нαуαтıм∂α 2 єякєк вιяι кσcαм вιяι cαηıм σğℓυмммм

Başlatan toprakk, 06 Aralık , 2011, 16:03:04

« önceki - sonraki »

toprakk

Alıntı yapılan: asya81 - 01 Ekim , 2013, 15:29:50
canım öncelikle eşinle aranda olana üzüldüm
lakin oğlundan çıkarma annesi daha melek o kapanmayan yaralar olmasın yüreğinde
biliyorsunki ana olmak kolay değil onun varlığı gücüne güç katmalı allah hakkınızda hayırlısını versin
oğlun o ortamda zaten hırçın olur
Canim yine aglattin beni asyam cok zor durumdayim iki dusmaniz ve ayrilmamiz heran soz konusu cocuhgumu vermiyor verse birgun bile durmam surekli tehtit ediyorum onu oldururumde veermem seni de vururum onuda diyor biliyorum ayrilsamda birakmayacak beni rahat allah versin belasini
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

asya81

Alıntı yapılan: toprakk - 01 Ekim , 2013, 21:59:35
biliyorsunki ana olmak kolay değil onun varlığı gücüne güç katmalı allah hakkınızda hayırlısını versin
Canim yine aglattin beni asyam cok zor durumdayim iki dusmaniz ve ayrilmamiz heran soz konusu cocuhgumu vermiyor verse birgun bile durmam surekli tehtit ediyorum onu oldururumde veermem seni de vururum onuda diyor biliyorum ayrilsamda birakmayacak beni rahat allah versin belasini
töbe estafurullah bunun haktan hukuktan haberi yokmu :caca: bu ne sahiplenme bi kere canım lütfen ağlama mahkeme zaten babasına ASLA vermez çünkü çocuk daha küçük ve annenin bakımına muhtaç yazık günah ya bu ne bencillik olan çocuğa olacak
erkek bulur evlenir yine kadın okadar gözü kara olamıyor nihayetinde
k.peder benim avukat o hep derki bir çocuk annenin yüz kızartıcı bi durumu olmadığı sürece annesine verilir der  baba belli süreler görme hakkı alır
ahh ahh ne hayallerle evleniliyor nelere gögüs geriliyor anlaşmazlık olunca düşmandan beter olunuyor
allah sana güç destek versin güçlü ol oğlun şu an önemli olan orda burda arada sıkışıp kalmasın çocuk boşanacaksada güzellikle insan gibi el sıkışarak ayrılın böyle çocuğa olan olurgünah
yüz yüze güzellikle konuşsan hakkını helal et desen ayrılsanız keşke

toprakk

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Ekim , 2013, 14:20:52
Alıntı yapılan: toprakk - 01 Ekim , 2013, 21:59:35
töbe estafurullah bunun haktan hukuktan haberi yokmu :caca: bu ne sahiplenme bi kere canım lütfen ağlama mahkeme zaten babasına ASLA vermez çünkü çocuk daha küçük ve annenin bakımına muhtaç yazık günah ya bu ne bencillik olan çocuğa olacak
erkek bulur evlenir yine kadın okadar gözü kara olamıyor nihayetinde
k.peder benim avukat o hep derki bir çocuk annenin yüz kızartıcı bi durumu olmadığı sürece annesine verilir der  baba belli süreler görme hakkı alır
ahh ahh ne hayallerle evleniliyor nelere gögüs geriliyor anlaşmazlık olunca düşmandan beter olunuyor
allah sana güç destek versin güçlü ol oğlun şu an önemli olan orda burda arada sıkışıp kalmasın çocuk boşanacaksada güzellikle insan gibi el sıkışarak ayrılın böyle çocuğa olan olurgünah
yüz yüze güzellikle konuşsan hakkını helal et desen ayrılsanız keşke

canım benım ne almin nede olumun yuzunu kızartacak birsey yapmadım yanı demek oglum benim onun babasını aradım kendi annem babama anlattım bizikiler babasıyla konustu babası etmdni bırakmıor ona
hep istiyor ki ozellikle birinin yanında gözlerimden anlasın nedemek ıstedıı mı bir dediği iki oldumu cıldırıyor
ev de birgun iş edemesem etmememın sebebi mesela cocuk hasta olsa benden gider ağlar millete bu pis evin işi ni etmemiş diye garip garip huyları var istiyor kı askeri egiim versin bana 2 saat uyuyusun misal en ufak örnegi gerisini ayakta gecirsin  hiç hasta olmasın hasta olup yatmasın
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE