Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

kuzucuk

DUYGUCUM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM ARKADAŞIM   :love7:   :love7:  :love7:  :love7:  :love7: OĞLUŞUN VE AİLENLE NİCE SAĞLIKLI ,HAYIRLI BÖYLE GÜZEL GÜNLERİN OLMASI DUASIYLA CANIM  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

Sır_Çiçegi

hepinize cok teşekkür ederim  :flowers: :flowers: :flowers:

amin ecmain inş.  :amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

cok duygusalız bugün annecim  :y25:
sürekli aglıyoruz  :crybaby2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

Sır_Çiçegi

dün cok agladık ama bugün iyiyiz şükür  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Anneciğim bitanem  :love9:
yazamadık sana bir türlü annecim cumartesi babanın dğum günüydü pasta aldık babanla karşılıklı yedik  :k06:
sonra amcanda pasta almış ondanda yedik oh afiyet olsun bize bu sıra pastamız boldu oğlum :laughing7:
hafta sonu teyzenler anneannenler sahile gittik babanı zor ikna ettik tabi dayanamadı bize hafta içi hep ewde oldugumuz için oh mis gibi temiz hava aldık oğlum  :occasion5:
sen de kıpır kıpırdın oğlum hiç durmadın maşallah  :nazar: temiz hava iyi geldi anlaşılan  :k06:
34 haftalık olduk annecim yani bu demek oluyor ki kocaman oldun :nazar: we artık kavuşmamıza az kaldı  :amin:
son zamanlarımız oldugu için babanla resim cekildik koca göbüşle  :k06:
cok mutluyuz bu sıralar oglum herşey istedigimiz gibi bazı insanlar mutluluğuma gölge düşürmek istiyo ama ne baban ne ben buna kesinlikle izin wermiyoruz  :love3:
oğlum bugün erkenden uyandık ama sen uyandırmadın bu sefer ikimizide baban uyandırdı  :k06:
gözümüzü bi açtık bi seni sewiyo bi beni tabi uyumuş numarası yaptık sewmeye dewam etsin die  :k06:
sabah yolcu ederkende haberin warmı oğlumuz onu severken tekme attı sanki elini cek dermiş gibiydi dedi olur mu hiç babası dedim sen sewiyorsun ya oda sana karşılık wermiş dedim  :laughing7:
anneyimi kıskandın sen yoksa oğlum Seni werene kurban olurum  :amin:
annecim bu günlerde hep güzel haberler alıyoruz teyzelerinden dualarımız kabul oluyor cok şükür  :amin:
ama biz dua etmeye dewam edecegiz teyzelerimize değil mi annesinin bitanesi  :love7:
bugün cok yorulduk dinleniyoruz şimdi burcu teyzen geldi ewimizi dipbucak temizledi oh mis  :hieyt:
bu hafta doktora gidecegiz oğlum seni göreceğim için cok mtluyum  :love9:
şimdilik bu kadar annecim suslu dur emi oğlum yavaşdan agrılarımızda başladı saglıklı we hayırlı gel inş. oğlum  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ZéynéP.SimAy

maşallaaaaahh  :nazar: :nazar: az kaldı hayırlıısyla doğuma cnm inşallah sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına  :amin: :amin:

esracım

melek100lü

:love9: :love8: :love9: Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah :amin: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:hep mutlu olun böyle inşallah canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nagihannn - 02 Ekim , 2012, 10:41:00
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah size  :opucuk:

saol cnm  :opucuk:

Alıntı yapılan: zynpesra - 02 Ekim , 2012, 10:44:52
maşallaaaaahh  :nazar: :nazar: az kaldı hayırlıısyla doğuma cnm inşallah sağlıkla alacaksın bebeğini kucağına  :amin: :amin:

saol cnm amin inş. dualarınızı esirgemeyin  :opucuk: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: esracım - 02 Ekim , 2012, 11:24:08
Bir buçuk ay mı kaldı.Su gibi geçer zaman  :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:

aslında daha az da denebilir  :sad1: su gibi geçio zaten 30 lardan sonra  :nazar:

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Ekim , 2012, 11:43:10
:love9: :love8: :love9: Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah :amin: :nazar:

amin cnm ecmain inş.  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...