Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

benim minik mucizem  :love9: :love9:
sebebi warlığım  :love9: :love9: :love9:
gözümün nuru  :love9: :love9: :love9: :love9:
gönlümün huzuru  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
nasıl birşeysin sen böle bebeğim adın bile yetiyor huzur wermeye  :love7:
salı günü seni gördük bebeğim kocaman olmuşsun 3.5 kilo doktor teyzen şaşırdı gene  :laughing7:
haftaya salı doguma alırız istersen sezeryan dedi tabi biz heyecanlandık biraz  :icon_pale:
normal dogum riskli olursa sezeryan olacakmış sen saglıklı gelde bebeğim razıyım  :amin:
babamızda heyecan içinde caktırmıyo ama  ;D
bu sessizlik bozulup bebek aglaması gelcek dedim babana gözü doldu  :y25:
seni sabıssızlık we heyecan içinde bekliyoruz oğlum  :hieyt:
doktorumuz soluk almaya başladıgını söledi ciğerlerin gelişmiş tamamen dışarıya uyumlu hale gelmişsin  :amin:
şükürler olsun sorunsuz bir şekilde atlaırız inş. doğumuda alırız seni kucağımıza  :amin:
nst ye girdik bebeğim senin kalp atışlarını duydu baban ilk defa gözleri yerinden cıkcak gibiydi  :laughing7:
dikkatlice dinledi senin kalp atışların bi hızlandı bi yavaşladı baban şaşkınlık içinde tabi  :k06:
sonra sen bi tekme attın göbek havaya kalktı geri indi ilk defa bu kadar net gördü baban  :k06:
tabi gene şaşkınlık içinde bizim oğlan napıyo oğlum annenin göbeği o top deil dedi sana  :k06: :k06:
biricik oğlum benim şimdi zorluyorsun dışarı cıkayım die göbeğim şekilden şekile giriyo  :k06:
baban sabah kalktı resmimizi cekti göbüş kocaman olmuş die zayıfladıgında göstercem bu resmi sana dedi  :ehi:
canım oğlum  :ehi: belki bu son yazışım günlüğüne sonrası seninle maceralarımız olur  :k06:
seni cok sewiyoruz oğlum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah kuzuma  :opucuk: sağlıkla gelsin inşallah  :love9: :love9:

azkaldı rabbim bir avazda kurtasın inşallah bu yollarda eylemesin  :amin: :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: Allahım sağlılla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin cannıımm  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

duygucum yazılarnı okudum çok duygulandım şuan heyecan ve sevinçten ağlıyorum  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  Allahım sağlıcakla oğluşunuzu koklamayı , kucağınıza alıp büyütmayi nasip etsin canım Rabbim yaşadığın güzel duyguları benim gibi isteyen herkese versin inşallah siz çok şanslısınız iyi  varsın canım  :opucuk:  :opucuk:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kuzucuk - 20 Ekim , 2012, 12:28:33
duygucum yazılarnı okudum çok duygulandım şuan heyecan ve sevinçten ağlıyorum  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  Allahım sağlıcakla oğluşunuzu koklamayı , kucağınıza alıp büyütmayi nasip etsin canım Rabbim yaşadığın güzel duyguları benim gibi isteyen herkese versin inşallah siz çok şanslısınız iyi  varsın canım  :opucuk:  :opucuk:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

canımsın  :opucuk:
amin ecmain inş.  :amin: :amin:
rabbime hergün dua ediyorum sizinde bu güzel duyguları yaşamanız için tek tek  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

:love9: :love9: :love9:

ayy şaka maka 9 ay gectı mı yaaa daha yenı öğrenmedık mı bız daha senın hamıle oldugunu  :ehi:
zaman nasıl akıp gecıyo baha paşa gelıyo oysaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: rabbim hayırlı ömürler yazsın paşama sağlıcakla gelsın annesının kucagına  :amin:  :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

geçti walla özgecim biraz iyi biraz kötü :)
amin inş. cnm  :amin: :amin:
ilk haber werecegiz sana merak etme  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

ben anlamam zati ilk ben duycammm paşamın dunyaya gözleırnı açtıgını . :amin:. hamısken öğrenmedım üzülmüştüm zatii  :k06:

Sır_Çiçegi

inş. cnm bende acarım gözlerimi haber ederiz hemen :)
o zaman güle sözüm wardı o bana ilk söledi bende ona ama genede ilk ögrenenlerden oldun sende  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

BENİM BİRİCİK OĞLUM  :love9: :love9:
oğlum bugün çikolatalarınıda aldık  :hieyt: süslü süslü keselere koyucam şimdi içinede hadis koycam kimin neye ihtiyacı warsa o cıkcak  :occasion5:
balonda aldım nazar boncuklu odanı süslicem  :k06:
bide gelen abilerine ablalarınada balon aldım oynasınlar die ellerine wercem bebeğim size getirmiş die  :k06:
yarın kontrolümüz war oğlum cantamızıda götürcez cok heyecanlıyız  :hieyt:
inş. herşey yolundadır bebeğim seni cok sewiyoruz annecim  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

duygucum nerelerde kaldın anacım :icon_scratch: merakteyız :caca:

burcum

duygucum salak dr niye alttan muayene etti madem sezeryana almayacak :caca: şimdi arife günü veya bayramın 1.ci günü doğumun başlarsa ne olacakmış? kim yapacakmış doğumunu :caca:
moralini yüksek tutmaya çalış uzan dinlen bol bol canım stres yapma bebişin etkilenir :caca: :opucuk:

Sır_Çiçegi

saat 12 de geldim ewe geldigimden beri yatıyorum ne saa ne sola dönebiliyorum agrıdan  :sad1:
acelen yok bir hafta daha beklesin annesinin karnında bayram görsün dedi aslında bugün hazırlıklı gitmiştim sezeryansa alsın dicektim eşim bi bildigi wardır doktora bırak dedi 38 olsun bebeğin bi dedi bakalım ne olcak bekliyoruz haftaya pazatesi gene gel dedi  :sad1: perşembe gibi alırız daha pazartesiye kadar sabredersem ii diorum bende
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

canım ya canını sıkma Yüce Rabbim ağrılarını hafifletsin kolay doğum nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  sıkıntı etme annesi vardır doktor amcanın bir bildiği inş hayırlı gününde oğluşun size ve dünyaya merhaba dicek   :sunny:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  merak ve sabırsızlıkla hayırlı doğum haberini bekliyoruz canım  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers: