нαуαтıм∂α 2 єякєк вιяι кσcαм вιяι cαηıм σğℓυмммм

Başlatan toprakk, 06 Aralık , 2011, 16:03:04

« önceki - sonraki »

toprakk

canım yavrum yine canıkm sıkıldı günlüğümüzü açtım birşeyler yazayım dedim neden bilmiyorum ama bu aralar ewde canım çok sıkılıyor bunalıyorum ya hem basımdada bazen geçmek bilmeyen ağrılar oluyor senn için ilaç yemekte istemiyorum korkuyorum  sana birşey olur die  inan korkum nu nas ağrısını bastırıyor hamilelikten diyorum kendi kendime birde bolbıol uyumak istiyorum sabahları erken kalkmaya basladım uykudan geriş alısayım die malum allah seni kollarıma almayı nasip ederse uyku dan uzak kalacağım simdiden alısalım dimi
yaramaz yaa şimdi acaba nasıl birşeysindir nekadar oldun ellerin nekadar acaba kimöe benzemeye basladın çook ama çok merak ediyorum birtanesi canımın içi
zaman neolur çabuk geç su gibi ak bebeğime kavusmak istiyorum biran önce
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

tweety0555

canım saglıklı bır sekılde bebegını kucagına almayı nasıp etsın rabbım :amin:ama sımdıden erken kalkmana gerek yok cunkı rabbım okadar yuce kı ucuncu donem denılen zmanda yanı 7 8 9 aylarda zaten bebek yukarıda oldugu ıcın cok rahat uyku uyuyamayacak ve uykusuzluga tetıkte uyumaya alısacaksın bence sımdı sen bol bol uyu keyfıne bak hamıslıgın kendını yorma cıcıler gıyın bol bol foto cekın super bır sey hamılelık rabbım her ısteyene nasıp etsın...ben hep hayatım boyunca hamıle kalsam derım cunkı bır kadının en ozel hıssettıgı donem bence  ..sende keyfıne bak evde  kendıen mesgalleler yarat huzursuzluk yapma kendıne ...sıkma canını

toprakk

Alıntı yapılan: tweety0555 - 26 Aralık , 2011, 13:35:34
canım saglıklı bır sekılde bebegını kucagına almayı nasıp etsın rabbım :amin:ama sımdıden erken kalkmana gerek yok cunkı rabbım okadar yuce kı ucuncu donem denılen zmanda yanı 7 8 9 aylarda zaten bebek yukarıda oldugu ıcın cok rahat uyku uyuyamayacak ve uykusuzluga tetıkte uyumaya alısacaksın bence sımdı sen bol bol uyu keyfıne bak hamıslıgın kendını yorma cıcıler gıyın bol bol foto cekın super bır sey hamılelık rabbım her ısteyene nasıp etsın...ben hep hayatım boyunca hamıle kalsam derım cunkı bır kadının en ozel hıssettıgı donem bence  ..sende keyfıne bak evde  kendıen mesgalleler yarat huzursuzluk yapma kendıne ...sıkma canını
ewet haklısın aslında
canım öncedende canım sıkılırdı ama bukadar değil nie bilmiytorum birde su bas ağrısı yokmu öldürdü beni yaa
Make a pregnancy ticker

tweety0555

Alıntı yapılan: toprakk - 26 Aralık , 2011, 13:46:47
ewet haklısın aslında
canım öncedende canım sıkılırdı ama bukadar değil nie bilmiytorum birde su bas ağrısı yokmu öldürdü beni yaa
ben ozlem ..canım parol gıbı agrı kesıler var bunlar hamılelıkte kullanılan dr ların verdıgı agrı kesıcıler onlardan ıc ...basagrısı cok huzursuz eder ınsanı

toprakk

Alıntı yapılan: tweety0555 - 26 Aralık , 2011, 13:57:29
Alıntı yapılan: toprakk - 26 Aralık , 2011, 13:46:47
ewet haklısın aslında
ben ozlem ..canım parol gıbı agrı kesıler var bunlar hamılelıkte kullanılan dr ların verdıgı agrı kesıcıler onlardan ıc ...basagrısı cok huzursuz eder ınsanı
ismini öğrendiğim iyi oldu özlem cim bende zeynep parol sürekli ewimde bulunan bir ilaç ama kullanmaya korkuyordum sağol canım yerim bir tane
Make a pregnancy ticker

