ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ Kevserimizde ECRE" mizi kucağına aldı çok şükür.

Başlatan aydinays, 14 Ekim , 2011, 13:07:36

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Çok sevındımm rabbım analı babalı buyutsun inşallah bol sutlu gunler dılıyorum anne adayımıza :opucuk: :opucuk:

SABIRTAŞI

gözün aydın canım çok sevindim.....çok geçmiş olsun.....ALLAHIM YAVRUNA VE SANA HAYIRLI SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN İNŞALLAH..... :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :hello2: :hello2:

muhribe

kevser canım allah mübarek etsin, doya doya büyüt bebeğini. her anın tadını çıkar. inş gazsız ve kolay bir bebek olur. çok sevindm doğum haberini alınca  :love9:

KONYALI

bende yeni gordum kevsercım, 14 unde dogum yaptıysa bugun evıne cıkmıs olması gerek..ağrıları bıraz daha vardır ama azalmıstır sanırım...evinizde ilk gecenızse eger yarından ıtıbaren bambaska bır duygu olacak senın ıcın..işte sımdı kızını kabullenıp anneliği anlayacaksın cnm..allahım bol sutlu gazsız gunler nasip etsın ınsallah

°•.ℓανιηуα.•°

GÜL GÜZELİ

Canımm çooookk sevindimm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun inşaAllah  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah analı babalı büyütsün. sağlıklı bir hanımefendi olur inşallah

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr biz geldikkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim güzel dilekleriniz için canlarım benim şüküğr dün hastaneden çıktık teyzelrri çok guzel kızım ya ALLAH IM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN AMA İSMİ DEĞİŞTİ ESİLA KOYMUCAZ  :-[ :-[ DAHA İSİMSİZ YAVRUM  :y25: :y25: DÜŞÜNÜYORUZ BAKALIM NE OLCAK  :dontknow: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: RESMİNİ Bİ ARA YUKLERİM ŞUANDA KUCAGIMDA EMZİRİYORUM ÇOK GUZEL Bİ DUYGUYMUS  :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hello2: KIZIM ÇOK UYUYOAZ EMİYO KORKUYORUM  :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

ayyyyyyyy canım yaaa inananmıyorum .. kucağında ve emziriyorsun .. maşşallah ..  :nazar: :nazar:  :y25:

darısı başımıza inşallah cnm yaa .. koy bakalım resmini fındığın .. dr söledin mi normaldir belki niye korkuyosun tatlım .. uyandır emzir diyorlar bazen o kadar çok mu uyuyor ki .. bi sor istersen  :icon_scratch:

Lă_Tăhzen!

hosgeldinizzz

annesi o henuz dıs dunyaya uyum saglamaya calısıyor uyku saatleri uzun olabılır sen uyandırıp emzırırisin 

deniz28

kevser senin burda ne işin var bakiimm git bebişinle ilgilen gelenin gidenin yok mu senin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: canım hoşgeldin bebeğinde hoşgelmiş mutluluk getirmiş.. Allah hayırlı, sağlıklı ve uzuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnn ömürlü etsin insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Ekim , 2011, 18:24:44
ayyyyyyyy canım yaaa inananmıyorum .. kucağında ve emziriyorsun .. maşşallah ..  :nazar: :nazar:  :y25:

darısı başımıza inşallah cnm yaa .. koy bakalım resmini fındığın .. dr söledin mi normaldir belki niye korkuyosun tatlım .. uyandır emzir diyorlar bazen o kadar çok mu uyuyor ki .. bi sor istersen  :icon_scratch:
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM EVET EMZİRİYORUM  :occasion5: DARISI BASINA TTALIM DR SORDUM NORMAL DEDİ AMA BEN TEDİRGİNLENİYORUM İŞTE  ::)
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 17 Ekim , 2011, 18:25:27
hosgeldinizzz

annesi o henuz dıs dunyaya uyum saglamaya calısıyor uyku saatleri uzun olabılır sen uyandırıp emzırırisin 
:opucuk: DR ÖLE DEDİ TATLIM ZATEN EMZİRİYORUM EMMİYODA FAZLA AMA İDARE EDİYORUZ İŞTE  :k06:
Alıntı yapılan: deniz28 - 17 Ekim , 2011, 18:26:12
kevser senin burda ne işin var bakiimm git bebişinle ilgilen gelenin gidenin yok mu senin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: canım hoşgeldin bebeğinde hoşgelmiş mutluluk getirmiş.. Allah hayırlı, sağlıklı ve uzuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnn ömürlü etsin insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:  :ehi: :ehi: DAHA DUN BİR BUGUN 2 CANIM NE GELENİ  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

deniz28

:opucuk: :opucuk: :opucuk:  :ehi: :ehi: DAHA DUN BİR BUGUN 2 CANIM NE GELENİ  :k06:
[/quote]ne şanslısın bizim burda olsa benden önce eve gelir millet  :toothy10: miss gibi kokuyordur şimdi bebeğin bol bol çek içine  :binkybaby: bizim için de dua etmeyi unutma.. bide isminden neden vazgeçtiniz merak ettim esila güzeldi  :icon_scratch:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

aydinays

Canım dünürüm nasılsın??? Ohh çıktınız evinizdesiniz demekki. Canım hep aklımdaydınız ama mesaj çekmedim rahatsız etmek istemedik. Gelinim nasıl canım??? ismi değişti mi gelinimin. Sizin içine sinen en güzel isim olsun canım. Emzirmek nasıl birşey. Sütün hemen geldi mi???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Ekim , 2011, 18:32:10
Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Ekim , 2011, 18:24:44

:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM EVET EMZİRİYORUM  :occasion5: DARISI BASINA TTALIM DR SORDUM NORMAL DEDİ AMA BEN TEDİRGİNLENİYORUM İŞTE  ::)

amin canım yaa .. inşallah sağlıkla kavuşalım bizde  :amin: :amin: :nazar: :nazar: