Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ekim , 2012, 14:35:10
Alıntı yapılan: cute552 - 08 Ekim , 2012, 14:31:12
duygu maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen artık 4 kilo dogurursun bebek son ayda 1 kilo alıyormuş allah nazarlardan saklasın inşallah.

saol teyzesi  :opucuk:
ewt doktorda 4 kilo olur büyük ihtimal normal dogum olmaz kesip alcaz dedi kısmet artık duanızı eksik etmeyin  :amin:

allah yardımcın olsun canım hayırlısı neyse o olsun.
merak ettim 32 haftada kaç kiloydu bebek benimki 2024 gr olmuş bende çok merak ediyorum kaç kilo dogucak diye gerçi sağlıklı olsunda insan yinede merak ediyor.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: cute552 - 08 Ekim , 2012, 14:40:30
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ekim , 2012, 14:35:10
Alıntı yapılan: cute552 - 08 Ekim , 2012, 14:31:12
duygu maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen artık 4 kilo dogurursun bebek son ayda 1 kilo alıyormuş allah nazarlardan saklasın inşallah.

ewt doktorda 4 kilo olur büyük ihtimal normal dogum olmaz kesip alcaz dedi kısmet artık duanızı eksik etmeyin  :amin:

allah yardımcın olsun canım hayırlısı neyse o olsun.
merak ettim 32 haftada kaç kiloydu bebek benimki 2024 gr olmuş bende çok merak ediyorum kaç kilo dogucak diye gerçi sağlıklı olsunda insan yinede merak ediyor.

amin cnm inş.  :amin:
ben 30. haftada gittim 2 klio 40 gramdı 34 de gittim 3 kilo dedi 1 ayda 1 kilo almış yani
sen ne zaman gideceksin şimdi kontrole
kilosu cok önemli oluyo en merak ettigimiz şey :D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

bu ayın 1 de gitmiştim şimdi ise 2 hafta sonra gel dedi yani 15 de gidicem daha önceki haftalarda bi kaçgün önden gidiyordu en son gittiğimde ise haftasıyla tam uyumlu çıktı gerçi erkek bebekler kız bebeklerden daha kilolu doğuyormuş bakalım ne dicek haftaya

Balböceği

Maşallah paşama  :nazar:

Anam bu doktorlarda hemen kesip biçiyor  :-ooo

Doktor bana kesip alçak dese korkudan herhalde altıma yapardım  :ehi: :ehi: :ehi:

Tabi öncelikle hayırlısı olsun  :amin: bizim  burda bı arkadasa bebek iri diye diye normal doguma aldılar kızı

Kiz doğurmadı sezeryan oldu, bebeği doğdu 3 kg bile yoktu  :-ooo

cute552

bide bizimkinin boyu 1 hafta önden gidiyor uzun olucak dedi doktor babası gibi  :k06:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: cute552 - 08 Ekim , 2012, 14:45:27
bu ayın 1 de gitmiştim şimdi ise 2 hafta sonra gel dedi yani 15 de gidicem daha önceki haftalarda bi kaçgün önden gidiyordu en son gittiğimde ise haftasıyla tam uyumlu çıktı gerçi erkek bebekler kız bebeklerden daha kilolu doğuyormuş bakalım ne dicek haftaya

maşallah gene iyi senin bebekde annesi  :nazar: :nazar:
34. haftadan sonra 15 de 1  gidiyoruz size bayagı erken mi başladı 15 de 1 gitmek  :icon_scratch:
erkekler daha iri olurmuş dedigin gibi daha cabuk gelişirmiş
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Ekim , 2012, 14:46:33
Maşallah paşama  :nazar:

Anam bu doktorlarda hemen kesip biçiyor  :-ooo

Doktor bana kesip alçak dese korkudan herhalde altıma yapardım  :ehi: :ehi: :ehi:

Tabi öncelikle hayırlısı olsun  :amin: bizim  burda bı arkadasa bebek iri diye diye normal doguma aldılar kızı

Kiz doğurmadı sezeryan oldu, bebeği doğdu 3 kg bile yoktu  :-ooo

he ya büyük ihtimal kesicez dedi ben nasıl tırstım bişe diemedim  :sad1:

eşimde bi bildigi wardır doktorun illa normal yapcam die ısrar etme dedi önemli olan sizin saglıgınız dedi bende bişe diyemedim kısmet artık hayırlısı  :amin:

bende dün 3 kilo demişler normal doguma almışlar bi dogmuş bebek 4 kilo  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Maşallah,  :nazar: doğru önemli olan saglık  :nazar:

Bak ben doğurdum 4 kilo ne demek olduğunu bana sorun  :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

aynen önemli olan saglık  :amin: :amin:

:-ooo ciddi misin nasıldı ya bide diorum ki bir çok kişi 4 kilo dogurmuş acaba doktor banamı güvenmio  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 08 Ekim , 2012, 14:52:01
Alıntı yapılan: cute552 - 08 Ekim , 2012, 14:45:27

maşallah gene iyi senin bebekde annesi  :nazar: :nazar:
34. haftadan sonra 15 de 1  gidiyoruz size bayagı erken mi başladı 15 de 1 gitmek  :icon_scratch:
erkekler daha iri olurmuş dedigin gibi daha cabuk gelişirmiş

bizde şimdi 33+3 günlüğüz cuma günü 34 hafta olucaz pazartesi 35 haftanın içinde olucaz doktor 2 hafta sonra gel dedi bilmiyorum yınede

Sır_Çiçegi

semacım ben 28 lerde sanıyorum seni anam kocaman olmuşsunuz bz bugün 35+1 :D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

hayırlısı olsun canım onlar daha iyibilir tabi herkesin yapısı farklıdır  :dontknow:

benim bebeğim haftasıyla uyumlu gidiyor  ne çok küçük  nede çok iri bir bebek dedi doktor

normal doğuma müsait duruyor dedi  :dontknow: yenede hepimiz için hayırlısını diliyorum  :amin:

cute552

senle benim aramda 2 hafta var benim 6 haftam senin 4 haftan kaldı sona geldik yani  :hello2:

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Ekim , 2012, 15:11:01
hayırlısı olsun canım onlar daha iyibilir tabi herkesin yapısı farklıdır  :dontknow:

benim bebeğim haftasıyla uyumlu gidiyor  ne çok küçük  nede çok iri bir bebek dedi doktor

normal doğuma müsait duruyor dedi  :dontknow: yenede hepimiz için hayırlısını diliyorum  :amin:
nasılsın melekçim  :wave:
benimki daha dönmemiş bile poposu tam rahim üstünde ondan çok baskı yapar dedi ölede oluyor doktor son 3 hafta önemli dönmezse sezaryan dedi hayırlısı neyse o olsun  :amin: