2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

aşkitoom

Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Mart , 2012, 17:14:26
tam olarak ne kadarlık bebiş yada bebişler....valla ben öğrenmeden önce başladı bulantılar halada devam ediyor..herkeste aynı olcak diye bişey yok..mesela ablamda hamile..onda hiç görmedim bulantı felan..bünyeden bünyeye değişiyor galiba..inş bulantın olmaz cok kötü ya,yemek yiyemiyosun,kokulardan tiksiniyorsun..eşin bile sana kötü kokuyor düşün sen artık gerisini.. :laughing7: :laughing7: İnş hayırlı bi hamilelik geçirirsin

valla cnm şimdi 6+3 günlük hamileyim

_prensesim_

Alıntı yapılan: aşkitoom - 01 Mart , 2012, 17:17:37
Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Mart , 2012, 17:14:26
tam olarak ne kadarlık bebiş yada bebişler....valla ben öğrenmeden önce başladı bulantılar halada devam ediyor..herkeste aynı olcak diye bişey yok..mesela ablamda hamile..onda hiç görmedim bulantı felan..bünyeden bünyeye değişiyor galiba..inş bulantın olmaz cok kötü ya,yemek yiyemiyosun,kokulardan tiksiniyorsun..eşin bile sana kötü kokuyor düşün sen artık gerisini.. :laughing7: :laughing7: İnş hayırlı bi hamilelik geçirirsin

valla cnm şimdi 6+3 günlük hamileyim

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin.Bende 7 haftalık hamileyim önümüzde uzun bir süreç var .Yakın sayılır aramız, umarım herşey hepimiz için yolunda gider.Bugün çok mutluyum.Doktordaydık ve Allah'ıma şükürler olsun pıt pıt atan kalbimizi gördük....Kızım heyecandan yerinde duramıyordu...İlk ultrason deneyimiydi bugün abla oluşunun.Tabi tam manasıyla anlayamasada ekrandaki görüntüden, ses onu çok etkiledi....Güzel Allah'ım utandırma sen bizi hayırlısıyla eli ayağı düzgün,alkı başında sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et....

kelebegimm

Alıntı yapılan: aşkitoom - 01 Mart , 2012, 16:44:31
slm kızlar pazaretsi kontrolüm vardı gittik,kesem güzel gelişmiş ama daha bebek görünmedi.doktor normal dedi,geç döllenme olmuştu dedi.haftaya pazartesi gidecem tekrar.bide dedi,2.ci bi kese mi oluşuyor ne dedi.çok heyecanlandım,pazartesi bakacaz artık ikiz mi tek mi. :hieyt:
masallah size canimm hakkinda hayirlisi olsun ikiz zor olur biraz ama cunku kucuk bi kizin daha var heralde ama olsunn allah yardim eder :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Mart , 2012, 16:55:07
slm kızlar pazaretsi kontrolüm vardı gittik,kesem güzel gelişmiş ama daha bebek görünmedi.doktor normal dedi,geç döllenme olmuştu dedi.haftaya pazartesi gidecem tekrar.bide dedi,2.ci bi kese mi oluşuyor ne dedi.çok heyecanlandım,pazartesi bakacaz artık ikiz mi tek mi. :hieyt:
aslm hoşgeldin canım..cok sevindim senin adına :flowers: :flowers: ..ayy inş ikizdir..RABBİM saglıcakla bebişleriniz en kısa sürede görmeyi nasip etsin..Saglıcakla kucagımıza alırız inş.. :amin:
Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Mart , 2012, 11:28:37
Alıntı yapılan: nazo-58 - 29 Şubat , 2012, 18:57:56
Alıntıa.s canim kendi adima idare ediyorum diyeyimm mide agrilari mahvediyo beni ama olsun bebis iyi olsunda katlanirim seninde az kalmis randevuya belki sende cinsiyeti ogrenirsin bu gitmende  :nazar: :nazar:

benimde midem yanıyor,basım dönüyor,bulantılar devam ediyor :igrenc: :igrenc: :igrenc: ..ALLAHın izniyle bebişim iyi olsunda dayanırız bunlara..iyi olmanıza sevindim,mide agrılarında geçer inş.. :amin: ..evet az kaldı ama sen gel onu bana sor zaman geçmiyor :y25: ..inş öğreniriz..kız erkek farketmez saglıklı olsun inş..RABBİM saglıcakla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:
bende m. oldum nazan
benim midem yanmiyor cok agriyorr ne yesem sanki agzimda cokmu yiyorum acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:
bulantilara az azda olsa sabahlari benimde devam ediyo hala  :igrenc: :igrenc:
oyle tabi onlar iyi olsunda biz dayaniriz herseyeee
amin canim rabbim herkese nasip etsin bu guzel duyguyu :amin: :amin: :amin: :amin:

dikkat et canım  kendine..inan cok yemiyorsundur..çünki bende bi lokma bile yesem sankı bogazıma kadar doluymus gibi hissediyorum,su bile içemiyorum düşün.. :igrenc: şu iki gündürde galiba tansiyonum düşüyor başım cok dönüyor..hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza alsaydık bi meleklerimizi..inan ozaman rahata ercez inş.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: RABBİM bebişlerimizi korusun inş.. :amin: :amin:
canim kansiz kaliyo olabilirsin basin donuyosa ben eve pancar pekmezi aldim o cok kan yapiyomus gunluk azda olsa yiyorum ilac felan vermiyolar cunku daha hic kanimada bakmadilar ama kansiz hissediyorum kendimi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
amin canim :amin: :amin: :amin: :amin:

]

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 02 Mart , 2012, 12:30:39
Alıntı yapılan: nazo-58 - 01 Mart , 2012, 16:55:07
aslm hoşgeldin canım..cok sevindim senin adına :flowers: :flowers: ..ayy inş ikizdir..RABBİM saglıcakla bebişleriniz en kısa sürede görmeyi nasip etsin..Saglıcakla kucagımıza alırız inş.. :amin:
Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Mart , 2012, 11:28:37
Alıntı yapılan: nazo-58 - 29 Şubat , 2012, 18:57:56
Alıntıa.s canim kendi adima idare ediyorum diyeyimm mide agrilari mahvediyo beni ama olsun bebis iyi olsunda katlanirim seninde az kalmis randevuya belki sende cinsiyeti ogrenirsin bu gitmende  :nazar: :nazar:

benimde midem yanıyor,basım dönüyor,bulantılar devam ediyor :igrenc: :igrenc: :igrenc: ..ALLAHın izniyle bebişim iyi olsunda dayanırız bunlara..iyi olmanıza sevindim,mide agrılarında geçer inş.. :amin: ..evet az kaldı ama sen gel onu bana sor zaman geçmiyor :y25: ..inş öğreniriz..kız erkek farketmez saglıklı olsun inş..RABBİM saglıcakla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:
bende m. oldum nazan
benim midem yanmiyor cok agriyorr ne yesem sanki agzimda cokmu yiyorum acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:
bulantilara az azda olsa sabahlari benimde devam ediyo hala  :igrenc: :igrenc:
oyle tabi onlar iyi olsunda biz dayaniriz herseyeee
amin canim rabbim herkese nasip etsin bu guzel duyguyu :amin: :amin: :amin: :amin:

dikkat et canım  kendine..inan cok yemiyorsundur..çünki bende bi lokma bile yesem sankı bogazıma kadar doluymus gibi hissediyorum,su bile içemiyorum düşün.. :igrenc: şu iki gündürde galiba tansiyonum düşüyor başım cok dönüyor..hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza alsaydık bi meleklerimizi..inan ozaman rahata ercez inş.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: RABBİM bebişlerimizi korusun inş.. :amin: :amin:
canim kansiz kaliyo olabilirsin basin donuyosa ben eve pancar pekmezi aldim o cok kan yapiyomus gunluk azda olsa yiyorum ilac felan vermiyolar cunku daha hic kanimada bakmadilar ama kansiz hissediyorum kendimi :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
amin canim :amin: :amin: :amin: :amin:

olabilir canım..ayın 14 ünde kontrolüm var ozaman tahlil yaptırırım..inş bi sorun yoktur..RABBİM saglıcakla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inş...ve azalsın artık bu bulantılar.. :igrenc:

senayy88

kızlar bende geldim aranıza bende bugün kalp atışlarını duydum miniğimin gümbür gümbür atıyodu:)))

_prensesim_

Alıntı yapılan: senayy88 - 02 Mart , 2012, 22:41:32
kızlar bende geldim aranıza bende bugün kalp atışlarını duydum miniğimin gümbür gümbür atıyodu:)))

Hoşgeldin canım, hayırlı uğurlu olsun bebeğin.Sağlıkla al kucağına inşallah....

