29 Mart , 2024, 01:50:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AŞILAMADAN SONRA HAMİLELİK BELİRTİLERİ

Başlatan serserim, 28 Kasım , 2011, 13:18:17

« önceki - sonraki »

serserim

bak canım ne güzel inşallah sen bu moralle tez vakitte hamiş kalırsın canım biliyosun moral çok önemli Allah gönlüne göre versin canım :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: Ŧlєยг - 30 Nisan , 2012, 22:33:16
ne güzel bu konuyu açan şimdi hamiş.inşallahh darısı tum kalpten ısteyenlere olsun
:nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: Ŧlєยг - 30 Nisan , 2012, 22:33:16
ne güzel bu konuyu açan şimdi hamiş.inşallahh darısı tum kalpten ısteyenlere olsun

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canmım inşallah tüm bekleyenlere evladının kıymetini bileceklere nasip etsin hiçbir zaman umudunuzu kaybetmeyin bende çok emeklerden sonra hamile kalabildim ama kaldım inşallah sonu hayırlısıyla sağlıkla gelir ve sağlıkla ömrü olur bebişimin bizimle beraber :amin: :amin: :amin: :amin: Allah ıma şükürler olsun hep dua edin yürekten isteyin inşallah herkeslerin gönlüne göre verir güzel Allahım dualarım tüm isteyenlere :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RosE27

serserim

Alıntı yapılan: gulokan27 - 01 Mayıs , 2012, 15:07:59
mrn cnm nailsin nekadarlik oldun :)

slm canım iyim çok şükür 9+5 olduk hayırlısıyla sen nasılsın canım keyfin nasıl??? :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

RosE27

amanda aman kocaman olmussunuz :nazar: ben nasil olayim cnm 1aydir kanama oluyorum hastanede fln yattim baya ciktim simdi ewdeyim wc haric kalkmak yasak hayirlisi ile safak sayiyorum RABBIM tamamina eriror ins  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: gulokan27 - 01 Mayıs , 2012, 15:26:10
amanda aman kocaman olmussunuz :nazar: ben nasil olayim cnm 1aydir kanama oluyorum hastanede fln yattim baya ciktim simdi ewdeyim wc haric kalkmak yasak hayirlisi ile safak sayiyorum RABBIM tamamina eriror ins  :amin:

daha çok var canım ya vakit geçmek bilmiyor valla hayırlısı sonu hayırlı gelsin inşallahhhh sen kaç haftalıktın canım geçtmi kanaman inşallah geçmiştir biliyorum dinlenmek zor bende çalışıyorum ama 1 aydır evde hareketssiz oturuyorum herşey bebişlerimiz için Allah tamamını erdirsin sağlıcakla kucağına alırsın inşallahhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RosE27

sende de war mi cnm dusuk tehlikesi progestan fln iciomusun  :y25: :y25: bende hareketsiz yaiorum cnm1.5 aydr 17+2 haftalik olduk cnm cok sukur  :nazar: ama tehlikemiz dwm ins bugunleride geciricez  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: gulokan27 - 01 Mayıs , 2012, 15:37:46
sende de war mi cnm dusuk tehlikesi progestan fln iciomusun  :y25: :y25: bende hareketsiz yaiorum cnm1.5 aydr 17+2 haftalik olduk cnm cok sukur  :nazar: ama tehlikemiz dwm ins bugunleride geciricez  :amin:

oooo canım bayağı atlatmışsın ne olursa olsun hafta ilerledikçe tehliken azalıyor Allah tamamını erdirsin inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: benim 1 düşüğüm 1 de kimyasal gbeliğim var ben bu başlığı ilk aşılamamda açmıştım çok şükür 2. aşılamam tuttu düşüğüm olduğu için çok tedbirler alındı crinone jel kullanıyorum düşük için kan sulandırıcı iğne yapıyorum önlem almak için kesenin yanında kan birikimi görmüştü ilk haftalarda dr um dinlenme verdi knaman olabilir korkma dedi keseyle ve bebekle alakalı değil dedi ama ben bir akşam hafif lekelenmem oldu sağolsun dr um muayenanesini açtı ay öldüm öldüm dirildim o gece çok şükür keseyle bebekle alakalı bir kanam değilmiş o kan pıhtısından gelmiş dr dinlenme verdi bende bol bol dinleniyorum çok şükür ondan sonra kanamam olmadı am çok dikkat ediyorum kendime sende et canım sen gönlünü ferah tut pozitif düşünelimki pozitif olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RosE27

bende progestan die hayatimda elkide hic karsilasmadigim lanet bir ilac kullaniyorum mahwetti beni cok yan tkisi war saolsun ... benimde hepistirhat cnm kalkmak yok yat dedi doktor etyze yatioruz bi wc ye kalkmak serbest bunada sukur cnm ewet haftalar ilerliyo RABBIM kizimida oglumuda saflikli sihatli hayirli omurlu kucagima almayi nasip eder ins  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: gulokan27 - 01 Mayıs , 2012, 16:29:38
bende progestan die hayatimda elkide hic karsilasmadigim lanet bir ilac kullaniyorum mahwetti beni cok yan tkisi war saolsun ... benimde hepistirhat cnm kalkmak yok yat dedi doktor etyze yatioruz bi wc ye kalkmak serbest bunada sukur cnm ewet haftalar ilerliyo RABBIM kizimida oglumuda saflikli sihatli hayirli omurlu kucagima almayi nasip eder ins  :amin:

amin canım Allah bağışlasın  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: başka çocuğun varmı yoksaikizmi :love9: :love9: ben jel kullanıyorun her sabah düşük için progestanmı içiyosun ben ilk hamileliğimde kullandım

RosE27

ewet cnm progestan iciyorum gunde 4 tane we kendimden geciorum olduruyo o ilac beni  :y25 ilk gebeligim cnm ilk asilamami olmustum ocak ayinca onda hamile kaldim ikiz oldu biri kiz biri erkekmis gecen haftada onu ogrendim  :nazar:

serserim

Alıntı yapılan: gulokan27 - 01 Mayıs , 2012, 16:46:37
ewet cnm progestan iciyorum gunde 4 tane we kendimden geciorum olduruyo o ilac beni  :y25 ilk gebeligim cnm ilk asilamami olmustum ocak ayinca onda hamile kaldim ikiz oldu biri kiz biri erkekmis gecen haftada onu ogrendim  :nazar:

Allah tamamını erdirsin 1 taşla iki kuş maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ikiz oluncada zorlanıyosundur ama ilerde rahat edicen inşallahhh ben günde 1 tane içiyoum napıcn cnım herşey bebişlerimiz için :love9: :love9:

RosE27

ewet cnm ezan okunuyo suan ezanlar hurmetine saglikla sihatle hayirli uzun omurlu gelirler ins dunyaya

RosE27

cnm yaa bu bebisim benim mi nasil yaptin bende istiyorumm  :hello2: