28 Mart , 2024, 21:00:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ahh Şu İlaçlar....

Başlatan Sır_Çiçegi, 28 Kasım , 2011, 15:28:47

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

slm kızlar gecen hafta doktora gittim bana vitamin ilacı werdiler içiyordum eşim içme dedi kilo yapıyormuş dedi mecbur içmeliyim dedim ama tartıştık biraz kızlar yardım edin ne yapmalıyım içmesem olur mu  :dontknow:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 28 Kasım , 2011, 15:28:47
slm kızlar gecen hafta doktora gittim bana vitamin ilacı werdiler içiyordum eşim içme dedi kilo yapıyormuş dedi mecbur içmeliyim dedim ama tartıştık biraz kızlar yardım edin ne yapmalıyım içmesem olur mu  :dontknow:

CNM DOKTOR VERDİYSE İÇ DERİM BEN VİTAMİN GEREKTİRECEK BİR ŞEY GÖRMÜŞTÜR KİLO YAPSADA SAĞLIĞIN ÖNEMLİ ,ÖNEMLİ DERECEDE ÇOK SORUN YAPACAK BİR KİLON YOKSA İÇ DERİM BEN CNM.

derbeder

o zaman esine ver o icsin senin yerine :caca: sinir oluyorum anlayissiz insanlara ya, sanki keyfinden iceceksin kilo alacaksin  :violent1: :caca:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Sır_Çiçegi

bu aralar aşırı derecede kilo alıyorum kızlar bide bu ilaçı bile bile içmek eşim kilo yapıorsa kesinlikle içmiyorsun dedi bu zamana kadar ondan habersiz bişe yapmadım ama anlatamıyorum bebek için diorum ama yok ne yapacagımı bilmiorum :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 28 Kasım , 2011, 15:37:16
bu aralar aşırı derecede kilo alıyorum kızlar bide bu ilaçı bile bile içmek eşim kilo yapıorsa kesinlikle içmiyorsun dedi bu zamana kadar ondan habersiz bişe yapmadım ama anlatamıyorum bebek için diorum ama yok ne yapacagımı bilmiorum :(
OLURMU ÖLE ŞEY SEN GÜZELCE ANLAT ONA TEKRAR SAĞLIĞIM İÇİN DE BEBEK OLDUKTAN SONRA BEBEĞİN SAĞLIKLI OLMASI İÇİN İÇECEKSİN BUNU SEN TAKMA KAFANA SÖYLEME GEREKİRSE BOŞVER BİRAZ DİKKAT ET YEMEKLERİNE YETER HİÇ BİŞEY OLMAZ CNM HERŞEYİ SÖYLEMEK ZORUNDA DEĞİLSİN BENDE BİŞEY SAKLAMAM KOCAMDAN AMA BÖLE BİŞEY YAPSAYDI SÖYLEMEZDİM İÇERDİM.BENDE ÇOK KİLO ALDIM VİTAMİNDE YENİ BAŞLADIM AMA EŞİM İÇME DEMİYOR SAĞLIK BU YA BOŞVER ARKADAŞIM SEN KENDİNİ DÜŞÜN.VERİRİSİN KİLOLARI DA:))TAKMA KAFANA

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

ay olurmu öyle şey bence eşinle birlikte git doktora ne demek içme içmezsen bebişin sağlıksız olur ya kilo verilir canım doğumdan sonra ister istemez vericeksin kilo bende eşimden hiçbir şey saklamam ama böyle yapsaydı gizlin gizlin içerim valla senin sağlığın olucakki bebişin sağlıklı olsun demekki gerekliymiş sana bu vitaminki vermiş dr bende içtim kilo aldığım oldu ama olsun herşey sağlıklı olucak bebişlerimiz için canım bence doktora birlikte gidin  :amin:

Sır_Çiçegi

birlikte gidiyoruz cnm da doktorun yanına girmio :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

kızma ama esinde sacmalams cnm ya cocuk istiyorda katlanmak zorunda hem kendi kullanmıyor bütün ilaçları sen alıyorsun yarın hamile kalıncada birsürü vitamin alacaksın o zamanda mı kızacak hemde kiloda alaacaksın bence sen doktorun dediğinden cıkma al ilaçlarını

Lă_Tăhzen!

Tabiki doktor  verdiyse ve iç dediyse içmelisin   eşin mantıklı dusunmuyor kılo elbet verılır bebek istiyosanız katlancaksınız bazı seylere 

Sır_Çiçegi

ahh ahh eşime anlatmıyorum ki bunları :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

derbeder

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Kasım , 2011, 16:10:14
kızma ama esinde sacmalams cnm ya cocuk istiyorda katlanmak zorunda hem kendi kullanmıyor bütün ilaçları sen alıyorsun yarın hamile kalıncada birsürü vitamin alacaksın o zamanda mı kızacak hemde kiloda alaacaksın bence sen doktorun dediğinden cıkma al ilaçlarını
:icon_thumright:

derdi ceken cogunlukla kadinlar, mizmizlanan nedense genelde erkekler. o kadar hormonu ilaci alan kadinlar, bencillik yapan gene erkekler. ya bu deveyi gudeceksin ya da bu diyardan gideceksin, baska yolu yok.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Sır_Çiçegi

hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar gizlide olsa kullanmam lazım bebeğim için  :binkybaby:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...