demi  :ehi: 
sen yerinde iyi ol emi bebeğim  :love9:
:love9: :love9: SENİ COK SEWİYORUZ BEBEĞİM  :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

ÇOK GECMIS OLSUN BACIM İNŞALLAH GECER DIKKAT ET KENDINE..
AYY BENIM BABANNEMDE BACAGINDAN RAHATSIZDI CANIM O KUTSAL YERLERE GITTI HICBIRSEYI KALMAMIS BIRSEY HISSETMEDIM DIYOR RABBIM ORALARDA GUC KUVVET VERIR ANNENE CANIM  :opucuk:
YAZIK ENISTEYE YAA 9 AY BOYU  :k06:

Sır_Çiçegi

saol cnm benim inş. geçer  :amin:

annemin ayagı yamuk tuttu fazla yürüyünce agrıyo şişiyo inş. kötü bişe cıkmaz  :amin:

walla babamızı yaktık bebek bezine bakıyo ben yandım bidaha düşünelim dio ama iş işten geçti diorum anca 9 ay düşünürsün diorum  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Nezo

Duygucum Yazıp Yazmadığımı Hatırlayamadım Diğer Sayfalarada Bakmaya Üşendim  :k06: :k06:

Günlüğünüz Hayırlı Olsun Canım İnşallah Güzel Şeyler Paylaşırsınız. Sağlıklı Ve Rahat Bi Hamişlik Dilerim. Bulantıların İçinde Üzülme Onları Aylarca Bekledik  :love7: Benim 5 Ay Hiçbi Şikayetim Olmadı Yanma Haricinde. Şimdi Başladı Hamilelikler Metobolizmaya Göre Değişiyo Canım. Geçmiş Olsun  :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

BEBEĞİMM ÖMRÜMÜN EN GÜZEL YAZI
bu aralar cok üzüyorsun anneni bebeğim annen yerinden kalkamıyo mide bulantlarından doktor teyzen ilaç werdide biraz iyiyz her hafta muhakkak 2 litre serum yiyoruz yavrum doktor teyzen üzülme olur böle bazı hamileliklerde dedi ama ben bazen korkuyorum sana bişe olacak die  :amin:

anneannen ile deden 2 günde bi arıyorlar tek sordukları doktora gittin mi cinsiyeti ne  :k06: durun diorum daha yeni 2 aylık olcaz he iyi deyip kapatıyorlar 2 gün sonra tekrar arayıp soruyorlar  :k06: :k06: :k06:

nasıl gülüorum o hallerine bi bilsen yavrum eee 5 tane erkek torunları war kız istiyorlar deden zaten kim bana kız torun werirse herşeyi benden demiş  :k06: :k06:

sen saglıklı olda bebeğim kız erkek fark etmez annecim  :love9: :love9: :love9: :love9:

baban bu aralar bizimle cok ugraşıyo el arabası görmüş benim bebeğim buna bincek herkesten farklı olcak diip duruyo  :ehi: :ehi: gülüp geçioruz bizde arabanı begendik biz senin bebegim cok güzel Allah kısmet ederse en kısa zamanda alacagız eşyalarını yavaş yavaş sen üzme bizi olur mu bebeğim :)

canımız neler istiyo neler  :hungry: ama onları biz yapmasını bilmioruz  :hungry:
sıkma köftesi istedi canımı  :hungry:
un helvası  :hungry:
içli köfte  :hungry:

hele bi anneannen gelsin mutfaga girecek daha cıkamayacak anlaşılan  :k06: :k06:
doktor kontrolümüzü 24 nisana werdi :) o günün baban we benim için cok önemli bebegim ewlilik yıl dönümümüz ogün bizim inş. babanda bizimle olursa oda görür seni nasıl özledim seni göremedim bi türlü hele o kalp atışların gözümün önünden hiç gitmio bebeğim  :love9: :love9: :love9:

rabbim tüm bebek isteyenlere bu güzellikleri yaşamayı nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:

bugünlük bu kadar bebeğim sen iyi ol ki anne we babanda iyi olsun tamam mı yavrum  :love9: :love9:

ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN HERKESE YAŞAT BU MUTLULUĞU KİMSEDEN ESİRGEME YA RABBİ  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 01 Nisan , 2012, 17:26:01
BEBEĞİMM ÖMRÜMÜN EN GÜZEL YAZI
bu aralar cok üzüyorsun anneni bebeğim annen yerinden kalkamıyo mide bulantlarından doktor teyzen ilaç werdide biraz iyiyz her hafta muhakkak 2 litre serum yiyoruz yavrum doktor teyzen üzülme olur böle bazı hamileliklerde dedi ama ben bazen korkuyorum sana bişe olacak die  :amin:

anneannen ile deden 2 günde bi arıyorlar tek sordukları doktora gittin mi cinsiyeti ne  :k06: durun diorum daha yeni 2 aylık olcaz he iyi deyip kapatıyorlar 2 gün sonra tekrar arayıp soruyorlar  :k06: :k06: :k06:

nasıl gülüorum o hallerine bi bilsen yavrum eee 5 tane erkek torunları war kız istiyorlar deden zaten kim bana kız torun werirse herşeyi benden demiş  :k06: :k06:

sen saglıklı olda bebeğim kız erkek fark etmez annecim  :love9: :love9: :love9: :love9:

baban bu aralar bizimle cok ugraşıyo el arabası görmüş benim bebeğim buna bincek herkesten farklı olcak diip duruyo  :ehi: :ehi: gülüp geçioruz bizde arabanı begendik biz senin bebegim cok güzel Allah kısmet ederse en kısa zamanda alacagız eşyalarını yavaş yavaş sen üzme bizi olur mu bebeğim :)

canımız neler istiyo neler  :hungry: ama onları biz yapmasını bilmioruz  :hungry:
sıkma köftesi istedi canımı  :hungry:
un helvası  :hungry:
içli köfte  :hungry:

hele bi anneannen gelsin mutfaga girecek daha cıkamayacak anlaşılan  :k06: :k06:
doktor kontrolümüzü 24 nisana werdi :) o günün baban we benim için cok önemli bebegim ewlilik yıl dönümümüz ogün bizim inş. babanda bizimle olursa oda görür seni nasıl özledim seni göremedim bi türlü hele o kalp atışların gözümün önünden hiç gitmio bebeğim  :love9: :love9: :love9:

rabbim tüm bebek isteyenlere bu güzellikleri yaşamayı nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:

bugünlük bu kadar bebeğim sen iyi ol ki anne we babanda iyi olsun tamam mı yavrum  :love9: :love9:

ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN HERKESE YAŞAT BU MUTLULUĞU KİMSEDEN ESİRGEME YA RABBİ  :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

hüzünden_gelme

RAHAT RAHAT GECIRIRSINIZ İNŞALLLAH 9 AY BOYU CANIM AZ KALMIS 3 AYA YAVAS YAVAS AZALIR BULANTILARINIZ RABBIMIN İZNİYLE BİRŞEY OLMAZ KUCAGINA ALDIGIN GUNLERI GORUCEZ HEP BIRLIKTE  :opucuk:
NE ZAMAN GELIYORLAR ANANE ILE DEDE

melek100lü

amanda aman büyümüşlerde canları sıkma köfte  un helvası içli köftede istermiş afiyet şeker bal olsun  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:yedikleriniz yarasın bebeşimize öz olsun inşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: