Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

Nezo

Bu Sene Kız Senesi Diyenler Kimdi Be  :ehi: :ehi:
Hayırlı Uğurlu Olsun Canım Oğluşun Kucağına Aldığın Günleride Görelim İnşallah  :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: fıstık - 25 Mayıs , 2012, 13:53:28
PAŞALAR BASMIŞ SİTEYİ  :k06:

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH SAĞ SALİM  KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin: :nazar:

:k06: bastık siteyi  :k06:
saol cnm benim  :opucuk: amin ecmain inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 25 Mayıs , 2012, 14:15:24
Bu Sene Kız Senesi Diyenler Kimdi Be  :ehi: :ehi:
Hayırlı Uğurlu Olsun Canım Oğluşun Kucağına Aldığın Günleride Görelim İnşallah  :opucuk:

erkek cogaldı sitede  :k06:

saol cnm amin ecmain inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

anommmm masallahh kesinlesdi demekkkk
rabbim saglicakla kucagina aldigin gunleride gostersin canimmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

]

mutluluk

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Mayıs , 2012, 14:17:42

anommmm masallahh kesinlesdi demekkkk
rabbim saglicakla kucagina aldigin gunleride gostersin canimmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

:opucuk: saol cnm sana gelin weremedik  :k06:
amin ecmain inş. cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

:love9: minik mucizem  :love9:
annecim biraz kötü günler gecirdik :( babanla büyük bi tartışma yaşadık annen delilik yaptı kendini banyoya kitledi :( baban zorla aldı bizi yataga seni düşünüyorum ama sinirimin gecmesi lazımdı neyseki herşey tatlıya baglandı  :love3:
anneannen 2 günde bir arıyo cinsiyetini soruyo yoksa aramayacak bende bilmiorum diorum  :laughing7: biliyorsun sölemiyon dio bilsen ne dedim sanki bişe örcek  :suclu:
cok cabuk yoruluyoruz artık annecim 2 yürüyüp 1 oturuyoruz gezemiyoruz artık  :sad1: mide bulantılarımı hafifledi şükürler olsun şimdi aşırı yemek yiyoruz  :hungry: baban şaşırıyo bizi görünce yiyin dio yemediginiz günlerin acısını cıkartın dio  :hungry:
hüsniye teyzen gelip bize yardım ediyo sagolsun bizde ona ceyizine birşeyler weriyruz şimdi sana alt açma bezi yapıo en pis işi ben yapıom dio daha ne istiyon sürekli aklımızda olcan dedim bu şekilde olmayım lütfen dio  :ehi: :ehi:
bugün baban erken gelcek doktor teyzeye gidecegiz kontrol günümüz dewam ediyorsa kontrol olmak istiyom bakalım ne alemdesin  :love7: inş. test sonucumuzda iyi cıkmıştır yavrum  :amin:
annen hamaratlaştı börek yaptık tatlı yapmayı düşünüoz bakalım  :hungry:
yavaş yavaş misafir agırlayacagız bebeğim gelmek isteyen cok toparlayıp cagıramadık kimseyi  :opucuk:
şimdilik bu kadar paşam annen we baban seni cok sewiyo  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gökçe58

canımm gözün aydın olsun öğrenmisin bbeğinin cinsiyetini rabbim analı bablı büyütsün sağsağlim kucağına almayı nasip etsin darısı en kısa zamanda benim gibi öğrenmeyenlere meraktan çatlıyorum.

Sır_Çiçegi

saol cnm sende ögrenirsin inş.  :opucuk:

doktorumuz pipi gördüm dio ama hala emin deil  :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

canımım yarısı kıymetlim..
dün doktor teyzene gittik test yapmıştı herşey gayet güzelmiş annecim sorun yokmuş cok şükür :amin:
dün sana baktı doktor teyzen pipi görüyorum gibi ama daha minik dedi bebeğin bekle biraz daha  :sad1:
kesin demişti gecende ne oldu anlamadık başka bi doktor warmış teyzen sölemişti annecim 3 aylıkken bakıp cinsiyetini anlıyormuş %100 dogru cıkıyormuş dün babamıza dedik gidelim oraya die kızdı bize :(
sabırlı olun dedi gec ögrenelim ne olmuş dedi sustuk bizde :(
dün bişe duydum annecim babaannen örgü örüyormuş sana cokta lazım ya ona muhtacım sanki neyse içinden gelmş bişe demedik babanda model göster annem örsün dio parayla yaptırırım gene ona sölemem  :violent1:
bugün yengenle konuşurken bana hayırsız ewlat demiş sanki kendisi cok hayırlı bi anne aman neyse kuzum ayda yılda bir görürsün zaten babaanneyi boşwerelim bz
dün babana bi ton elbise aldık :k06: sana bişe almadık bu sefer baban yeter doldurdun ewi dio :( canım yavrum seni cok sewiyorum şu tekmelerde bi başlasa rahat edecegim inş.  :amin:
seni cok sewiyorum bebeğim  :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MALATYALI44

NE GÜZEL RABBİM KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MALATYALI44

beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...