29 Mart , 2024, 17:09:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeklerin kaka kıvamı ?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 13 Ekim , 2011, 21:32:51

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

emrenin de 1 haftadır kakası koyulaştı ve parçacıklı oldu ben mamaya bağladım bu durumu sümüksüolursa üşütmüş demektir canım yada yaparken karnı ağrıyodur öle biliyorum ben tecrübe de ettim

Shadowqueen

Kızlar kızımın 4 gündür kaka kıvamı su gibi oldu ve günde 2-3 kere yapıyor arada parçaçıklı yapıyor fakat rengi yemyeşil ve ekşi krema gibi keskin kokuyor. Sizde de böyle bir problem oldu mu veya olmuş muydu? Cuma günü evde değildim, araya haftasonu girdi derken götüremedim birazdan doktora götüreceğim ama tedirginim  :dontknow: :dontknow:

susanna

kizlar yazdiklarinizi okudum hepten kafam karisti  :honk: benim kizim 10 gunlukten beri 2-3 gunde bir krem kvaminda zorlanmadan yapiyo kakasini  :icon_scratch:
gunde 3-5 lerden bahsediliyo simdi kizim kabizmi  :-[ ama hic zorlanmiyo kakasini yaparken gayet rahat  :dontknow:
boyle 2-3 gunde bir kakasini yapmasi normalmi ??? ?

susanna

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Ekim , 2011, 11:38:25
Kızlar kızımın 4 gündür kaka kıvamı su gibi oldu ve günde 2-3 kere yapıyor arada parçaçıklı yapıyor fakat rengi yemyeşil ve ekşi krema gibi keskin kokuyor. Sizde de böyle bir problem oldu mu veya olmuş muydu? Cuma günü evde değildim, araya haftasonu girdi derken götüremedim birazdan doktora götüreceğim ama tedirginim  :dontknow: :dontknow:
ihmal etme gizzemcim gotur almirayi nolur nolmaz
sadece seni emiyo dimi mama veriyomusun ???

°•.ℓανιηуα.•°

gizem işte bizimki de öyle yapıyodu bu konuyu açtığım zamanlarda. ama şimdi düzeldi. doktora gitmedik ama kendi kendine geçti  :dontknow:

susannacım sarperim de bi ara çok geç kaka yapıyodu. önce 3 güne bi yapmadı. sonra 5-6 güne çıktı,sonra en son oğlum 7. gün yaptı. ama zorlanmadan. şimdi yeniden her gün yaapmaya başladı. eğer sadece anne sütü ile besleniosa doktor normal dedi...

Shadowqueen

Alıntı yapılan: susanna - 25 Ekim , 2011, 16:38:38
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Ekim , 2011, 11:38:25
ihmal etme gizzemcim gotur almirayi nolur nolmaz
sadece seni emiyo dimi mama veriyomusun ???

Canım dün götürdüm doktor kakasını test yaptıracağız dedi sıpa bgn hiç kaka yapmadı, birde bezin emmesi lazımmış mikrop varsa çok küçük oluyorlarmış bezi ters bağla üstüne bitane daha düz bez bağla öyle dursun dedi ama ne mümkün heryer çiş oldu  :k06: :k06: :k06: bugün geçti artık hala yapmadı kakasını yarın inş. yaparda götürürüm umarım birşey çıkmaz  :dontknow: :dontknow: