Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

MALATYALI44

beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

Sır_Çiçegi

:amin: :amin: :amin: :amin: amin cnm saol
darısı senin başına inş.  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MALATYALI44

AMİN ECMAİN :amin: :amin: :amin: İNŞALLAH BU SEFER Kİ BEBEGİME BİRŞEY OLMAZ

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MALATYALI44

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MALATYALI44

Sır_Çiçegi

ta bizim buraya gelion saygıya gitsene bölge cok pahalı hangi doktora gelion
ben saygıya geliorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağlıklı olmanıza çok sevindim canım :opucuk:

benim kayın validede başlıyormuş örgüye çok lazımdıya neyse  :suclu:

nezamandır hastayım kızım naptın demedi şimdi bebeğe örgü yapıyor :caca: :caca:

sanki giydircem bulursa görür bebeği ayağına gitmiycem doğrusu  :cussing: :cussing:

MALATYALI44

CNM BEN DE İLK SAYGI YA GİTTİM NAZAN HANIM VARDI HİC SEVMİYOM ONU DÜŞÜGÜMÜ O YAPTIRMIŞTI AMA NİHAL HANIM İYİ BUNDANSONRA ONA GİDECEM EVET BOLGE PAHALI SİGORTA OLDUGU HALDE 38 VERDİK GECEN GÜN

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: melek100lü - 01 Haziran , 2012, 17:14:39
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağlıklı olmanıza çok sevindim canım :opucuk:

benim kayın validede başlıyormuş örgüye çok lazımdıya neyse  :suclu:

nezamandır hastayım kızım naptın demedi şimdi bebeğe örgü yapıyor :caca: :caca:

sanki giydircem bulursa görür bebeği ayağına gitmiycem doğrusu  :cussing: :cussing:

saol cnm benim  :opucuk:

aynen bacım sanki cok arayıp soruyo kızım nasılsın die örgü örüyormuş
umurumda deil walla  :suclu:

torun hasreti cektirmek istemem ama böle yapınca kendi kaybediyo farkında deil
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: MALATYALI44 - 01 Haziran , 2012, 17:22:16
CNM BEN DE İLK SAYGI YA GİTTİM NAZAN HANIM VARDI HİC SEVMİYOM ONU DÜŞÜGÜMÜ O YAPTIRMIŞTI AMA NİHAL HANIM İYİ BUNDANSONRA ONA GİDECEM EVET BOLGE PAHALI SİGORTA OLDUGU HALDE 38 VERDİK GECEN GÜN

onları bilmiorum cnm ben tülay hanıma gidiyorum wede cok memnunum tavsiyede ederim muayenesi 25 tl we 2li test filan ucuz bölgede sorduk cok pahalıydı
cok para wermişsiniz cnm yazık ya :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MALATYALI44

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

minik mucizem  :love9:
şu 3 gündür cok zor günler geçirdik bebeğim sende farkındasın we bazen huzursuzluk weriyorsun bana :(
annecim pazartesi günü baba ile büyük bi kavga ettik annesi we elti yüzünden bagırdık cagırdık sinirlendik cünki baban hiç bişe demedi konuştuk biz agladık ama sonunda ben kendimi bayagı kaybedince sana bişe olcak die cok korktu we bagırdı bize hatta o kadar sinirlendiki annene kapının camına yumruk attı biz cok korktukk o zaman eli kanamış görmedik elime bişe sar de bagırında ewin her yeri kandı cok korktuk sardık kanları temizlerken cok agladık temizleme die bagırdı ama yatak odasını görmemiştim yatak odasındaki kanları görünce daha kötü olduk baban sakinleştirmeye calıştı o halde bizi bebeğimizi düşün dedi doktora gitti sonradan 6 dikiş atıldı eline sargılı gezio gece o hastaneden gelene kadar gözümüzü kırpmadık 10 gün rapor wermişler bizimle baban ama o elinin hali bitiriyo bizi o korku ile sana bişe olcak die ikimizde cok korktuk bugün akşam doktora gidecegiz inş.  herşey yolundadır bitanem babanla aramız şuanda daha iyi annen bidaha babanı sinirlendirmicek ilk defa böle bişe oldu cok şaşırdık :( babaannen geldi babanı o halde görünce sormuş ne oldu die sizin yüzünüzden duygu ile tartıştık sinirlendim böle yaptım demiş :( sanki cok anlarlar ya

senii cok özledik bebeğim doktor teyzen gösterecek seni bize babanda göstersin söleyecegim bi türlü göremedi seni
gelişin için yavaş yavaş hazırlıklar başladı cok yemege başladık bol bol meywa yiyoruz karpuz kavun canımız neler cekio neler  :hungry: ama hala aynı kilodayız daha hiç kilo alamadık inş. herşey yolundadır bebeğim  :amin:

annen we baban seni cok sewiyor meleğğim  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...