28 Mart , 2024, 22:49:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEYAZ AKINTI HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİR Mİ ???

Başlatan doruk38, 27 Kasım , 2011, 17:17:04

« önceki - sonraki »

doruk38

KIZLAR ARA ARA KATI KIVAMDA BAZENDE SU GİBİ BEYAZ AKINTIM OLUYO. BU HAMİLELİK BELİRTİSİ OLABİLİR Mİ ? ADETİME 1 HAFTA VAR   :dontknow:

rusta

olabilir canm bi hafta kalmış adetine yoksa yumurtluyosundr diyecektim ama herkeste belirti farklı oluyo inş. gelmiştir meleğin tatlım :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: rusta - 27 Kasım , 2011, 17:23:28
olabilir canm bi hafta kalmış adetine yoksa yumurtluyosundr diyecektim ama herkeste belirti farklı oluyo inş. gelmiştir meleğin tatlım :amin: :amin:

amin canım inaşşalh gelmiştir. kesin yumurtlama değildir. çünkü 10 gün önce çatlatma iğnesi vurdurdum  :k06:

niles1983

yumurtlama için biraz geç bencede çünkü adetine 1 hafta kalmıs. benm bildiğim adetten bi hafta once çamur gibi leke olursa yada çok az pıhtı şeklinde kanama olursa ona yerleşme kanaması diyolar.ama  yumurta akı gibi DEĞİLDE  beyaz renkli yada kireç gibi geliyosa üşütmüşte olabilrsin. yumurta akı gibi şeffaf geliyosada geç yumurtluyosundur belkide. hayırlısı neyse o  olsun  :amin: 1 hafta daha bekle bakalım sabret.

he buarada benmde adetime 10-12 gün war bugun lekelenme şeklinde kan geldi  :hello2:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

doruk38

Alıntı yapılan: niles1983 - 27 Kasım , 2011, 17:37:11
yumurtlama için biraz geç bencede çünkü adetine 1 hafta kalmıs. benm bildiğim adetten bi hafta once çamur gibi leke olursa yada çok az pıhtı şeklinde kanama olursa ona yerleşme kanaması diyolar.ama  yumurta akı gibi DEĞİLDE  beyaz renkli yada kireç gibi geliyosa üşütmüşte olabilrsin. yumurta akı gibi şeffaf geliyosada geç yumurtluyosundur belkide. hayırlısı neyse o  olsun  :amin: 1 hafta daha bekle bakalım sabret.

he buarada benmde adetime 10-12 gün war bugun lekelenme şeklinde kan geldi  :hello2:

hımm üşütmede olabilir tabi... canım inşallahhh hamilesindir. ben 2 kez hamile kaldım ama ikisinde de yerleşme kanaması olmadı. tabi bünyeden büynyeye fark var. inşallahhh bu ay güzel haberini alırız canım.Allah gönlüne göre versin  :opucuk:

niles1983

inşallah canım tşkr ederm  :opucuk: ama bu ay yumurtlama dönemimde sadece 2 kez birlikte olabildik  :( tam yumurtlama dönemimde gıda zehirlenmesinden serum felan yedım hastaydım. hatta bugunde ufak bi mide kanaması geçirdim hastaneden yenı geldim. ilaçların etkisiylede olabilir kanama o yüzden çok fazla umudum yok. bu kanama adetede dönüşebilir diyorum ama daha çok war adetime. hayırlısı olsun. tek bildiğim şeyçokk hastayım  :crybaby2:

doruk38

Alıntı yapılan: niles1983 - 27 Kasım , 2011, 17:48:02
inşallah canım tşkr ederm  :opucuk: ama bu ay yumurtlama dönemimde sadece 2 kez birlikte olabildik  :( tam yumurtlama dönemimde gıda zehirlenmesinden serum felan yedım hastaydım. hatta bugunde ufak bi mide kanaması geçirdim hastaneden yenı geldim. ilaçların etkisiylede olabilir kanama o yüzden çok fazla umudum yok. bu kanama adetede dönüşebilir diyorum ama daha çok war adetime. hayırlısı olsun. tek bildiğim şeyçokk hastayım  :crybaby2:

çok geçmiş olsun. canım yumurtlama günüde çok birliktelik değil zamanında birliktelik önemli. belkide senin 2 birlikteliğin birinde tutmuştur  :amin: :amin: :amin: dediğin gibi ilaçlarda etkilemiş olabilir. ben de çok sık gıda zehirlenmesi geçiririm hemde çok zor atlarım. ne kadar ağır bir rahatsızlık olduğunu biliyorum. tekrar geçmiş olsun. yinede hiç belli olmaz belkide hamilesindir. sen dikkat et.  :amin:

KasrıCinan

canım benim bidenem,,akıntınmdan anlamastım  hamile olduğumu ben beyaz akıntıydı ama bazen benzeyebiliyor bu akıntılar birbirine.insallah bebeğin gelmistir gülüm.allahım doldursun seninde göbisini. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

doruk38

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:59:45
canım benim bidenem,,akıntınmdan anlamastım  hamile olduğumu ben beyaz akıntıydı ama bazen benzeyebiliyor bu akıntılar birbirine.insallah bebeğin gelmistir gülüm.allahım doldursun seninde göbisini. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  sümeyram yaaa. ara ara kasıklarımda ağrı oluyo. üşüttüm mü bebişmi var anlamadım  :dontknow:

xxcansuxx

inş. hamilesindir zehra şu 1 hafta sonra güzel haberler verirsin  :amin: :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 18:13:53
inş. hamilesindir zehra şu 1 hafta sonra güzel haberler verirsin  :amin: :amin: :amin:

inşallah balım yaaa. bunu okadar çok istiyorum kiiiiiiiii.....    :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Kasım , 2011, 18:15:59

inşallah balım yaaa. bunu okadar çok istiyorum kiiiiiiiii.....    :amin: :amin: :amin:
olur inş. stres yapma 2 kere gelmiş bebeğin bu sefer sağlıkla gelir ve içinde büyüyüp kucağına alırsın inş bende çok isterim çok da sevinirim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: bir gelse meleğin  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Kasım , 2011, 18:06:22
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Kasım , 2011, 17:59:45

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  sümeyram yaaa. ara ara kasıklarımda ağrı oluyo. üşüttüm mü bebişmi var anlamadım  :dontknow:
CANIM ÜSÜTMEDENDE OLABİLİR HAYIRLISI ARTIK.AMA Bİ KERE YİNE BÖYLE AKINTIM OLMUSTU KESİN HAMİLEYİM DEDİM.AMA ADET OLMUSTUM.ÜMİTLENME BAKALIM BİTANEM.GELMİSTİR İNSALALHDA SÜPRİZ OLUR. :amin: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

niles1983

gözdecim çok tşkr ederm çok saol canım inş..  :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Kasım , 2011, 18:19:19
Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Kasım , 2011, 18:15:59

olur inş. stres yapma 2 kere gelmiş bebeğin bu sefer sağlıkla gelir ve içinde büyüyüp kucağına alırsın inş bende çok isterim çok da sevinirim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: bir gelse meleğin  :amin: :amin:

inşallah cansum ya... kendimi bıraktım eşim için çook istiyorummm  :amin: :amin: