KIZLAR BEBISLERINIZ KAC HAFTALIKKEN DOGDU VE KAC KILOYDU?

Başlatan krizantem84, 20 Ekim , 2011, 22:33:03

« önceki - sonraki »

burcum

krizantem84

Alıntı yapılan: burcum - 20 Ekim , 2011, 23:30:18
37+4 acil sezeryan 2645 gram doğdu kelebeğim
masallah canim bebisine :nazar: neden acil sezeryan oldun :icon_scratch:

burcum

suyu çok azalmış doğumdan sonra dr umun söylediğine göre bir fincan su çıkmış plesentada kireçlenme 3.cü aşamadaydı

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kizim 39+6 da 3.200 gr dogmustu, oglusumda 40+1 haftasinda 3.360 gr dogdu  :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

krizantem84

Alıntı yapılan: burcum - 20 Ekim , 2011, 23:34:34
suyu çok azalmış doğumdan sonra dr umun söylediğine göre bir fincan su çıkmış plesentada kireçlenme 3.cü aşamadaydı

ay canim ucuz atlatmissin :cildir: daha önce doktorun nasil farketmemis :violent1: bebegin saglikli dogdumu bari :icon_scratch:

krizantem84

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 20 Ekim , 2011, 23:37:47
kizim 39+6 da 3.200 gr dogmustu, oglusumda 40+1 haftasinda 3.360 gr dogdu  :nazar: :nazar:
ALLAH BAGISLASIN CANIM meleklerini :amin: :opucuk:
:binkybaby: :binkybaby:

burcum

canım 37+4 de gittiğimde sen neden geldin 3 gün önce muayene ettim seni dedi bende dedim siz çağırdınız hımm dedi o zaman suyunda azalma gördüm herhalde dedi baktı evet suyunda azalma var hemen doppler e git dedi iyice baksınlar dedi azsa suyu acil sezeryana alıcam seni dedi yani 37+1 de suyunun azaldığını fark etmiş ondan çağırmış zaten hareketleri çok azalmıştı suyu çok azaldığı içinmiş ALLAH a çok şükür sağlıklı doğdu :nazar: benden önce odamıza gitti ben gidesiye kadar ellerini yemiş ben gidince hemen emmeye başladı :nazar: hemşireler maşallah diye diye seyretti her anneye nasip olmaz böylesi dediler zorlamadan ilk verdiklerinde aldı memeyi kelebeğim :nazar: ALLAH ım her isteyene sağlıklı bir şekilde nasip etsin nasıl olduğunun hiç önemi yok ki benim kadar normal doğum isteyen yoktur ağlaya ağlaya gittim ameliyathaneye hastane de adım ağlayan gebe kalmıştı ne zaman gitsem tanıyorlardı beni :k06:

krizantem84

Alıntı yapılan: burcum - 20 Ekim , 2011, 23:43:52
canım 37+4 de gittiğimde sen neden geldin 3 gün önce muayene ettim seni dedi bende dedim siz çağırdınız hımm dedi o zaman suyunda azalma gördüm herhalde dedi baktı evet suyunda azalma var hemen doppler e git dedi iyice baksınlar dedi azsa suyu acil sezeryana alıcam seni dedi yani 37+1 de suyunun azaldığını fark etmiş ondan çağırmış zaten hareketleri çok azalmıştı suyu çok azaldığı içinmiş ALLAH a çok şükür sağlıklı doğdu :nazar: benden önce odamıza gitti ben gidesiye kadar ellerini yemiş ben gidince hemen emmeye başladı :nazar: hemşireler maşallah diye diye seyretti her anneye nasip olmaz böylesi dediler zorlamadan ilk verdiklerinde aldı memeyi kelebeğim :nazar: ALLAH ım her isteyene sağlıklı bir şekilde nasip etsin nasıl olduğunun hiç önemi yok ki benim kadar normal doğum isteyen yoktur ağlaya ağlaya gittim ameliyathaneye hastane de adım ağlayan gebe kalmıştı ne zaman gitsem tanıyorlardı beni :k06:

ay canim benim ALLAH A sükür bebisine saglicakla kavusmussun,cok sevindim valla  :muzz: :love9: :muzz: :binkybaby: :binkybaby:

sönder

Benim bebeğimin de eşinde kireçlenme oldu 3 hafta önce 3.aşamadaydı,suyumda azalmıştı,bebeğim 2 haftada 2676 dan 2732 gr olmuştu sadece..dr bol su iç şekerli şeyler ye sol tarafına yat dedi ben de 6 gün boyunca yedim içtim bol bol yattım uyudum,bu hafta oğlum 2910 gr olmuş tu suyu da sınıra çıkmış eşi de 1. aşamaya gerilemiş çok şükür :nazar: :muzz:
ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

krizantem84

Alıntı yapılan: sönder - 20 Ekim , 2011, 23:51:02
Benim bebeğimin de eşinde kireçlenme oldu 3 hafta önce 3.aşamadaydı,suyumda azalmıştı,bebeğim 2 haftada 2676 dan 2732 gr olmuştu sadece..dr bol su iç şekerli şeyler ye sol tarafına yat dedi ben de 6 gün boyunca yedim içtim bol bol yattım uyudum,bu hafta oğlum 2910 gr olmuş tu suyu da sınıra çıkmış eşi de 1. aşamaya gerilemiş çok şükür :nazar: :muzz:

:nazar: masallah canim  :nazar: ne güzel bak düzelme olmus  :nazar: ALLAH HAYIRLI SAGLIKLISIYLA TAMAMINA ERDIRSIN :amin: :binkybaby:

sönder

ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM

burcum

sağol canım  ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin :amin:

Demet_dk

40 HAFTAMDA DOĞUM YAPTIM 3.300 GRAM DOĞDU PAŞAM  :nazar:

karapnr

Alıntı yapılan: sönder - 20 Ekim , 2011, 23:51:02

maşallah canım düzelme olmasına çok sevindim  :opucuk: beraber doğurucaz biz heralde muhammed enes'lerimizi  :k06: :love9: :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Ekim , 2011, 00:37:47
40 HAFTAMDA DOĞUM YAPTIM 3.300 GRAM DOĞDU PAŞAM  :nazar:

:nazar: :nazar: bizimki de 1 hafta daha beklerse bu kiloda doğar heralde  :love9: