Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

nazo-58

valla ben hamiş oldugumu 7+3 ken öğrendim ama 1 hafta 10 gün önce başladı bende bulantılar,yemeklerden,et ve tavuktan tiksinme..kokulardan tiksinme :igrenc: ..kocamdan bile kaçıyordum yani.. :laughing7: :k06:
12+6 oldum..çok şükür şuan hafif hafif azalıyor :muzz: ..inş sen rahat bi hamişlik geçirirsin :amin: ben su bile içemiyordum ya.. :igrenc:

Balböceği

Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 15:37:51
MAŞALLAH bacum ye ye et döt olsun bebişe :k06: ..şimdi bol bol yeki ilerki haftalarda yiyemiyebilirisn..ben halen yemek yiyemiyorum ya... :igrenc: :igrenc: :igrenc:
ben 9 ay birsey yiyemedim  :-\

simdi yiyenlere hevesleniyorum  :k06:

nazo-58

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Mart , 2012, 15:47:09
Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 15:37:51
MAŞALLAH bacum ye ye et döt olsun bebişe :k06: ..şimdi bol bol yeki ilerki haftalarda yiyemiyebilirisn..ben halen yemek yiyemiyorum ya... :igrenc: :igrenc: :igrenc:
ben 9 ay birsey yiyemedim  :-\

simdi yiyenlere hevesleniyorum  :k06:

valla bende hevesleniyorum..bulantılarım geçsede bende yesem... :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 15:46:24
valla ben hamiş oldugumu 7+3 ken öğrendim ama 1 hafta 10 gün önce başladı bende bulantılar,yemeklerden,et ve tavuktan tiksinme..kokulardan tiksinme :igrenc: ..kocamdan bile kaçıyordum yani.. :laughing7: :k06:
12+6 oldum..çok şükür şuan hafif hafif azalıyor :muzz: ..inş sen rahat bi hamişlik geçirirsin :amin: ben su bile içemiyordum ya.. :igrenc:

hımm genelde 6 haftalıkken başlıyo bulantılar diyorlar cnm bakalım 6 haftalık olunca bize olcak  :k06:

inş. cnm böle gidersem iyiyim aşırı yemek yeme hariç  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 16 Mart , 2012, 15:51:15
Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 15:46:24

hımm genelde 6 haftalıkken başlıyo bulantılar diyorlar cnm bakalım 6 haftalık olunca bize olcak  :k06:

inş. cnm böle gidersem iyiyim aşırı yemek yeme hariç  :k06:

ye canım ye et döt olsun bebişine inş.. :k06: :k06: :k06:

Balböceği

benim gunum gecti 4+3 de istifra ettigimi bilirim 16. haftaya kadar surdu

ama ondan sonra istahim olmadi meyve ve su 9 ayim bu kadar ne yemek gordum ne bisi

zaten tatli gorunce tiksine tiksine bir oluyordum  :igrenc:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

ayy edacım cok zor gecmiş seninki

benimkide aç kalmakla gecio  :hungry:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Annesinin kuzusu  :binkybaby:
annecim hesaplara göre bugün 6 haftalık oldun kalp atışlarını duymaya gidecegiz perşembe günü cok heyecanlıyım  :hieyt:
bu hafta pek yzamadım günlüğüne anneanne ile dede umreye gitcek onları yolculamak için onlarda kalıyoruz bebeğim  :love9:
açlıga hiç dayanamıyoruz bebeğim biz elimiz ayagımız titriyo midemiz bulanıyo bembeyaz oluyoruz yemek yiyoruz kendimize geliyoruz ah bebeğim ne yapacagız biz böle  :dontknow:
anneannemizde gidio kim bakacak bize :(
Allahım yardım etsin bize inş. bebeğim  :amin:
bir cok teyzeninde güzel haberlerini aldık bebeğim bu ay inş. dier teyzelerinden de güzel haberler alacagız  :amin:
sen orada güzel güzel yat emi bebeğim  :opucuk:
birazdan anneannenlere gidecegiz bakalım ne olcak annen gene kötülemeye başladı baban dalga gecio  bizimle bunlar her hamilelikte olur abartma dio ama anlamıyo ki bizde dhaa kötü oluyo :(
bu arada baban sana sitem etti  :k06: annenin göbüşünü okşayarak ahhh bebeğim annene hasret bıraktın beni dedi  :k06: :k06: babamızın o haline cok güldük  :k06: :k06:
kendine iyi bak bebeğim yaramazlık yapma orada tamam mı  :love9: :love9: :love9:

BABAN WE ANNEN SENİ COK SEWİYOR BEBEĞİM  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

bizi nie üzüyorsun bebeğim :(
dün anneannenle deden gitti bize bakacak kimse yok halimizden kimsede anlamıyo ewimize geldik kusmalarımızda başladı demin kustuk midede bişe yok gene kusacagız galiba :(
babanı aradık bi yandan sewiniyorum dio bir yandan üzülüyorum  :icon_scratch: nasıl dedim
kusman iyi bişe aslında dio bebeğimizin saglıklı oldugunu gösterio ama bşryandan da cok zorluk cekiyorsun buna üzülüyorum dedi şimdi hüsniye teyzeni bekliyoruz bize birşeyler getircek :( cabuk gel hüsniye teyzesi
dün babaannen anneannenlere geldi we biliyormusun bebeğim perşembe günü doktora gidecegiz ya baban gelemeyecekti biz gidecektik babamız babaanneye sölemiş onunla gidecekmişiz hastaneye bakalım ne olcak  :sad1: ben gene lavobaya gidiorum bebeğim sen iyi ol  :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

evet evet kusmak iyi ama tabı asırısıda ıyı değil doktora gıdınce söle bunuda sekerım rabbım yanınınızda olsun her daim  :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

inş. cnm bayagı zorlanıyoruz yiyecek yemekde begenmiyoruz mutfagın yakınından zor gecşyoruz :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...