tecrübeli anneler,bebeklerimizin sizlere ihtiyacı var :)

Başlatan serife26, 18 Ekim , 2011, 00:33:02

« önceki - sonraki »

Demet_dk

YANİ BEN ÖNCEDEN DE MÜMKÜN OLDUĞUNCA CEVAP YAZARDIM HER KONUYA

AMA DURUM BÖYLE OLUNCA İNSNAIN YAZASI GELMİYO

ÇÜNKÜ KONU AÇIYOSAN YARDIM İSTİYOSAN  GELEN CEVAPLARIDA DİKKATE ALACAKSIN  :icon_thumright:

serife26

Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Ekim , 2011, 00:39:19
YANİ BEN ÖNCEDEN DE MÜMKÜN OLDUĞUNCA CEVAP YAZARDIM HER KONUYA

AMA DURUM BÖYLE OLUNCA İNSNAIN YAZASI GELMİYO

ÇÜNKÜ KONU AÇIYOSAN YARDIM İSTİYOSAN  GELEN CEVAPLARIDA DİKKATE ALACAKSIN  :icon_thumright:
evet haklısın,ee benim durumum hakkında ne diyosun:))))bebek uyutma sanatı var mı bildiğin:))))

Demet_dk

TAM ADAMINA SORDUN CANIM

TAM 14 AY UYKUSUZLUK ÇEKTİK  :ehi:

KAÇ AYLIK BEBEĞİN SORUN NE TAM OLARAK

serife26

gece uzun uzun kalkmadan uyumaya yeni mi başladı senin bebeğin?fena çok fena,kim çıktıysa karşıma senin gibi bugün.sevgiler herkese,sorumu geri aldım,yok ettim:))

Demet_dk

CANIM BENİM Kİ BEBEKLİKTEN ÇIKTI GİBİ 28 AYLIK OLDU

SENİN BEBEĞİN KAÇ AYLIK BİLMİYORUM AMA MEME EMDİĞİ SÜRECE SIK KALKMALAR OLUYO

YAPACAK BİŞEY YOK

BENİMKİ ÇOK SIK KALKARDI GECE GÜNDÜZ, GÜNDÜZ DAHA İYİYDİ AMA UYUTANA KADAR ANAMI AĞLATIRDI

SAATLERCE ÇARŞAFTA SALLARDIK ARTIK BİLEKLERİMİZ KOPACAK GİBİ OLURDU  :k06:

O ZAMAN HİÇ DÜZELMEYECEK SANIRDIM NE ZAMAN EMMEYİ BIRAKTI O ZAMAN UYKUSU DÜZENE GİRDİ

zeynep0655

şerifecim bugün uykusuz bebeklerin uykusuz anneleriyle karşılaştın, aslında herkez öle değil bi arkadaşım var bebeği daha 3 aylık benimle uyuyo sabaha kadar deliksiz uyuyoruz sabahta benimle kalkıyo diyo. nerde bizde öleeee

Demet_dk

İŞTE HER BEBEK BİR DEİL KİMİSİ USLU KİMİSİ UYKUSUZ

BEN ÇOK SAKİN Bİ BEBEKMİŞİM AMA KARDESİM VE OĞLUM AYNI  :k06:

CANLARI SAĞOLSUN HERŞEY GELİP GEÇİYO BÜYÜYOLAR Bİ ŞEKİLDE

serife26

ablamda gece 3-4 beşik-bebek sallardı hep,ben yine şanslıyım bu konuda Allaha şükür,herkese ii geceler dilerim.

Demet_dk

burcum

Alıntı yapılan: serife26 - 21 Ekim , 2011, 00:21:05
Alıntı yapılan: burcum - 21 Ekim , 2011, 00:17:29
öncelikle şunu söylüyeyim kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş :ehi: benim kızım 2.5 aylıktan 7 aya kadar öğlen 1 de gece uykusu yattı gece 3 de sabah oldu diye kalktı bence şükret :ehi: neler yapmadım sen bu çocuğu yoramıyorsun dediler uyutma uyandır dediler hiçbirşey etki etmedi kendiliğinden 7.ci ayında düzeldi 10.5 aya kadar emdi sabaha kadar 10 defa uyanıyordu emziriyordum yatırıyordum emmeyi bırakınca gece yatıyor sabah kalkıyor maşallahhhhhhhhhhhhhhhh diyeyim :nazar: bekleyeceksin zaman herşeyin ilacı :icon_thumright:

ofsssssss aman Allahım:)feci bir durummuş seninkisi,ya bisürü yöntem fln varmış uyku düzenini oturtmak için fln da acaba dedim uygulasam mı fln neyse biraz daha askıda kalsın bakalım,Allah sabrını verdi ama dimi,kafaları yedin kesin  o dönem.
Allaha hamd olsun valla.Hani dedim varsa bildik bişe söyleyin:)olay bundan ibaret.

hemde ne feci bir durumdu ruh hastası olmuştum nerdeyse :k06: dile kolay kaç ay insan yüzü görmedim ben yatıyorum vampir gibi insanlar günlük hayatında gece biz kalkıyoruz kızlar insanlar uyuyo oluyor kocamla bile görüşemiyorduk aynı evin içinde gözlerimin altı morarmıştı sabah ezanları okunuyordu kepenkler açılıyordu hergün aynı uyanığız öğlen 2 gibi uyuyordu ALLAH ım kabustu :BangHead: :binkybaby: :caca: :cildir: :k06: herşey boş uyku düzeni oturtma muhabbetleri bazı bebeklere işliyor olabilir ama çoğu bebeğe işlemiyor hele hele bırakın yatağına ağlaya ağlaya uyusun her geçen gün daha az ağlayarak uyur en sonuunda da alışır bana çok yalnış geliyor neler yaptım uyandırdım uyutmadım yordum ama nafile aynıydı hop diye kendi düzeltti kimi bebek uykuya pek gereksinim duymazmış dr söylemişti bence biraz daha bekle zaten uyandığında emziriyorsun ya kokunla sıcaklığınla doymadan geri uyuyordur sıpa  :k06: doymadığı için de kısa bir süre sonra tekrar kalkıyordur  :icon_thumright: