KIZLAR BEBISLERINIZ KAC HAFTALIKKEN DOGDU VE KAC KILOYDU?

Başlatan krizantem84, 20 Ekim , 2011, 22:33:03

« önceki - sonraki »

krizantem84

kizlar dogum yapanlar bebeklerinizin kacinci haftada ve kac kiloyla dogduklarini yazabilirmisiniz :opucuk:

Balböceği

Benimki 37+6 ama hastaneye göre 38+ hafta arada bir gün var ama olsun 3995 gram doğdu  :k06:

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 22:42:03
Benimki 37+6 ama hastaneye göre 38+ hafta arada bir gün var ama olsun 3995 gram doğdu  :k06:

masallah ne güzel dogmus  :nazar: demekki 40 hafta daha dursaymis daha fazla kilosu olacakmis :laughing7:

Balböceği

ya adaşım işte bu yüzden 15 gün önce doğum yaptım  :k06:
bakalım senin fıstık kaçıncı haftada gelecek  :muzz:

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 22:47:38
ya adaşım işte bu yüzden 15 gün önce doğum yaptım  :k06:
bakalım senin fıstık kaçıncı haftada gelecek  :muzz:

nasil yani sanciylami geldi?yoksa sezeryanlami aldilar? :binkybaby:
bakalim benim kiz 41+0 da geldi  :love9: ama bunu ALLAH in izniyle 38.haftada olsun istiyorum 41 cok uzunnn :-\ ama tabiki hayirli,sagliklisi olsun :amin:

Balböceği

37. haftalarda çok ağrılarım vardı bir gece eşime hadi bi gidelim dedim sancı falan hiç bir belirti yoktu..
gittik doktor muayane etti bebek çok büyük 15 gün beklersek kilo alır riske gireriz dedi..
2 gün içinde normal doğum yaptırdılar  :icon_pale:

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 23:01:03
37. haftalarda çok ağrılarım vardı bir gece eşime hadi bi gidelim dedim sancı falan hiç bir belirti yoktu..
gittik doktor muayane etti bebek çok büyük 15 gün beklersek kilo alır riske gireriz dedi..
2 gün içinde normal doğum yaptırdılar  :icon_pale:

ayy cnm suni sanciylami yoksa:S suni sanciyla mahvediyorlar adami :cildir:

Balböceği

Valla adaşım berbat bişi ama iyiki verdiler doğumdan önce ahh ne canımı yaktılar..
doğumun gözünü seveyim iki ıkınıyon tamam :ehi: :ehi: aklıma geldikçe tüylerim ürperiyor  :icon_pale:

oslemturgay

37+2 günlükken  preeklemsi yüzünden 1640 gramla sezeryan doğum yaptım

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 23:05:24
Valla adaşım berbat bişi ama iyiki verdiler doğumdan önce ahh ne canımı yaktılar..
doğumun gözünü seveyim iki ıkınıyon tamam :ehi: :ehi: aklıma geldikçe tüylerim ürperiyor  :icon_pale:

evet canim benim cok haklisin valla anlatanlar olduda cok korktum yani :cildir: birde birisine sahit oldum gördüm yani suni sanciyla dogumunu kiz birden bire mahvoldu ya :BangHead:

krizantem84

Alıntı yapılan: oslemturgay - 20 Ekim , 2011, 23:06:04
37+2 günlükken  preeklemsi yüzünden 1640 gramla sezeryan doğum yaptım

canim masallah ALLAH BAGISLASIN :amin: :nazar: sagligi yerindemi suan? :binkybaby:

Balböceği

Alıntı yapılan: krizantem84 - 20 Ekim , 2011, 23:12:11
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 23:05:24

evet canim benim cok haklisin valla anlatanlar olduda cok korktum yani :cildir: birde birisine sahit oldum gördüm yani suni sanciyla dogumunu kiz birden bire mahvoldu ya :BangHead:
Mahvolmak ne demek insanı eritiyor bitiriyor  :-ooo
eşim doğuma girdigine bile pişman olmustu tabı bebegı alınca herşey unutuldu  :k06:

krizantem84

:laughing7: :laughing7: :laughing7: haklisin hersey unutuluyor  :binkybaby: ama oglusun cok tatli masallah  :nazar: ALLAH BAGISLASIN :amin: yani cektigin sanciya degmis :laughing7: :laughing7:

Balböceği

Çok saol canımın içi,  :opucuk: şimdi çıkmam lazım mama verecem oğlana..
Hayırlı geceler sana öptüm..  :opucuk:

krizantem84

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ekim , 2011, 23:25:38
Çok saol canımın içi,  :opucuk: şimdi çıkmam lazım mama verecem oğlana..
Hayırlı geceler sana öptüm..  :opucuk:

bende öptüm canim benim oglusuna iyi bak  :binkybaby: