Hayatıma HOŞ GELDİN ömrümün baharı OĞLUM...

Başlatan Sır_Çiçegi, 24 Aralık , 2011, 14:07:11

« önceki - sonraki »

rümeysaa

:nazar: :nazar:
rabbim hep böyle mutlu günler göstersin duygucum... :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

duygucummm ALLAH daim etsin canım hep güzel haberler anılar yaz buraya canım :amin:
bildiğim birşeyi paylaşmadan edemeyeceğim eşin sana ballı yumurtalı süt yapıyormuş sakın o yumurtayı çiğden koyduğunu söyleme süte :caca: canım hamilelikte çiğ hayvansal gıda yasak mayonezin de içinde çiğ yumurta olduğu için yasak bil istedim :opucuk: bundan sonra muzlu süt yapsın ballı ayrıca kaşıkla yedirsin :opucuk:

Sır_Çiçegi

amin cnm cok saol  :opucuk:

bunu bilmiyorduk cnm bidaha içmem o zaman muzda gaz yapıo bende sade içim bende  ;D
uyardıgın için saol cnm  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

Sır_Çiçegi

aşırı gaz war gaviskon werdi biraz rahatladık uykuda gece sürekli uyanıyorum :sad1: rahat edemiorum bi türlü mide bulantım geçio Allaha şükür  :amin: bi cabuk yorulma war işte  :laughing7:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

o kadar olucak annesi sen artık 2 canlısın 2 kişilik nefes alıyorsun karnın büyüsün 7.ci aydan sonra görücem ben seni yorulmak neymiş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gaz sende de oldu demek ay resmen gazman gibi olmuştum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

aynen bende gazman oldum  :ehi: :ehi:

arada merdivenleri hızlı iniyom eşim bagırıyo 2.yi unutmaaaa die  :k06: :k06:

şimdiden bu kadar yoruluyorsam gerisini bilmiom 71 olmuşum zaten  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

aman dikkat et canım fazla aşırıya kaçma 30 kilo alanlar var 70 kiloyla başlayıp 100 doğurunca düzelmek güçleşiyor ekmek hamur işi çok yüklenme :icon_thumright: :opucuk:

Sır_Çiçegi

benim tek derdim doymamak cnm  :sad1: bi türlü doymuyorum daha yeni yedim karnım acıkmaya başladı bile  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

aman diyeyim frenle kendini :icon_thumright: bi komşum var bekarken zayıfmış evlendikten sonra 30 kilo almış olmuş 70 kilo hamileyken de 30 kilodan fazla alınca :sad1: doğumdan sonra veremedi de
arkadaşım var gebelik şekeri çıktı dr u diyet verdi günde 1 meyva hakkı vardı 2 günde 1 yumurta bebeği 3 kilonun üzerinde doğdu ben 18 kilo aldım canımın her istediğini yedim 2645 gram doğdu kelebeğim yani bebişe yarayacak şeyleri ye ceviz süt meyva et balık tavuk ekmek kullanma çok fazla beyaz ekmek yeme gibi sonrası için zor oluyor ondan diyorum canım :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Masallah canım can bogazdan gelır ye dıyemıcemm az yee  :k06:

nukununde soyledıgı gıbıı bebegıne faydalı seyler ye

Sır_Çiçegi

benim şekerde sınrda cıktı  :sad1:
banada günlük yemek listesi werdi
kahvaltıda 3 haşlanmış yumurta
günde 2 kase yogurt
yarım litre süt
yarım kilo meyva
et balık tavuk ürünleri
ama uygulayamıyorum  :sad1: