Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: fıstık - 14 Eylül , 2012, 14:04:19
Duygucum hele bi doğsun işte o zaman kokusuna doyamayacaksın

Mis kokulular onlar missss  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kurban olurum onun kokusuna cennet kokulu melekler  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH DUYGUCUM MELEĞİN KOCAMAN OLMUŞ RABBİM GÜZEL DOĞUMLARDA NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Canım güle güle kullanın sahibi paşam olsun  :love7:

Az kaldı az  :muzz:

Maşallah paşama   :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 16 Eylül , 2012, 15:40:18
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH DUYGUCUM MELEĞİN KOCAMAN OLMUŞ RABBİM GÜZEL DOĞUMLARDA NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cok saol cnm amin ecmain inş.  :opucuk: :amin:
darısı isteyen tüm arkadaşların başına inş. cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Eylül , 2012, 15:56:45
Canım güle güle kullanın sahibi paşam olsun  :love7:

Az kaldı az  :muzz:

Maşallah paşama   :nazar:

amin cnm inş.  :opucuk:
aynen az kaldı  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

annesinin gülüüü :love9: :love9:
oğlum bugün 32 haftalık oldun yani kocaman oldun şşükürler olsun rabbime  :amin: :amin:
hazırlıklar hızla dewam ediyor oğlum  :hieyt:
dün babanla alışwerişe gittin sana minik oyuncaklar aldık cok şekerler  :love9:
bide baban sana org aldı tabi şuanda kendisi kullanıyo  :k06: sabah bizi onunla uyandırdı bir yandan calıyo biryandan mikrafonda larkı sölüyo  :k06: sen gelene kadar cekecegiz babanın elinden anlaşılan  :k06:
neyseki annen onu saklayacak yoksa uyutmaz bizi gıcık baban demi oğlum  :k06:
annecim bugün amcanla baban dışarı cıktılar bi baktım elleri dolu dolu geldiler meğer amcan sana we esila ablana koltuk almış cok begenmiştik ama babamıza sölememiştik bir sürü masraf filan oldugu için güzel bi süpriz oldu bize demi oğlum güzelce paketledim kaldırdım onuda kimse zarar wermesin die  :suclu:
resmini yükleyelim teyzelerimizde görsün demi annecim  :hieyt:
seni cok sewiyoruz bebeğim saglıcakla gel inş.  :amin: :amin: :amin:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:love9: :love9: ;Duygu çok şeker  bu koltuk bayıldım ben buna  :opucuk: :love9:

güle güle kullansın aklılı bıdığın  :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 16 Eylül , 2012, 20:56:29
:love9: :love9: ;Duygu çok şeker  bu koltuk bayıldım ben buna  :opucuk: :love9:

güle güle kullansın aklılı bıdığın  :love9: :love9:

tşkler teyzesi inş.  :amin:
bizde cok bayıldık  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

benim biricik yakışıklı tombiş oğlumm  :love9: :love9:
seni cok sewiyorum annecim bugün tam 33 hafta 2 günlüksün we biliyormusun bugün annenin dogum günü seninle ilk yaş günüm cok mutluyum tekmelerin bana hediye gibi şimdi  :love9: :love9:
we bugn bi mujdeli haber daha war elif teyzen hamile hep dua ediyorduk demi annecim şükürler olsun kabul oldu onunda senin gibi bi yaramazı war  :k06:
haftaya doktor kontrolümüz war sbaırsızlıkla bekliyoruz nasılsın kaç kilo oldun cok merak ediyorum  :hieyt:
dedemiz sonunda geldi dogalgazımızı yaptı oğlum cok sıkıştırdık sana dayanamadı az kaldı gelecegin için
musa abin hastalanmıştı oğlum dün onun yanına gittik beyaz giyindik anneannenlerde oradaydı anneannen bizi görünce bagırdı  :sad1: noluyo ya dedik megersem nie böle güzel giyindin die bagırıyormuş tuttu nazar boncugu taktı bize  :ehi: bidaha böle güzel giyinme diede sıkı sıkı tenbihledi  :toothy10:
babamız bugün erken gelecekti ama gec gelcekmiş öle dedi erken gelseydi eyiydi demi oglum :(
neyse biz pastamızı yapar babamızı bekleriz  :occasion5:
seni cok sewiyorum oğlum biricigim benim tekmelerinle yazdım bunları oy kurban olurum seni werene  :amin: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

dugucum doğum günün kutlu olsun yeni yaşında oğlun ve eşinle koskoca mutlu bir aile olursunuz inşallah
bu çiçekler sana ve oğluşuna  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

kelebegimm

Dogum gunün kutlu olsun tatlım  :opucuk: sağlıklı mutlu huzurlu oglusunla ve esinle nice senelere :flowers: :flowers:

]

melek100lü

:love9: :love8: :love9: NİCE MUTLU HUZURLU YILLAR OĞLUN VE EŞİNLE :love9: :love8: :love9:

:love9: :nazar: TÜM SEVDİKLERİNLE KUTLAMAN DİLEĞİYLE CANIM BENİM :amin: :love9:

@Melek Yüzlüm@

doğum günün kutluolsun canım nice senelere  Rabbim eşini seni ve oğlunu bir dahaki senelere erdirsin inşallah  :amin:      :opucuk: