Kist olan sağ yumurtalığımda bugün ara ara sancılar var bilgi verin kızlar???

Başlatan senayy88, 29 Ekim , 2011, 14:15:41

« önceki - sonraki »

senayy88

Kist olan sağ yumurtalığımda bugün ara ara sancılar var sanki bıçak sağlıyolar ama sık sık değil doğum kontrol hapını 4 gündür içiyorum acaba etki göstermeye mi başladı yoksa ben çok kafama taktığım için psikolojikm mi canlarım ya bi yardımcı olun bana???

suzannn

senayy88

inşallah canım ya eşimde telaşlanıyo ağrıyo dedikçe hastaneye götüreyim filan dedi ama ben tekirdağda özel hastaneye gidiyom buraya gtsem ultrason yok bişey yok napayım gidip...inşallah ilaçlar bitince 18 gün sonra temizlenmiş olurum kistlerden yavrum gelir...sonrada

GELSQMİNQ

canım ilaçların etkisi ile ağrın olabilir kistler erimeye başladığındada ağrı yapar bendede olmuştu inş iyi haberler verirsin tedavi bitiminden sonra allah yardımcın olsun

senayy88

teşekkür ederim canım senin bebeğinden öncemiydi kistin benm sol yumurtalığımda 1.5 cm sağda 7 cm canım doğum kontrol hapı verdi doktor ericek dedi ameliyatlık bi durum eğer büyürse ameliyat dedi 6 aydır meleğimi bekliyodum ama olmadı inşallah eridikten sonra banada nasip olur,,, :amin:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Ekim , 2011, 15:26:19
teşekkür ederim canım senin bebeğinden öncemiydi kistin benm sol yumurtalığımda 1.5 cm sağda 7 cm canım doğum kontrol hapı verdi doktor ericek dedi ameliyatlık bi durum eğer büyürse ameliyat dedi 6 aydır meleğimi bekliyodum ama olmadı inşallah eridikten sonra banada nasip olur,,, :amin:

evet canım bebeğimden önceydi benim 1.5 cm di sağda ve solda vardı ama adetle kendiğinde atıldı tabi doğum kontrol hapıda kullanmıştım cnm zaten kistler engel meleklere maalesef vardır hayırlı bi zamanı onun acele etme cnm
dua et bol bol allah ol derse olur onun dışında maalesef bişi yapamıyoruz benim doktorum bana normal yolda hamile bile kalamazsın demişti çok ağlatmıştı beni ama kendiliğimden hamile kaldım 1yıl 3 aylık evli iken hamile kalmışım rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu bu işin sırrı bol bol çalışmakta hamile kaldığım ay hergün ilişkide bulunduk eşimle o derece yani :)

senayy88

anladım cnm Rabbim nezman verirse tabiki vakti saati dolmamış demekki daha Allah yavrunuda sana bağışlasın...tek dileğim ilaçla eriyip gitmeleri bakalım bu ay 21 günlük kutuyu bitirdikten sonra kontrole gidicem inşallah kaybolmuşturlar.ve büyümemiştirler...

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Ekim , 2011, 16:18:39
anladım cnm Rabbim nezman verirse tabiki vakti saati dolmamış demekki daha Allah yavrunuda sana bağışlasın...tek dileğim ilaçla eriyip gitmeleri bakalım bu ay 21 günlük kutuyu bitirdikten sonra kontrole gidicem inşallah kaybolmuşturlar.ve büyümemiştirler...

inşallah canım stress yapma ama stress yapıyo zaten ne yaparsa çok etkiler olumlu düşün

senayy88

öyle yapmaya çalışıcam canım eşimide üzüyorum böyle yapınca doktorumda diyo stresten oluyo belkide kistlerin çok evhamlıyım biraz.daha yaşım 23 evleneli 1 sene oldu  6 aydır korunmayı bıraktık ama demekki engelmiş kist.neden olmuyo diye kendimi yeyip bitiriyorum bu ayda böle kist olunca iyice karamsar oldum ama faydası yok rahat olucam artık ve bebeğim ozman gelicek inşallah. :amin:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: senayy88 - 29 Ekim , 2011, 16:40:39
öyle yapmaya çalışıcam canım eşimide üzüyorum böyle yapınca doktorumda diyo stresten oluyo belkide kistlerin çok evhamlıyım biraz.daha yaşım 23 evleneli 1 sene oldu  6 aydır korunmayı bıraktık ama demekki engelmiş kist.neden olmuyo diye kendimi yeyip bitiriyorum bu ayda böle kist olunca iyice karamsar oldum ama faydası yok rahat olucam artık ve bebeğim ozman gelicek inşallah. :amin:

canım benim eşinide strese sokma kendinide rahat bırak snei çok iyi anlıyorum ah bende neler yaşadım neler hatta benim adetim1.5 ay gecikti ama hiç hamile olma ihtimali vermemiştim yine kist demiştim yada pko var sanıyodum bütün dünyam çöktüğü bi anda geldi kızım umut oldu bende diyorum yani ben hamile kaldıysam herkes kalır umudunu yitirme iyi düşün gidicek o kistler allahın izni ile bizde  dua edicez kızımla senin için