toprakk

slm bebeğim bugün diğer günlwer gibi mutlu neseli bir şekilde yazamıyorum sana hem ben mutsuzum hem kafam karısık inan  senn için ağlamamaya çalısıyorum bazen sen hisseder üzülürsün diye  bazı seyler canımı çok sıkmaya basladı bazen senle dertlesiyorum ama bilmiyorum kendi kendimemi konusuyorum yoksa hissediyormusun  babanla aramıuza girmeye calısan o sahıs hala aynen devam ediyor bazen laflarını hiç mi hiç ölçüp tartmıyor ben böyle konusursam belki aralkarı açılır  zaten torun geliyor sorun olmasın die hiçmi hiç düşünmüyor yazık yaa
ama sunu bilsinn sen ona bir kere bile dede demiyeceksin bugünlerim onun  yüzünden sıkıntılı geçiyor bazen basımı alıp gidesim geliyor sadece sen ve ben ama sonra diyorum bebekli bir kadın olarak yapabilirmiyim en kötüsü çalısıp sana bakabilirmiyim ama sunu bil canım yavrum her ne olursa olsun seni benden ALLAHtan baskası alamaz ondan baskası ayıramaz sen benm mucizem yasama sebebimsin sende neolur anneyi bırakma tek dayanağım hatta şimdiden dert ortağımsın seni çoook çook sewiyorum  a.e.o
Make a pregnancy ticker

Sır_Çiçegi

:nazar: Allah hakkınızda tüm kötü düşünenleri sizden uzaklaştırsın cnm üzme hiç bişe için kendini bebegini dşün  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

toprakk

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 30 Aralık , 2011, 13:42:20
:nazar: Allah hakkınızda tüm kötü düşünenleri sizden uzaklaştırsın cnm üzme hiç bişe için kendini bebegini dşün  :nazar:
zaten onu düşündüğüm için sabrediyorum duygum güzel arkadasım
Make a pregnancy ticker

Sır_Çiçegi

wardır herşeyde bi hayır cnm bebeklerimiz şu hayatta en büyük destekcimiz oluyo :))
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

toprakk

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 30 Aralık , 2011, 14:09:14
wardır herşeyde bi hayır cnm bebeklerimiz şu hayatta en büyük destekcimiz oluyo :))
ewet oolmasa zaten çoktan bırakmıstım kendiimi adamın zoru benle olusu istediği kişiyle ewlenmemişde beni almıs die sıkıntı yaratıp dıuruyor halbuk,i ona ettiğim saygıyı kendi babama etmemişimdir
Make a pregnancy ticker

Sır_Çiçegi

sen kaynata ben kaynanadan cekiyoruz desene nasıl insanlar bunlar ya Allah hidayet wersin bizden uzakta olsunlarda ne yaparsa yapsınlar Allahtan uzagım sürekli gitmiorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

toprakk

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 30 Aralık , 2011, 17:05:16
sen kaynata ben kaynanadan cekiyoruz desene nasıl insanlar bunlar ya Allah hidayet wersin bizden uzakta olsunlarda ne yaparsa yapsınlar Allahtan uzagım sürekli gitmiorum
ilk evlendiğim zamn yine üstüme gelmeye calısmıstılar ama kendimi ezdirmemek için bir laf dediyseler 3 derdim kesinlikle dediği lafın altında kalmazdım çünkü babama bile böyle seylerde saygı göstermezdim ama şimdi bakıyorumm da söz gümüşse sukut altındır onlara laf diyip onun seviyesine geleceğime eşimide rencide edeceğime boşver kendileri konussun  dursun umurlarımda değil diyorum 
Make a pregnancy ticker

Sır_Çiçegi

en güzelini yaparsın cnm bende ilk zamanlarda pervane olurdum şimdi umruma gelmio eşimde sagolsun bana laf bırakmıo agızlarının payını werio aramıyorum sormuyorum onlarda kafam rahat eşimle inş. herşey güzel olur  :amin: hele bebegin gelsin ondan başkasını gözün görmez
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

toprakk

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 02 Ocak , 2012, 16:02:05
en güzelini yaparsın cnm bende ilk zamanlarda pervane olurdum şimdi umruma gelmio eşimde sagolsun bana laf bırakmıo agızlarının payını werio aramıyorum sormuyorum onlarda kafam rahat eşimle inş. herşey güzel olur  :amin: hele bebegin gelsin ondan başkasını gözün görmez
canım  aynen eşim karsısına yeri geldimi adam gibi çıkmasını biliyor ondan fazla sesleri çıkmıyor neyse bebeğim sen nasılsın toparladınmı kendini
Make a pregnancy ticker

toprakk

canım yavrum epeydir birşey yazamadım güzelim annen bu gece çok korktu seni rüyasında kaybetmişti sen beni bırakmıstın gece ağlayarak sayıklamıssım babana bebeği düşürdüm die oda beni uyandırmaya calısıyor  :laughing7:  yok birşe rüya gördün bebeğimiz bizimle diyodu canım benim
bugün tam 3ayın doldu 4,ayla ilerlemeye basladık yani 12.haftanı bitirdin yavrum yakındada görcems eni çok mutluyum  ayın 15sinde randevum var oktor amcayla
seni sewiyorum bebeğim her  daim a.e.o
Make a pregnancy ticker