2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

aşkitoom

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Şubat , 2012, 19:49:45
kızlar sy yeni gördüm hayırlı olsun sayınız giderek artsın  :amin: :amin: :amin:
hamişler tebrik ederim hepinizi
aşkitom ayy tam benim düşündüğüm gibi 1buçuk yaşında falan olcak sanırım kızın kardeş geldiğinde sen yaşa bakalım sonra anlat kolay mı zor mu  :opucuk: bende geleyim arkandan  :k06: :k06:

tatlım biraz belki zor olabilir ama benim kızım maşallah uslu,tabi her yeri karıştırıyor o ayrı ama uslu. :nazar:
öle olduğu için 2.yi düşündüm,çok eziyetli bi çocuk olsaydı biraz daha büyümesini beklerdim.misafirlikteyken herkesle oynuyor gülüyor :nazar: eve gelince tek başına kalıyor o durumada üzülüyom.o yüzden kardeşiyle büyüsün, onunla oynasın istedim  :love7:

_prensesim_

Benim mucizemde 5 haftalık allahın izniyle......Umarım herşey yolunda giderse Ekimde alıcaz 2.meleğimizi kucağımıza...Hepimize sağlık dilerim...... :nazar:

aşkitoom

seninde mi 2.ci cnm,benimki de.bizde ekimde alacaz  :k06:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

vay bee geçen sene bende buraya yazıodumm kızlarr hepinize hayırlı olsunn bebişlrinizzz ahh ahh hamişliğimi özledimm 2.yimi yapsam kiii :ehi: :ehi:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

KONYALI

valla gonca bende özledım sanki beee

kelebegimm

saolun kizlar
hadi yapin yine gelin bu topige  :) :) :opucuk: :opucuk:

]

doruk38

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  kızlar hayırlı olsun sayfanızzzz..  :love9: :love9:

kelebegimm

]

cücüğüm

Mrb kızlar bende sonunda hamileyim inşallahta ekim28 de cücüğüm dünyaya gelecek henüz 4.5 haftalık bebişim bu arada foruma yeni üye oldum ve çok beğendim.. :hello2:

nazo-58

Alıntı yapılan: cücüğüm - 27 Şubat , 2012, 16:15:10
Mrb kızlar bende sonunda hamileyim inşallahta ekim28 de cücüğüm dünyaya gelecek henüz 4.5 haftalık bebişim bu arada foruma yeni üye oldum ve çok beğendim.. :hello2:

aramıza hoşgeldin canım :flowers: [/color]..Hayırlı olsun bebişin..RABBİMin izniyle hepimiz saglıcakla kavusuruz bebişlerimize inş.. :amin: :amin: :amin:

DoctorGunel

canim hos geldin :flowers:...RABBIM INSALLAH BU LISTEDEN HEPIMIZE SAGLIKLA DOGURMAYI NASIB EDER INSALLAHHH :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

kelebegimm

hsgdin canim aramiza ins. saglikla aliriz kucagimiza hepimiz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:
eeee kizlar napiyonuz nasilsiniz nasil gidio hamislikk

]

DoctorGunel

Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Şubat , 2012, 14:52:49
hsgdin canim aramiza ins. saglikla aliriz kucagimiza hepimiz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

hamd olsun iyiyiz cok sukur...insallah bebislerimizde iyidir teyzesi :opucuk: 2 gun once bogaz agrim oldu,37.3 atesim cikdi,doctor sprey verdi,cok sukur atesim dusdu,ama hafif bogaz agrim var..insalla bebisimde iyidir :amin: :amin: :amin: siz nasilsiniz???

kelebegimm

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 28 Şubat , 2012, 15:04:14
Alıntı yapılan: kelebegimm - 28 Şubat , 2012, 14:52:49

hamd olsun iyiyiz cok sukur...insallah bebislerimizde iyidir teyzesi :opucuk: 2 gun once bogaz agrim oldu,37.3 atesim cikdi,doctor sprey verdi,cok sukur atesim dusdu,ama hafif bogaz agrim var..insalla bebisimde iyidir :amin: :amin: :amin: siz nasilsiniz???
gecmis olsun allah iyilik versin canim
bebisinde iyidir ins..
adin neydi canim :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
bizde iyiyiz heralde bilmiyorum yani haftaya persembe gidecez bakalim sabirsizlikla korkuyla bekliyorum randevuyu
pazar gunu bebegimin kalbini dinlemek icin angelsound aldik bakalim bugun yarin gelir merak ve sevinc icindeyim onu bekliyoruz oyleee

]

DoctorGunel

ADIM GUNEL CANIM,INSALLAH GUZEL HABERLERLE GELIN INSALLAH...BENIMDE 10 MARTDA RANDEVUM VAR...INSALLAH GUZEL HABERLERIMIZI PAYLASIRIZ BURDA,SENIN ISMIN NEYDI CANIM???