Konu takibi

Başlatan zeynep-sena, 31 Ekim , 2011, 23:34:47

« önceki - sonraki »

zeynep-sena

merhaba :)

konuları nasıl takip ediyorsunuz arkadaşalr mesela bir sürü yere yazıyorsunuz diyelim bir sonraki girişinizde o yerlerede size cevap geldiğini nasıl anlıyorsunuz yada diyelim bir arkadaşınız yeni konu açtı o açılan konuyu hemen nasıl görüyorsunuz..

mesela bu yukarda anasayfa yardım ara profil vs.vs.vs.yazan yerde birde bugünkü mesajlar diye bir yer olsada formu rahat takip etmezmiyiz yada buna benzer biyer varda ben bulamadımmı ki?

ben biraz bu konuda zorlandım yazdığım yerler için şimdilik konuya abone olmakla buldum çareyi yazılınca mail geliyor ama yeni konu açan birinin açtığı konuyu nasıl görüyoruz..

umarım demek istediğimi ifade edebilmişimdir sürçi lisan ettimse affola :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 31 Ekim , 2011, 23:34:47
merhaba :)

konuları nasıl takip ediyorsunuz arkadaşalr mesela bir sürü yere yazıyorsunuz diyelim bir sonraki girişinizde o yerlerede size cevap geldiğini nasıl anlıyorsunuz yada diyelim bir arkadaşınız yeni konu açtı o açılan konuyu hemen nasıl görüyorsunuz..

mesela bu yukarda anasayfa yardım ara profil vs.vs.vs.yazan yerde birde bugünkü mesajlar diye bir yer olsada formu rahat takip etmezmiyiz yada buna benzer biyer varda ben bulamadımmı ki?

ben biraz bu konuda zorlandım yazdığım yerler için şimdilik konuya abone olmakla buldum çareyi yazılınca mail geliyor ama yeni konu açan birinin açtığı konuyu nasıl görüyoruz..

umarım demek istediğimi ifade edebilmişimdir sürçi lisan ettimse affola :love9:

arkadaşım merhaba diye sağ üst köşede bölüm var ya onun altında yeni gönderilen iletileri göster var oradan yeni açılan konuları görebilirsin...altındaki iletilerime yazılan yeni yanıtları göstere basıncada senin gönderdiğin konulara yeni iletiler geldiyse görürsün... birde ana sayfanın altında son iletile konular yazar oradanda takip edersin iletileri... ben bunlarla götürüyorum işi  :icon_thumright: inş. yardımcı olmuşumdur bakalım diğer ark. nasıl yol izliyorlar  :icon_thumright:

HASRET!M S@N@

ben iletilerimi profilden ileti gelince haberdar et dedim o zaman geldiğinde ekrana küçük bir ekran geliyor ileti aldınız diye ordan görüyorum sonra hani konuların yanında cicek gibi sey varya onun rengi koyu oluyor sonra girince yanlarında yeni diye yazıyor birde cananın dediği gibi en asağıdaki yerden takip ediyorum

zeynep-sena

evet bende bu sağ üst köşedeki gibi bişey arıyodum çok saolun arkadaşlar :love9: