28 Mart , 2024, 18:13:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Balık Yağı

Başlatan Lă_Tăhzen!, 30 Kasım , 2011, 18:11:38

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

özellikle 1 yas ustu anneler  balık yagı kullanıyormusunuz veya kullanan oldumu 

sizce kullanmalımıyım kızım minyon gibi yasıtlarına göre devamlı dogal vıtamınli besınlerden verıyorum ama bu balık yagınında bunlarla bırlıkte destek olmasını ıstıyorum  kararsız kaldım  :dontknow:

Lă_Tăhzen!

Bende arıyodum konuyu acaba bı cevap veren oldumu dıye :D Tesekkur ediyorum  :opucuk:

ya benım kız ıstahlı masallah da ne bılıyım mınyon gıbı gelıyor cıtı pıtı belkı ıse yarar dıye kemık gelısımınde falan

esım suanda turkıyede ıs için söyledım anlatırsın eczacıya en ıyısı hangısı ise alırsın dedım bakalım ne alacak insallah işe yarar nasıl kullanıyodun mesela gunde kac kez sabahmı aksammı :)

Lă_Tăhzen!

doktoru olarak ben teşhisi koydum :D ya zaten burdakı doktorlar ne anlasın balık yagından falan

bi ilaç verıyolar guya cocuk hastalandıgında bi işe yaramıyor benım nane lımon ya da uyguladıgım dogal seyler cocugu kendıne getıryor Allahın ıznıyle

burcum

bende 1 yaşından beri kızıma veriyorum multi tabs şiddetle tavsiye ederim çok faydasını gördüm hala veriyorum buarada kızım 28 aylık :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

eşim ocean isimli balık yagı almıs portakallı eczası bunu tavsıye etmıs turkıyede

burcum

madem almışsınız deneyin bakalım belki onun da faydasını görürsünüz benim dediğimde portakallı ballı :icon_thumright:

♥ღвüşяαღ♥

Nur'cum asel'in boyu kaç cm?

Lă_Tăhzen!

valla canım artık hasta olmadıkca doktora kontrolere gıtmıyoruz boyuda ölculmuyor evde 1 2 ay önce ölçmustum 83 yada 84 cm gelmişti şimdi kaç bılmıyorum ama mınyon duruyor herkes ıyı boyuda kılosuda dıyor ama bana mınyon gelıyor :D

♥ღвüşяαღ♥

iclalde 75 cm oda bana küçük görünüyo

Lă_Tăhzen!

♥ღвüşяαღ♥

sorma Nurcum galiba pimpiriklerimiz yüzünden:D