Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

destina06

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

:nazar:duygucum ben günlükler topiğini sanırım yeni keşfettim  :k06:hayırlı olsun canım en güzel duygularını yazmak nasip olsun doğumdan sonrra meleğinin ilk lerinide yazmak nasip olsun canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayy - 11 Mayıs , 2012, 16:25:14
:nazar:duygucum ben günlükler topiğini sanırım yeni keşfettim  :k06:hayırlı olsun canım en güzel duygularını yazmak nasip olsun doğumdan sonrra meleğinin ilk lerinide yazmak nasip olsun canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

amin cnm benim  :amin:

rabbim inş. herkese nasip etsin inş. :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

Mavikelebek

test sonucunuza sevındım  :love9: sizde buyumusunuz bayagı  :k06: hakkatten bende merak ettım cınsıyetını ne olucak acaba  :k06:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 11 Mayıs , 2012, 16:53:59
maşallah allahım korusun sizi  :amin:

amin cnm saol  :amin:

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 11 Mayıs , 2012, 18:47:01
test sonucunuza sevındım  :love9: sizde buyumusunuz bayagı  :k06: hakkatten bende merak ettım cınsıyetını ne olucak acaba  :k06:

saol cnm ewt büyüdük :) bende merakla bekliorum  :hungry:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

yaramaz minik mucizem  :love9:
annecim senden şikayetçiyim bir kaç gündür kendimden deil senin için endişeleniyorum annecim bir yemedik 2 gündür babamızda cok üzülüo dün dayanamadı doktora götürdü bizi dedeyle uykusuz kaldılar doktor teyzen seni gösterdi bize kıpır kıpırdın bebeğin 1 sn durmadınn resin cemedi doktor teyzen dönüyorsun ayaklarınla tekme tıyon eger hissetigim zaman seni böle yaparsan biz yandık  :k06: :k06: tekmelerine kurban olrum bebeğim senin şaka yapıorum ben dün serum werdi doktor ama gene bişe yiyemiorum sürekli kusuyoruz annecimm neden böle yapıorsun midede bişe durmuyo :( ewde tek başımızayız kimsemiz yok bize bakacak anneannene gidiyorum ne istiyorsun dio bişe istemiorum deyince cıldırıyo kadın onunda canını sıkmak istemiorum ne yapacagız biz böyle ewde bişeyede bakamaz olduk dün hüsniye teyzen geldi ütümüzü yaptı bugün ebru teyzen geldi camaşırları astı onlar ewlenince biz napcaz kim bakcak bişe merakla seni bekliyorlar hepsi yaramaz diorlar sana  :k06: dün doktor erkege benzio dedi ama hayırlısı daha war cinsiyetini ögrenmeye
seni cok sewiyoruz annecim istedigin kadar tekme at ama yememize müsade et yavrum ilaçlarımızıda içemiyoruz aç oldugumuz için ne yapacagız biz böle ahh bebeğim ahh  :binkybaby:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

oyy yesin teyzesi onu..MAŞALLAH.hayırlısıyla az kaldı 14.haftalarda azalıyor bulantılar bende cok cektim senin gibi su bile içemiyordum..Hayırlısıyla minik saglıklı olsunda sende bu günleri hoş bir anı olarak hatırlıcaksın benim gibi...Tekmelerini 19. haftalarda hissetmeye başlayınca herşeyi unututacaksın inan..suan elim hep göbüşte ,tekmelerini bekliyorum miniğimin,artık dısardan bile belli oluyor..RABBİM öyle güzel yaratmıs ki ona bakınca hayat duruyor..inş sende tekmeleri yemeye başlayınca anlarsın bunları.. :amin:
[/size][/color]RABBİM hayırlısıyla kucagımıza alamayı nasip etsin yavrularımızı.. :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nazo-58 - 18 Mayıs , 2012, 11:55:35
oyy yesin teyzesi onu..MAŞALLAH.hayırlısıyla az kaldı 14.haftalarda azalıyor bulantılar bende cok cektim senin gibi su bile içemiyordum..Hayırlısıyla minik saglıklı olsunda sende bu günleri hoş bir anı olarak hatırlıcaksın benim gibi...Tekmelerini 19. haftalarda hissetmeye başlayınca herşeyi unututacaksın inan..suan elim hep göbüşte ,tekmelerini bekliyorum miniğimin,artık dısardan bile belli oluyor..RABBİM öyle güzel yaratmıs ki ona bakınca hayat duruyor..inş sende tekmeleri yemeye başlayınca anlarsın bunları.. :amin:
[/size][/color]RABBİM hayırlısıyla kucagımıza alamayı nasip etsin yavrularımızı.. :amin:

inş. azalırda rahatlarız cnm  :amin: inş. bizde hissederiz tekmelerini sabırsızlıkla bekliyorum  :amin:
şükürler olsun rabbime bu güzellikleri bize yaşattıgı için  :amin: rabbim herkese nasp etsin inş. bu güzellikleri  :amin: :amin:
amin cnm ecmain inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

ilk 4 ay bende oyleydim canım hatta zayıflamıştım bile geçiyor sonra,inşallah sizinde geçer ne serumlar yemiştim bende hey gidi şimdik efecik 7.ayına bile giriyor zaman çabuk geçiyor  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Mayıs , 2012, 13:48:11
ilk 4 ay bende oyleydim canım hatta zayıflamıştım bile geçiyor sonra,inşallah sizinde geçer ne serumlar yemiştim bende hey gidi şimdik efecik 7.ayına bile giriyor zaman çabuk geçiyor  ;)

inş. bizimde gecer cnm  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

:love9: :love9: :love9: :love9: YARAMAZ OĞLUM :love9: :love9: :love9: :love9:

hoş geldin annecim hayatımıza dün acile gittik doktor teyzen erkek bu dedi aha dedim yandım ben babasına benzerse  :k06: baban güldü  :k06:
canım paşam benim hamile oldugumu ögrendigimden beri oglum paşam die sewdim seni kız olursa bana kızar diordum meger paşammışsın  :love9:
babanda itiraf etti bende hep erkek bekliyordum dedi  :k06:
saglıklı olda bebeğim farketmez annen we baban seni cok sewiyr  :nazar: :nazar: :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

:hello2: :hello2: hoşgelmiş paşa  :nazar: site erklekle doldu  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

:hieyt: :hieyt: HOŞGELDİN MİNİK PAŞA  :hieyt: :hieyt:
ANNECİĞİN HİÇ SÖYLEMİYOR BİZE  :caca: :caca: :caca: :caca:
KIZALIMMI ONA  :k06: :k06: HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: