Çocuğunuz kardeşe hazır mı? TEST EDİN

Başlatan Lă_Tăhzen!, 20 Aralık , 2011, 12:31:04

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çocuğum hazır olsada ben hiç hazır olamıycam sanırsam.bi daha aynı şeyleri yaşamak istemiyorum  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcum

nasipse kızım 4 yaşındayken istiyorum kreşe başlamış olucak hamileliğime vakit ayırabiliceğim doğumdan sonra da kızım kreşe gittiğinde yeni doğan bebeğe ve kendime vakit ayırabilirim diye düşünüyorum kardeşsiz olmaz dayanacağı biri olmalı ablam vefat ettiği için bunu en içten hissediyorum :y25:

derbeder

Alıntı yapılan: burcum - 21 Aralık , 2011, 18:16:49
nasipse kızım 4 yaşındayken istiyorum kreşe başlamış olucak hamileliğime vakit ayırabiliceğim doğumdan sonra da kızım kreşe gittiğinde yeni doğan bebeğe ve kendime vakit ayırabilirim diye düşünüyorum kardeşsiz olmaz dayanacağı biri olmalı ablam vefat ettiği için bunu en içten hissediyorum :y25:
basin sagolsun canim cok uzuldum, Rabbim kimseyi yanliz birakmasin. her ne kadar insanin arkadasi esi dostu olsada gardas/karindas baska Rabbim onlarin yoklugunu vermesin. Rabbim vermezse yapacak birsey yok ama verdigi surece ben cok cocuklu olmayi destekliyorum.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!