Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 02 Ekim , 2012, 12:13:18
Alıntı yapılan: esracım - 02 Ekim , 2012, 11:24:08
Bir buçuk ay mı kaldı.Su gibi geçer zaman  :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:

aslında daha az da denebilir  :sad1: su gibi geçio zaten 30 lardan sonra  :nazar:

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ekim , 2012, 11:43:10
:love9: :love8: :love9: Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah :amin: :nazar:

amin cnm ecmain inş.  :amin: :amin: :amin:
Böyle rahattın anlaşılan.Yavaştan krokmayamı başladın ne  :k06: :k06:

Ben böyle deyince seni görürüz der gibisin  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Sır_Çiçegi

esracım agırlaşınca fena oluyor şimdi gez toz herşeyi yap benden sana tavsiye sabahdan beri yatakdan anca wc we yemege kalktım onun harici yatıyorum  :sad1:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

benim minik görünümlü iri oğlum  :k06:
bugün doktor teyzene gittik herşey cok güzelmiş annecim dönmüşsünde o yüzden cok baskı yapıyormuşsun benim az kilo almama dacok sewindi doktor tebrik etti bizi   :aferin: 34+6 oldun bugün yarın 35 haftalık olacaksın we 3 kiloymuşsun annecim maşallah sana  :nazar:
doktor böle gidersen sezeryan olcak annesi dedi saglıklı alayımda kucagıma seni oğlum ne olursa olsun  :amin:
kan degerlerimizde yükselmiş herşey güzel gidiyo bundan sonra 15 günde 1 gidecegiz kontrole
doguruyonmu dedi doktor bana bende belim cok agrıyo dedim hemen dogurma o kadar kolay mı öle dedi güldü bize  :laughing7: babamızda doguma bende girebilirmiyim dedi ama yok dedi doktor teyzemiz  :dontknow:
bugün 2 tane üzücü haber aldık oglum cok sewinmiştik ama teyzelerinin melekleri onları bırakmış :( cok üzüldük ama dua ediyoruz ki gene gelsin göbüşleri dolsun demi oğlum  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

he bu arada oğlum unutmuşum dün yazmayı göbüşümüzü gören herkes ikiz mi die soruyo  :k06: kocaman bişesin sen  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ZéynéP.SimAy

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ahhh kuzucuğa bak kocaman olmuş annesi çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 08 Ekim , 2012, 13:41:59
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ahhh kuzucuğa bak kocaman olmuş annesi çok şükür  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ewt teyzesi zaman cabucak gecti  :amin:

rabbim herkese nasip etsin inş. en tez vakitde  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

duygu maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen artık 4 kilo dogurursun bebek son ayda 1 kilo alıyormuş allah nazarlardan saklasın inşallah.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

burcum

duygucum ben resmini görünce söylemiştim sana :ehi: :ehi: :ehi: ikiz mi diye paşanın arkasına bir bebek daha mı saklandı diye :ehi: :ehi: maşallahhh paşana :nazar: sağlıkla gelsin :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: cute552 - 08 Ekim , 2012, 14:31:12
duygu maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen artık 4 kilo dogurursun bebek son ayda 1 kilo alıyormuş allah nazarlardan saklasın inşallah.

saol teyzesi  :opucuk:
ewt doktorda 4 kilo olur büyük ihtimal normal dogum olmaz kesip alcaz dedi kısmet artık duanızı eksik etmeyin  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: burcum - 08 Ekim , 2012, 14:33:48
duygucum ben resmini görünce söylemiştim sana :ehi: :ehi: :ehi: ikiz mi diye paşanın arkasına bir bebek daha mı saklandı diye :ehi: :ehi: maşallahhh paşana :nazar: sağlıkla gelsin :amin:

ewt cnm demiştin bana küçük gelio göbeğim demek ki gerçekden büyükmüş  :k06:
doktor ölçüm alırkan wow filan dio ne iri bebek dio  :ehi:
inş.teyzesi duanızı eksik etmeyin  :amin: :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallahhh paşamıza
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin: