Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

burcum

iyi de anacım bu işin şakası küslüğümü olur kontrolün varsa gidilecek o aman doğum sancın başlarsa yarın sen küsüz de konuşma doğumunda isteme onu olacak şey mi yaw :icon_scratch: :cildir: o kocana bir eşşekşakası yap gece gece aklı başına gelsin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

gece korkutayım da ben sabah dkotora götürsün demi  :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

hiç şekerim aklını kullan :ehi: :ehi: :ehi: sandalyeyi yere düşür kendinde yat yere düşmüş gibi yap :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ağla ama sakın gülme :ehi: :ehi: :ehi: gülersen de ay sinirlerim bozuldu de :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

:ehi: :ehi: az deiliz hee bizde deneyeyim işe yarar inş.  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

yarar yarar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dinsizin hakkından imansız gelir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Allah sizi ne etmesin kııızz güldürdünüz yine beni sabah sabah

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: duygucum bizi habersiz bırak olurmu canım  :opucuk: :opucuk:

aklım sende zaten bugünlerde hayırlısıyla sağsalim kucana al bebeğini inşsallah  :amin: :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

aman bunlarr çok şeker duygucu yaa maşallah güle güle kullansın paşamm  :love9:  :nazar: :nazar:

neden cnm ya çok geç ağrıların falan oluyo doktormu yokmuş  :dontknow:

burcum

çarşambaya kadar doğur da görsünler günlerini :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hem iki de bir ellerini de sokmamış olurlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

saol zeynepcim ablam yaptı isteyen olursa siparişde alırız  :laughing7:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

karın agrısı bel agrısı hafif de çatal fena agrıyo ya yürümekde bile zorlanıyorum doktor doluymuş beklicez artık  :dontknow:

aynen ellenmemiş olurum en azından buna sewiniyorum  :laughing7:
dogurup gelirsem şaşırmayın  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Sen daha dogurmadinmiiii :k06: saka bi yana bana diye diye günüm gecdi bakalım sen ne zaman dogurcanacilma oluyodur belki canım ağrılar ondandir

]

Sır_Çiçegi

dur gı daha dogurmadım  :ehi:
arıyan akrabalarda hala dogurmadın mı dio  :k06:
demek ki cnm inş. normal dogum olur cok dua ediyorum hayırlısı neyse o olsun artık  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 15 Ekim , 2012, 12:57:28
dur gı daha dogurmadım  :ehi:
arıyan akrabalarda hala dogurmadın mı dio  :k06:
demek ki cnm inş. normal dogum olur cok dua ediyorum hayırlısı neyse o olsun artık  :amin:

Öyle tabi canimmm saglikla kavuşda yavrunaa
Oyyy nasıl bise acaba  :love9: :love9:

]

Sır_Çiçegi

amin inş. cnm  :amin:

herkes merak içinde beklio bu deli anne babadan nasıl bi cocuk cıkcak die  :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...