PITIRCIĞIM, MELEĞİM HOŞGELDİN HAYATIMIZA

Başlatan cano_m, 08 Ekim , 2011, 13:44:33

« önceki - sonraki »

cano_m

:nazar:  :nazar: CANTANEM YAVRUM SEVGİ PITIRCIĞIM. HAYATIMDA OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM GÜNDEN BERİ MUTLULUKLARIN EN GÜZELİNİ YAŞAMAYA BAŞLADIM. HERGÜNÜM AYRI BİR HEYECAN, HERGÜNÜM AYRI Bİ NEŞE İÇİNDE. İLK HEYECANIMI KESECİĞİNİ GÖRDÜĞÜMDE YAŞADIM. SONRAKİ HEYECAN VE MUTLULUK KALP ATIŞLARINI DUYDUĞUMDA GERÇEKLEŞTİ. BUGÜNLERDEKİ MUTLULUĞUM İSE TEKMELERİNİ HİSSETMEK, VARLIĞINI TAMAMEN HİSSETTİRMENN  :love9:  :love9: .  RABBİMİN EN GÜZEL HEDİYESİSİN. BUGÜN DOKTOR AMCAN GELİŞİMİNİN GAYET GÜZEL OLDUĞUNU, AĞIRLIĞININ 440 GRAM OLDUĞUNU SÖYLEDİ  :aferin: :nazar: MAAŞALLAHH YAVRUMA. ÇARŞAMBA GÜNÜ AYRINTILI ULTRASONA GİRECEĞİZ HAYIRLISIYLA.  :hieyt:
     SENİ ÇOK SEVİYORUM MELEĞİMM. ANNE VE BABAYA HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI SIHHATLİ Bİ ŞEKİLDE GEL EMİ YAVRUM. BU GÜNLERİN ÇOK ÇABUK GEÇMESİ İÇİN RABBİME YALVARIYORUM. VE SANA KAVUŞACAĞIM GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM PITIRCIĞIM  :amin: . ALLAHA EMANET OL KUZUMMM  :amin:

xxcansuxx

canom günlüğün hayırlı olsun kuzunun hep güzel haberlerini paylaşman duasıyla :amin: maşaallah pıtırcığına  :nazar: :nazar:

suzannn

KasrıCinan

hayırlı olsun hep güzel seyler yaz insallah canım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Canım günlüğünüz hayırlı olsun. Hep birbirinizle güzel şeyler paylaşmanız dileğimle. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

cano_m

çookk teşekkürler taze anneler  :amin: amin canlarr. rabbim güzel günleri yazmayı nasip etsin hepimize  :amin:

GELSQMİNQ

günlüğünüz hayırlı olsun cnm bu arada resimdeki senmisin yaa bi ablam var çok sevdiğim ona o kadar benziyoki

seda87

canancım günlüğün hayırlı olsun tatlıım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:inş hep çook güzel mutluluklar paylaşırsın günlüğünde. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

cano_m

:opucuk:  :opucuk:  :opucuk: ÇOOK TEŞEKKÜRLER CANLARIM.
BÜŞRAM DÜNÜRÜM BENİMM ÇOKKK SAOL TATLIMM.
GELSQMİNQ CANIM EVET RESİMDEKİ BENİM EEE İNSANLAR ÇİFT YARATILMIŞ DERLER YA BU DA ÖYLE BİRŞEYY  :opucuk: GÜZEL DİLEKLERİNİZ İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLARIMMM  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

cano_m

:love9:  :love9: bitanem canım yavrum  :angel12: pıtırcığımmmm.  :love9:  :love9:
bugün belimde ve kasıklarımda çok ağrı oldu. ama bu ağrıların arasında senin o güzel tekmelerini hissettikçe o dayanılmaz sancılara bile güldüm. anneliği bugün birkez daha anlamaya başladım ve sende rabbimin sayesinde yaşattınn. şükürler olsunnn.  :amin:
şimdi birazcık daha iyiyim meleğimm korkma sen emi  :aferin: babacığınn yaptı bu akşamki yemekleri, dedeciğinde canımızın çektiği tatlıyı getirdi bize  :hieyt:  :hungry: artık fazla oturamıyorum annecim, seni rahatsız etmemek için hep uzun oturuyorum  :k06: sen rahat et yeterki. ama hayırlısıyla doğup kucağıma geldiğin günden itibaren her yerini ısıra ısıra, totoşuna vura vura seveceğim seni anlaşalım yani baştan  :laughing7:
       seni çokk seviyorum sevgi pıtırcığım. aşkımın meyvesiiii. şimdilik iyi geceler yavrumm... rabbime emanetsinnn  :aferin:  :nazar:  :nazar:  :love7:

cano_m

benim melek kızım pıtırcığımmmm  :hello2:  :muzz:  :occasion16:  :wav:
nihayet nazlanmayı bırakıp bugünkü ayrıntılı ultrasonda gösterdin kendini ee 20 dakika uğraştı doktor amcamızz  :ehi: ama şükürler olsun ki bütün herşeyinin normal olduğunuda öğrendik  :amin:  hele babişkon kollarını bacaklarını yüzünü gördükçe gülümsemesi dahada arttı  :k06: 4 günde 50gram almışsın ve 500 ü gördükk yani yarım kiloluk nazlı bi prenses oldun şükürler olsunnnn  :amin: o kadar heyecanlandım ki meleğimmm  :love9:  o anda zaman su gibi akıp gitsin ve doğacağın gün gelsin çatsın istedimm  :k06: ve yüzünü görüncede gözyaşları sel olup gitti. doktor amcan karnımı bastırdıkça elinle karnımı ittiriyosun sanki yavrum benimmm çokkk mutluyumm.  :nazar:  :nazar:
hastaneden çıktıktan sonrada sağlık ocağına gidip tetanoz aşımızın ilkini olduk. ikinci dozu 1 ay sonra yapacaklarmışş. şuan kolum ağrıyor meleğim birazcık uzanayım dinlenelimm ne dersinn. seni çokk seviyorum cantanemm sevgi pıtırcığımm prensesimm benimm  :nazar:  :nazar:

xxcansuxx

maşaallah canım meleğine  :nazar: :nazar: hep böyle güzel haberlerini al inşaallah  :amin: geçmiş olsun canım iğneni de olmuşsun  :opucuk: çok zorlama o kolunu inş. hemen geçer ağrısı  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cnm kizina  :nazar: :nazar: :love7: günlügünde hayirli olsun hep iyi seyler yazmak nasip etsin Rabbim  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: cano_m - 12 Ekim , 2011, 17:15:26
benim melek kızım pıtırcığımmmm  :hello2:  :muzz:  :occasion16:  :wav:
nihayet nazlanmayı bırakıp bugünkü ayrıntılı ultrasonda gösterdin kendini ee 20 dakika uğraştı doktor amcamızz  :ehi: ama şükürler olsun ki bütün herşeyinin normal olduğunuda öğrendik  :amin:  hele babişkon kollarını bacaklarını yüzünü gördükçe gülümsemesi dahada arttı  :k06: 4 günde 50gram almışsın ve 500 ü gördükk yani yarım kiloluk nazlı bi prenses oldun şükürler olsunnnn  :amin: o kadar heyecanlandım ki meleğimmm  :love9:  o anda zaman su gibi akıp gitsin ve doğacağın gün gelsin çatsın istedimm  :k06: ve yüzünü görüncede gözyaşları sel olup gitti. doktor amcan karnımı bastırdıkça elinle karnımı ittiriyosun sanki yavrum benimmm çokkk mutluyumm.  :nazar:  :nazar:
hastaneden çıktıktan sonrada sağlık ocağına gidip tetanoz aşımızın ilkini olduk. ikinci dozu 1 ay sonra yapacaklarmışş. şuan kolum ağrıyor meleğim birazcık uzanayım dinlenelimm ne dersinn. seni çokk seviyorum cantanemm sevgi pıtırcığımm prensesimm benimm  :nazar:  :nazar:

maşallah benim fıstık gelinime büyüsün kocaman olsun inş :nazar: :nazar: :nazar:geçmiş olsun canm o aşılar can yakıyor yaa daha 2gün boyunca ağrı yapar canm dikkatli ol ben hiç oynatamam kolumu falan :sad1:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))