FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Mayıs , 2012, 16:23:47
twswkkürler cnm evet geldiler sükür allaha
ya inş düzelir prensesimmm bebeklere hiç kıyamıyorum cnm bende su asılar iğneler olmasa

İNŞALLAH CANIMMMMM

asya81

ah fındıım fırsat vermes oldun hiçbişeya gelemiyorum şuraya iki satır yazayım  yaramaz ve huysuz bebek oldun annecim herşeyden sıkılıyorsun 2dk nefes alamaz oldum.son zamanlarda sana yemek yedirmek işkencye dönüştü ağınına aldığını baya ağızında tutup çıkarıyorsyn bide vermeyim die ağlıyon :caca: iştahsız cadı.sürekli hareket halindesin kızım şimdi bide zırıldıyorsun çıkmam lasım uslu kız olursun inşallah ilerde seni sallamaktan omuzum boynum koptu kızım

°•.ℓανιηуα.•°

canım Allah yardımcımız olsun. inşallah geçer iştahsızlığı. gerçekten yemeyen bebek zor. biz de bi dönem dişlerinden ötürü hiç bişi yemedik. ama ben asla ısrar etmedim. hatta bi kaç gün resmen aç kaldı. sadece anne sütü verdim. Allahtan geçti gitti o günler. şimdi şapur şupur yiyo.  :nazar: ama sabırlı olman lazım canım.

huysuzluğu da dişlerden olabilir bak.

asya81

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Mayıs , 2012, 23:53:51
canım Allah yardımcımız olsun. inşallah geçer iştahsızlığı. gerçekten yemeyen bebek zor. biz de bi dönem dişlerinden ötürü hiç bişi yemedik. ama ben asla ısrar etmedim. hatta bi kaç gün resmen aç kaldı. sadece anne sütü verdim. Allahtan geçti gitti o günler. şimdi şapur şupur yiyo.  :nazar: ama sabırlı olman lazım canım.

huysuzluğu da dişlerden olabilir bak.

saol canım inşallah benimkide öyle olur.diş değil sürekli bakıyoruz

asya81

bitanecik kızım artık yürüteçle istediğin yere gidiyorsun ben mutfaktayken bi bakıyorum tıkır tıkır yanıma gelmişsin :nazar: :ehi: :ehi: mink fındığım anne seni seviyor kuzum.bide sebze dışında sana herşek kötü anlayamıyorm ki seni kızım

xxcansuxx

asya senin cadı cadılığa tam gaz devam ediyor demek uzun zamandır yoktun  :dontknow: :dontknow:
maşaallah ya demek örümcekle gezmelere başladı  :nazar: :nazar: ek gıdalara da başlamışsınız gerçi iştahsızmış ya olsun alışır yemek yemeyide sever bir gün... ağlamaları hala devam mı canım ya  :sad1: :sad1:

biz çok şükür daha iyiyiz... kızım 4.ayını bitirdi tam emzik tutmaya başladı onla rahatladım artık saatlerce ayağımda sallanmıyor tavandan asmalı torba beşiğine az canı geçince atıyorum ağzında emzik uyuyor  :nazar: :nazar: :nazar: ama o emzik ağızdan düşmeyecek  :k06: :k06: emmemesi aynı bende zorlamıyorum 4-5 saat aç kaldığı oluyor ağlamıyor en son aranıyor elimi yüzümü omzumu emmeye çalışıyor açıyorum nasıl saldırıyor  :suclu: :suclu: başka türlü olmuyor aç bu diyorum veriyorum almıyor napım o isteyinceye kadar bekliyorum  :k06: :k06:

aydinays

canım ya kıyamam sana . Rabbim yardımcın olsun. İnşallah kızın en kıza zamanda uslu bir bebek olur. Ama sanırım bizimkiler böyle böyle büyüyecek. Doğa dönüyor mu?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Mayıs , 2012, 12:12:15
asya senin cadı cadılığa tam gaz devam ediyor demek uzun zamandır yoktun  :dontknow: :dontknow:
maşaallah ya demek örümcekle gezmelere başladı  :nazar: :nazar: ek gıdalara da başlamışsınız gerçi iştahsızmış ya olsun alışır yemek yemeyide sever bir gün... ağlamaları hala devam mı canım ya  :sad1: :sad1:

biz çok şükür daha iyiyiz... kızım 4.ayını bitirdi tam emzik tutmaya başladı onla rahatladım artık saatlerce ayağımda sallanmıyor tavandan asmalı torba beşiğine az canı geçince atıyorum ağzında emzik uyuyor  :nazar: :nazar: :nazar: ama o emzik ağızdan düşmeyecek  :k06: :k06: emmemesi aynı bende zorlamıyorum 4-5 saat aç kaldığı oluyor ağlamıyor en son aranıyor elimi yüzümü omzumu emmeye çalışıyor açıyorum nasıl saldırıyor  :suclu: :suclu: başka türlü olmuyor aç bu diyorum veriyorum almıyor napım o isteyinceye kadar bekliyorum  :k06: :k06:
canım malesef cadılığından gelemiom kızın.sürekli ilgi istiyor ilgilenmessem ağlıyor dışarda ağlıyor arabadada ayrıca kaynanama gittiğim an ağlıyor :laughing7: ek gıdaya ben 4.ay başladım doktor söledi sütüm 3.ay bitti malesef canım.bende tavandan asmalı çingene beşiğinde uyutuyorum.emzik başa bela oldu çıkarıyor istiyor bu gece uykusuna geçene kadar sürüp gidiyor :cildir: maşallh sizde 4.ayı bitirmişiniz :nazar: inşallah senin kız sever ek gıdayı annesi

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Mayıs , 2012, 12:41:43
canım ya kıyamam sana . Rabbim yardımcın olsun. İnşallah kızın en kıza zamanda uslu bir bebek olur. Ama sanırım bizimkiler böyle böyle büyüyecek. Doğa dönüyor mu?
amin inşallahhh :amin: :amin: dönmesmi fıldır fıldır eli ayağı durmuo utanmasa emeklicek

asya81

bitanecik kızım yürüteçle keşiflere devam ediyorsun ne bulsan çekip atıyorsun dün bi şangırtı duydum baktımki raftaki bardağı alıp atmış kırmışsın yaramaz :caca: ortalıkta bişe bırakmamak lazım bi bakıyorum pirizi kurcalıon :icon_pale: artık güvenlik takmamız lasım heryere cadaloz.bide geceleri ninnini kendin söylemeye başladın ağızında emzik eee eee eee e ritmini bile uyduruyorsun kızım gülmekten öldüm dün :toothy10: :toothy10:

asya81

tatlı kızım 7.ayımıza giriyoruzz :nazar: dün gece yine korkuttun anneyi yine yatağa sıkıştırmışsın kafayı aldığım tüm önlemlere rağmen :caca: :caca: nasıl ağladın yaramas kız.üstünü hiç örttürmüyorsun ne yapcaz kızım hasta olursan sonra ya.bu arada pepee yi pek bi seviyorsun aferinm izle  uslu uslu :aferin: koltuk kenarlarında artık dikelebiliyorsun ben yine ne olur oolmaz diye arkandayım yaramas seni.demir ilacını değiştirdim yediğim yüm sebzeyi kusturdu malesef :cildir: sabah kahvaltıda yapmıyorsun poff kızım çıta gibi kaldın  :caca:

banu_fth

verme ıycem demır ılacını cunku hem ıshal yaptııryo hem kusturuyo kakasıda ıgrenc kokuyo  :cildir:
ıspanak koy sebze cobasına al sana demır.. et suyu ıle yap al sana demır  :hungry:
ben öle yapıorum cunku ezgıs nerdeyse dogum kılosuna dönuyodu o damla yuzunden  :cildir: :cildir:
kuş kadar kaldı yavrum :cussing:

yenıden zor toparladım valla et suyuna corbalar .. meyveler yedıre yedıre ..  :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: benımkıde ayakta durmaya bayılıyo  :love9: ama tutunup yurumeye var daha anca yan dönuyo yerde  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bende bazen unutuyorum ayagımda sallarken ezgişsöluyo nınnıyı  :ehi: :ehi: :ehi: benımkı ıııııı ııııııı ıııııııı ı dıyo  :ehi: :ehi:

banu_fth

bu arada 7 ye deıl 8 e gırıosunuz  :ehi: :ehi: :ehi:

ahh doğa ah ne hale getırdın annecıgını kuzum ya umarım akıılı uslu olursun da annen de toplar kendını ..dınlenır acıcık  :amin: :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2012, 19:38:17
verme ıycem demır ılacını cunku hem ıshal yaptııryo hem kusturuyo kakasıda ıgrenc kokuyo  :cildir:
ıspanak koy sebze cobasına al sana demır.. et suyu ıle yap al sana demır  :hungry:
ben öle yapıorum cunku ezgıs nerdeyse dogum kılosuna dönuyodu o damla yuzunden  :cildir: :cildir:
kuş kadar kaldı yavrum :cussing:

yenıden zor toparladım valla et suyuna corbalar .. meyveler yedıre yedıre ..  :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: benımkıde ayakta durmaya bayılıyo  :love9: ama tutunup yurumeye var daha anca yan dönuyo yerde  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bende bazen unutuyorum ayagımda sallarken ezgişsöluyo nınnıyı  :ehi: :ehi: :ehi: benımkı ıııııı ııııııı ıııııııı ı dıyo  :ehi: :ehi:
teysesi sebzeleri hep etli yapıyorum zaten hakikaten vermesemmi iştahınımı kesiyorki.meyva sevmio benim zilli.maşallah size daha neler neler yapacaklar bakem

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Mayıs , 2012, 19:40:24
bu arada 7 ye deıl 8 e gırıosunuz  :ehi: :ehi: :ehi:

ahh doğa ah ne hale getırdın annecıgını kuzum ya umarım akıılı uslu olursun da annen de toplar kendını ..dınlenır acıcık  :amin: :amin: :amin:
ayy bende 7 die  biliom iyi o zaman :muzz: