Ynt: travel sistem bebek arabası tavsiyeleriniz
« Yanıtla #45 : 20 Temmuz , 2015, 10:46:45 »
chicco You are not allowed to view links. Register or Login hakkında bilgi verebilirmisiniz?

« Yanıtla #46 : 11 Mayıs , 2016, 15:33:06 »
Mrb Maclaren arabalar çok güzeldi ama biraz pahalı geldiğinden başka markalara kaydık Kiddy nin travel sistemini aldık ilk etapta bizde çift yönlü olmalı mı diye düşündük ama bebek büyüyünce baston araba da lazım olacağından Baston bebek arabalı travel sistemi tercih ettik. Beşiktaşlı olduğumdan da çok severek kullanıyorum :)) çok fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum

You are not allowed to view links. Register or Login

« Yanıtla #47 : 11 Mayıs , 2016, 16:19:12 »
Benim kardeşim yeni doğum yaptı anakucağı alacağız verdiğiniz linkteki Kiddy ana kucağından memnun musunuz? Bazı anakucakları çok hafif bazıları daha ağır, ağırlığı yüksek olanlar daha özellikli ya çok kararsız kaldım. Birde burda inceliyorum biraz daha fiyatça pahalı bir puset var. Özellikleri yattığını söylüyor ne kadar enteresanmış, bu anakucağı iyidir mi diyorsunuz?

« Yanıtla #48 : 11 Mayıs , 2016, 16:40:58 »
Kiddy ile ilgili yazdıklarınızı görünce yazmak istedim Alman markası bizde her zaman sağlamlık ve dayanıklılık hissiyatı uyandırır. Otokoltuklarını abimin oğluna almıştık markayı ordan biliyorum, hamile kalınca herşeyi araştırmaya başladım ve birkaç marka arasında kaldım sonra paramparça dizisinde dilaranın kullandığı ana kucağını gördüm araştırdık ki kiddymiş. Renkleride çok hoşuma gitti sırt sağlığına önem vermeleri yatabiliyor olması bizi etkiledi. Anakucağını aldık doğumuma çok az kaldı kullanmaya başlayınca olumlu ya da olumsuz fikirlerimi paylaşacağım.   

« Yanıtla #49 : 15 Mayıs , 2017, 01:53:38 »
Merhaba,
Travel sistem Bebek arabaları ile ilgili olarak bir araştırma yazısı yazmıştım, belki işinize yarar.

You are not allowed to view links. Register or Login

Okullar ve Egitim Hakkinda Bilgi Paylasimi www.okulum.org