29 Mart , 2024, 01:00:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DUA EDELİM BİRBİRİMİZE

Başlatan mehtap0753, 28 Kasım , 2011, 13:23:50

« önceki - sonraki »

mehtap0753

ARKADAŞLAR SLM,

BURDA HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN DUA EDELİM BİRBİRİMİZE FURKAN SURESİNİN 74.AYETİNİ OKUYUN DİYORLAR BAKIN BİZLERDE OKUYALIM BİRBİRİMİZE KULUN KULA DUASI GEÇERMİŞ :amin:

serserim

edelim canım Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin inşallah tez vakitte aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

doruk38

kızlar ben herkes için yaklaşık her gün dua ediyorum.

yağmur nisa arkadaşımın söylediği hacet duasını
cansu arkadaşımın söylediği hz. zekeriya nın duasını
salavat ı tefriciye
yasin hepsini bir okuyup dua ediyorum ama zamanını ve gününü söylemiyorum. konuştuğum tanıdığım aklımda kalan  herkesin tek tek ismini söylüyorum. inşallah kabul olur  :amin: :amin:

unutmayın her zaman arkanızda bir duacınız var  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

burada çocuk isteyen bayanlar olarak her perşembe  gecesi namaza kalkıp dua ediyoruz. inşallah dualarımız kabul olur da hepimizin sağlıklı bebişleri olur

mehtap0753

Alıntı yapılan: happines - 28 Kasım , 2011, 14:03:53
burada çocuk isteyen bayanlar olarak her perşembe  gecesi namaza kalkıp dua ediyoruz. inşallah dualarımız kabul olur da hepimizin sağlıklı bebişleri olur

AMİN İNŞALLAH NE KADAR GÜZEL RABBİM TÜM İSTEYENLERE VERSİN İNŞ BENDE HEPİNİZE TEK TEK DUA EDECEĞİM. :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Kasım , 2011, 14:58:12

AMİN İNŞALLAH NE KADAR GÜZEL RABBİM TÜM İSTEYENLERE VERSİN İNŞ BENDE HEPİNİZE TEK TEK DUA EDECEĞİM. :amin:

sağol canım sen de istersen katıl biz de sana dua ederiz.

Sır_Çiçegi

Allah hepinizden razı olsun böle şeyler düşünmek cok güzel umarım rabbim dualarımızı kabul eder
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: happines - 28 Kasım , 2011, 15:02:22
Alıntı yapılan: mehtap0753 - 28 Kasım , 2011, 14:58:12

sağol canım sen de istersen katıl biz de sana dua ederiz.

TABİKİ KATILIRIM NASIL YAPIYORSUNUZ PERŞEMBE GECELERİMİ KALKIYORUZ NAMAZA ALLAH RAZI OLSUN  :)

HASRET!M S@N@

canım dua paylasımı bölümünde sayfamız herkese dua ediliyor