bebişime nasıl yatak almalıyım yardım

Başlatan aygulse, 10 Kasım , 2011, 18:43:35

« önceki - sonraki »

aygulse

selam güzel anneler. 7.ayımızdayız yavas yavas kızımın yatağını alayım artık diyorum fakat karar veremedim.sepet beşik mi, park yatak mı yoksa bebek odasımı cok kararsız kaldım.hangisi kullanışlı oluyor.hangi marka aldınız yardımcı olursanız sevinirim.

Lă_Tăhzen!

canım eger bebek odası yapmaya musaıt odan varsa ilk 6 ay için yanınıza kucuk sepetlerden al onda yatsın 6.ayında da oda yaparsınız bebegıne

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben bebek odasi alcam bide yanimda yatcagi icin sepet alcaz sende bebek odasi yapcaksan öyle yap
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

tweety0555

CANIM BEN BUYUK OGLUMA MOBILYALI OLANDAN ALDIM ILK HEVES AMA COK GEREKSIZMIS ONU BIRAKTIM IKINCI OGLUMA PARK YATAK ALDIM COOOK MEMNUNUM HEMDE DAHA ASAGI BILE INDIRMEDIM IKI YASINDA OLMASINA RAGMEN HEMEN YATAGIMIN YANINDA KOLAYCA BAKABILIYORUM..GERCI BU SIRALAR YANIMDA YATIYOR SIPA AMA BEN PARK YATAGI AL DERIM...
BU ARADA KUCUK MINIK YATAK YADA SEPET ALMA CUNKI COCUK COK CABUK BUYUYOR TEKRAR MASRAF OLUYOR HA DURUMUN COK IYIYSE AL SUS ICIN BEGENIYORUM BEN

aygulse

Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Kasım , 2011, 19:46:06
CANIM BEN BUYUK OGLUMA MOBILYALI OLANDAN ALDIM ILK HEVES AMA COK GEREKSIZMIS ONU BIRAKTIM IKINCI OGLUMA PARK YATAK ALDIM COOOK MEMNUNUM HEMDE DAHA ASAGI BILE INDIRMEDIM IKI YASINDA OLMASINA RAGMEN HEMEN YATAGIMIN YANINDA KOLAYCA BAKABILIYORUM..GERCI BU SIRALAR YANIMDA YATIYOR SIPA AMA BEN PARK YATAGI AL DERIM...
BU ARADA KUCUK MINIK YATAK YADA SEPET ALMA CUNKI COCUK COK CABUK BUYUYOR TEKRAR MASRAF OLUYOR HA DURUMUN COK IYIYSE AL SUS ICIN BEGENIYORUM BEN
park yatağın kullanışlı olduğu söyleniyor sonuçta yatak odasında olacak cocuk 2 yıl kadar.bebek odasını sonra yaparım dıyodum ama ıste park yatak oluncada dolabı olmayınca esyalarını nereye koyacagım bır duzen olmayacak.yatmasada odasını alıp dolaplarını kullanmak yatak odasına yanımada kucuk bır sepet alıp almamakta kararsızım.

seda87

Alıntı yapılan: aygulse - 10 Kasım , 2011, 22:34:17
Alıntı yapılan: tweety0555 - 10 Kasım , 2011, 19:46:06
park yatağın kullanışlı olduğu söyleniyor sonuçta yatak odasında olacak cocuk 2 yıl kadar.bebek odasını sonra yaparım dıyodum ama ıste park yatak oluncada dolabı olmayınca esyalarını nereye koyacagım bır duzen olmayacak.yatmasada odasını alıp dolaplarını kullanmak yatak odasına yanımada kucuk bır sepet alıp almamakta kararsızım.
bende park yatak alacam canm .hem mobilya alıp bebeği yanında yatırıyorsun bebek büyüyene kadar o oda gereksiz bekliyor bence benim fikrim bu.2 yaşına kadar hatt3 yaşına kadar benimle yatar yatağında sonraa ben güzel bir takım alırım inş odasını öle yaparım
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

tweety0555

park yatagı 5 yasına kadar bıle kullanılır vallahı cok saglam ve guzeller...gayete sıklar acıkcası...ama esyaları nereye koyacam dıyorsan kucuk ıdarelık bır sıfonyer alabılırsın ..ama mobılyayı daha sonra alsan daha şık mobılyalarda kalıyor ınsanın aklı ...hem cocuk yurume donemınde cok hırpalıyor odasını benım yasadıklarım bunlar umarım yardımcı olmusumdur...hatta sıfonyer almasanda bebegın esyalarını yatak odandakı bır bolumu bıle ayırabılırsın...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kesinlikle park yatağı tavsiye ediyorum bende  :icon_thumright:
Hem kullanışlı hem uzun süre kullanıma açık :icon_thumright:
Benim oğlum 1.5 yaşında park yatağında uyuyor hala ama Allah nasip ederse bu ay odamızı yapacağız :amin:
Sepetlerden ya da ufak beşiklerin görüntüsüne aldanıp sakın almayın maximum 2-3 ay sonra kullanamayacaksınız çünkü veletler çoook hareketli :k06:

bebegedair

Bebeğinize alacağınız beşik bebeğin sağlığı konforu ve rahat uyuması ne kadar önemliyse beşiğin yer kaplaması toplanması ve istenildiği zaman başka bir yere rahat bir şekilde taşınması da çok çok önemli. Aşağıda vereceğim linkteki ürün Türkiye'ilk defa üretilen bir beşiktir. Özelliği ahşap beşik olması ve hiç bir montaj bile olmadan katlanabilip açılma özelliğine sahip olmasıdır. Alıp kullanabileceğiniz en harika beşiktir kesinlikle pişman olmazsınız.
https://www.sonteklif.com/sihirli-ahsap-besik-5585627

mervegul

Canim ben kizima ilk dogdugunda besik kullaniyordum sonrasinda park yatak aldim ve icine de yatasin krafta ozel yaptigi yatagindan aldim cok memnunum hem yaninda hemde odasinda yatirmak istiyorsan bence buyuk mobilyalar alip bir den fazla masrafa gerek yok diye dusunuyorum. Park yatak tavsiyemdir ;)