Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

ayy

duygucum canıım üzmülme dr bişey biliyordur canım  :opucuk: :opucuk:oğluşun en güzel günde gelsin inşallah canım benim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kuzucuk - 22 Ekim , 2012, 19:53:54
canım ya canını sıkma Yüce Rabbim ağrılarını hafifletsin kolay doğum nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  sıkıntı etme annesi vardır doktor amcanın bir bildiği inş hayırlı gününde oğluşun size ve dünyaya merhaba dicek   :sunny:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  merak ve sabırsızlıkla hayırlı doğum haberini bekliyoruz canım  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

amin cnm inş.  :amin: :amin:
doktoruma güvendigim için bişe demedim zaten bekleyelim bakalım hayırlısı olsun artık  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 22 Ekim , 2012, 22:55:29
duygucum canıım üzmülme dr bişey biliyordur canım  :opucuk: :opucuk:oğluşun en güzel günde gelsin inşallah canım benim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

agrım cok cnm agrım olmasa bekleyeyim  :sad1:
amiin inş. cnm duanızı eksik etmeyin bizde hep size dua ediyoruz  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Hakkınızda hayırlısı olsun canım  :love9: sağlıklı sihhatli doğsun da yeter  :amin:

ayy

canım benim son günlerde bu ağrılar çok fazla olmadığı sürece sorun olmayacağını düşünüyorum ama kendini iyi hisstemezsen ağrın fazla olursa bu drun olmasa bile başka bir dr gidersin olmadı devlete gidersin canım ama inşallah sorunsuz annesini üzmeden gelecek meleğin az kaldı kuzunu kollarına alınca herşeyi unutturur onun cennet kuzusu :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Ekim , 2012, 10:19:01
Hakkınızda hayırlısı olsun canım  :love9: sağlıklı sihhatli doğsun da yeter  :amin:

amin ecmain inş. cnm  :amin: :amin:
benimde tek dileğim bu cnm  :amin: :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 23 Ekim , 2012, 11:42:39
canım benim son günlerde bu ağrılar çok fazla olmadığı sürece sorun olmayacağını düşünüyorum ama kendini iyi hisstemezsen ağrın fazla olursa bu drun olmasa bile başka bir dr gidersin olmadı devlete gidersin canım ama inşallah sorunsuz annesini üzmeden gelecek meleğin az kaldı kuzunu kollarına alınca herşeyi unutturur onun cennet kuzusu :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

düne göre daha iyiyim bugün cnm inş. az agrılı bir şekilde atlatırım bu günlerimi  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

Sır_Çiçegi

benim şekerparem  :love9: :love9: :love9:
annesinin herşeyi bugün kurban bayramın 2.günü oğlum sen cok bereketli bir bebeksin  :k06:
doktor teyzen bayramı geçirsin karnında annesi dedi ohh şimdi annen etleri götürüyo sanada vitamin olsun emi oğlum  :occasion5:
dün anneannenlerdeydik kandırdık hepsini ikiz die inandılar  :k06:
biz böle karın görmedik dogrudur dediler bizde epey güldük  :ehi:
artık iyice agırlaştık oğlum 78 kilo olmuşuz 8 kilo aldık yani yatakda dönmekde bayagı zorlanıyoruz :sad1:
bir yerde cok durunca agrıyo yanımız  :sad1:
gececek inş. hepsi oğlum sende rahat edeceksin bende  :aferin:
uslu uslu dur emi annecim yorma beni  :love3:
anneannen we deden köye gidiyo oğlum nişana ben gidin dedim deden cok gitmek istiyordu arabayı bize bırakacaklar ani birşey olur die hayırlısı artık sagsalim gidip gelsinler inş.  :amin:
babaannemizlede konuştuk et göndercekmiş bizde kavurma yap öle gönder dedik  :hungry:
ete doyacagız bu sene anlaşılan  :k06:
şimdi cok acıktık harıl harıl yemek yapıyoruz oğlum anneannen we deden gelcek akşam onları biz bindircez otobüse  :hieyt:
seni cok sewyoruz canım oğlum  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

benim kıpır kıpır yerinde duramayan canım oğlum  :hieyt:
dün gezdik herkesi bizi gören şaşırdı ne işin war senin ne geziyorsun hala dogurmadın mı deyip durdular  :k06: benim bal oğlum saglıcakla gel sen  :amin:
doktorumuz demişti ya anne karnında bayram görsün die  :k06: aynende öle oldu oglum bayram yapıyorsun içerde hiç durmuyorsun 2 gndür  :hieyt:
anneannenlerde köye gitti her dakka başı arıyorlar bizi nasılsınız die bizde herşey yolunda merak etmeyin dioruz  :occasion5:
bu arada oğlum baban annene doğum hediyesi telefon aldı  :muzz: cok sewindik elimizden düşmüyo  :k06:
yarın kontrolümüz war bakalım doktor teyzen ne diyecek  :sad1:
ayaklarımız davul gidi şişti baban gördkçe şaşırıyo elden bişe gelmio tabi hayırlısı oğlum sen saglıklı ol yeter bana  :amin:
her doktora gidişimizde ewi derliyoruz topluyoruz güzel nevresimler seriyoruz ama doktor teyzen bir türlü seni kucagımıza wermio  :-\
:ehi: anneannen aradı gene sancın warmı dio yok dedik küçük metin amca aldı telefonu hala dogurmadınmı dio yok dedik gülüo  :toothy10: dgurda gelek diorlarr  :k06: saglıcakla gel oğlum  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
HAKKETEN DAHA DOĞURMADINMI KIZZZ dermişim bende :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
daha nice bayramlar görün inşallah birlikte duygucum.rabbim hayırlı agrısız az sancılı doğum nasip etsin canım benim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Hoşgeldin "BAHA" bebek  :love9: :love9:

Öncelikle annene ve babana sonrada vatana millete hayırlı evlat olmanı  dilerim..  :amin:

ayy

hüzünden_gelme

Veeee artık masal bitttiiiii uzunnn bir bekleyiş güzel günler arada korkutmalar ama bitmesini istemesekte o minik tekmeleri artık annesinin  kollarında

HOŞGELDİN PAŞAM HOŞGELDİN TEYZESİNİN PAMUĞU MİNİĞİİ... :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HAYIRLI EVLAT OLUR İNŞALLAH ÖMRÜ UZUN OLSUN