Kalp atışını duyduğuna göre yakınız heralde dün duydum bende çok şükür:))  7 haftalık benim bebişim...

senayy88

Alıntı yapılan: _prensesim_ - 03 Mart , 2012, 00:22:00

Hoşgeldin canım, hayırlı uğurlu olsun bebeğin.Sağlıkla al kucağına inşallah....

Kalp atışını duyduğuna göre yakınız heralde dün duydum bende çok şükür:))  7 haftalık benim bebişim...
hoşbulduk canım evet yakınız benim son adet tarihim 16 ocaktı 6 buçuk haftalık dedi doktor dün 3 haftra sonra tekrar gidicem bi sorun yok dedi sağlıklı gebelik dedi düşük riski yok allahımıza binlerce kez şükrediyorum çok bekletmedi beni.kucağımızda gördüğümüz günlerde gelsin inşallah.

DoctorGunel

senay,prensesim hos geldiniz aramiza...RABBIM BEBEKLERIMIZI SAGLIKLI SEKILDE KUCAGIMIZA ALMAYI NASIB EDER INSALLAHHH...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

kelebegimm

hsgdin tatlim aramiza ins. saglikla kucagmiza aldigimiz gunleride goruruz :amin: :amin: :amin: :opucuk:

]

senayy88

Alıntı yapılan: kelebegimm - 03 Mart , 2012, 14:11:45
hsgdin tatlim aramiza ins. saglikla kucagmiza aldigimiz gunleride goruruz :amin: :amin: :amin: :opucuk:
hoşbulduk canım amin inşallah  6 buçuk haftalığım ben doğumda ekim 20 gibi sanırım Rabbim yardımcımız olsun bulantıların varmı bende pek yok ama ara ara var çok uyku yapıyo bana bide çalışıyorum

kelebegimm

Alıntı yapılan: senayy88 - 03 Mart , 2012, 14:54:38
Alıntı yapılan: kelebegimm - 03 Mart , 2012, 14:11:45
hoşbulduk canım amin inşallah  6 buçuk haftalığım ben doğumda ekim 20 gibi sanırım Rabbim yardımcımız olsun bulantıların varmı bende pek yok ama ara ara var çok uyku yapıyo bana bide çalışıyorum
benim bulantilarim geciyor canim artik yavas yavas ee 14 u haftama geldimm ama yinede tam gecmis deil uyku hakli hic gitmiyo zatennn
ama mide bulantisi herkesde olcak die bisey yok kimisinde oluyo kimisinde olmuyo ins. sendede olmaazzz

]

senayy88

evet inşallah canım çalışınca zor olcak bayağı bi napalım okdar bekledim dayancam onun için hepsine değer tahlillerimi yaptırıcam işte bende sonra 3 hafta sonra kontrole gidicem yine sernin doğum nezman nerelisin

nazo-58

aramıza hoşgeldiniz kızlar :flowers: :opucuk: ..bebişleriniz hayırlı ugurlu olsun..RABBİM saglıcakla kucagınızxa almayı nasip etsin inş...bulantılarınızda olmaz inş,çünkü cok kötü bişey,yemek yiyemiyorum,kokulara dayanamıyorum,eşimden bile kaçıyorum :laughing7: :laughing7: :laughing7: ..inş sizler kolay bir hamilelik geçirirsiniz...RABBİM saglıcakla yavrularımıza kavustursun inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:

DoctorGunel

Alıntı yapılan: nazo-58 - 03 Mart , 2012, 15:16:53
aramıza hoşgeldiniz kızlar :flowers: :opucuk: ..bebişleriniz hayırlı ugurlu olsun..RABBİM saglıcakla kucagınızxa almayı nasip etsin inş...bulantılarınızda olmaz inş,çünkü cok kötü bişey,yemek yiyemiyorum,kokulara dayanamıyorum,eşimden bile kaçıyorum :laughing7: :laughing7: :laughing7: ..inş sizler kolay bir hamilelik geçirirsiniz...RABBİM saglıcakla yavrularımıza kavustursun inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: insallah nazancim...bende esimden kacar oldum valla :k06:   
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...