2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

canim ben iyne deyilde ilac iciyorum,bende asagi pozitif,yani yuksek deyil..o yuzden doctor iyneye gerek yok dedi...insallah RABBIM KUCAGIMIZA ALAMAYIDA NASIB EDER INSALLAH SON BAHARDA...AMINNNNN :amin: :amin: :amin:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

DoctorGunel

BENDE PROGESTAN KULLANIYORUM,DOCTORUM 18 HAFTALIGINA KADAR KULLANMALISIN DEDI....BIRAKMA HENUZ,KULLAN SENDE CANIM...

kelebegimm

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 17 Şubat , 2012, 14:29:03
canim ben iyne deyilde ilac iciyorum,bende asagi pozitif,yani yuksek deyil..o yuzden doctor iyneye gerek yok dedi...insallah RABBIM KUCAGIMIZA ALAMAYIDA NASIB EDER INSALLAH SON BAHARDA...AMINNNNN :amin: :amin: :amin:
ins. canim fazla deilse dokdorun gerakli gormediyse ilacin yeter heralde cunku fazlasida zararmis cok sulandirip dusuk yaptiriomus
banada dun igneyi birakalim dedi sok oldum nie dedim tereddutte kaldi ben hic 3 ay kullanipda birakan duymadim cunku been vurunurum deyince tmm yaziyim o zaman dedi kafam karisdi valla

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 17 Şubat , 2012, 14:32:23
BENDE PROGESTAN KULLANIYORUM,DOCTORUM 18 HAFTALIGINA KADAR KULLANMALISIN DEDI....BIRAKMA HENUZ,KULLAN SENDE CANIM...
benim dokdor tutturmus 12. haftaya kadar kullaniliyor bu ilac ama 8 ay kullandim dienler var anlamadim gitti ya
burdakiler kan pihtilasma sorununu cogu bilmio coguda yeterli bilgiye sahip deil valla ne yapcam bilmiom tr ye gelme imkanimda yok artik

]

DoctorGunel

Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Şubat , 2012, 14:34:05
ins. canim fazla deilse dokdorun gerakli gormediyse ilacin yeter heralde cunku fazlasida zararmis cok sulandirip dusuk yaptiriomus
banada dun igneyi birakalim dedi sok oldum nie dedim tereddutte kaldi ben hic 3 ay kullanipda birakan duymadim cunku been vurunurum deyince tmm yaziyim o zaman dedi kafam karisdi valla

BENDE BILDIYIM KADARIYLA 9 AY KULLANILIYORMUS IYNE..BIRAKMA CANIM,ALLAH KORUSUN MINIKLERIMIZI INSALLAH...

kelebegimm

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 17 Şubat , 2012, 14:37:04
Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Şubat , 2012, 14:34:05

BENDE BILDIYIM KADARIYLA 9 AY KULLANILIYORMUS IYNE..BIRAKMA CANIM,ALLAH KORUSUN MINIKLERIMIZI INSALLAH...
amin canim birakmicam zaten dedim ben sonuna kadar kullanmak istiyorum diye ama artik karindan zorlasiyo cikmaya basladikca ama bacakdan vuruncam artik

]

DoctorGunel

BENIM TANIDIKLARIM HEP 9 AY KULLANDI IYNEYI, BENIM DEYER NORMALE DUSDU AMA DOCTORUM YINEDE KULLAN DEDI ILACI,BIRAKMA  HENUZ DEDI...SENDE BIRAKMA CANIM...BASKA BI DOCTORLADA GORUS...

kelebegimm

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 17 Şubat , 2012, 14:40:32
BENIM TANIDIKLARIM HEP 9 AY KULLANDI IYNEYI, BENIM DEYER NORMALE DUSDU AMA DOCTORUM YINEDE KULLAN DEDI ILACI,BIRAKMA  HENUZ DEDI...SENDE BIRAKMA CANIM...BASKA BI DOCTORLADA GORUS...
canim burda cok zor ya cok farkli sistemleri oyle gidemiosun gitsende ignene ilacina karismiolar kendi dokdorun bakiyo herseye ama birakmam bende ignemi ilaclarimi

]

DoctorGunel

INSALLAH RABBIMIN YARDIMIYLA SU 9 AYI SAGLIKLISIYLA SONA ERDIRIB DOGURALIM INSALLAH....SAGLIKLI SEKILDE BEBEKLERIMIZI KUCAGIMIZA ALMAYI RABBIM NASIB ETSIN SU CUMA GUNU HURMETINE INSALLAH RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN......AMINNN :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 17 Şubat , 2012, 14:43:38
INSALLAH RABBIMIN YARDIMIYLA SU 9 AYI SAGLIKLISIYLA SONA ERDIRIB DOGURALIM INSALLAH....SAGLIKLI SEKILDE BEBEKLERIMIZI KUCAGIMIZA ALMAYI RABBIM NASIB ETSIN SU CUMA GUNU HURMETINE INSALLAH RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN......AMINNN :amin: :amin: :amin:
aminn canim allah razi olsun dualarin icin  :amin: :amin: :amin: :amin:

]

aşkitoom

arkadaşlar benim sorumada yanıt verebilir misiniz :opucuk:

nazo-58

kızlar bugün doktora gittim RABBİMe şükürler olsun tahlilerimiz güzel cıktı..bebeişimde iyiymiş teyzeleri...ilk kontrolümde heycandan kalp atışı felan sormamıştım,bu kez sordum doktor ben ozaman görmüştüm dedi,bende heycandan sormayı unutmusum dedim güldü..tekrar baktı..cok şükür meleğim iyiymiş...Sizlerin bebişlerininde iyi olmasına sevindim..Hayırlısıyla saglıcakla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin RABBİM..bir dahaki kontrolümüz 1 ay sonraymış..nasıl geçcek zaman yaa

DoctorGunel

Alıntı yapılan: nazo-58 - 17 Şubat , 2012, 18:28:05
kızlar bugün doktora gittim RABBİMe şükürler olsun tahlilerimiz güzel cıktı..bebeişimde iyiymiş teyzeleri...ilk kontrolümde heycandan kalp atışı felan sormamıştım,bu kez sordum doktor ben ozaman görmüştüm dedi,bende heycandan sormayı unutmusum dedim güldü..tekrar baktı..cok şükür meleğim iyiymiş...Sizlerin bebişlerininde iyi olmasına sevindim..Hayırlısıyla saglıcakla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin RABBİM..bir dahaki kontrolümüz 1 ay sonraymış..nasıl geçcek zaman yaa
:amin: :amin: :amin: insallah...sorma yaaa insan gordukden sonra o minigi hep gormek istiyor...RABBIM SAGLIKLI SEKILDE KUCAGIMIZA ALMAYIDA NASIB ETSIN INSALLAH...

nazo-58

AMİN inş canım ya..zaman cabucak geçsinde bebişimi kucagıma almak istiyorum..ama zaman geçmiyor yaa :y25:

suzannn

ne güzel haberlerle geldiniz kızlar allah kucağınıza aldığınız günleride gösterir inşallah