29 Mart , 2024, 05:16:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile kalmak için bu yöntemi duydunuz mu???

Başlatan GÜL GÜZELİ, 06 Ekim , 2011, 14:34:45

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

Kızlar ben şöyle bişey duydum.Kadınların ağır kaldırmaktan rahimleri kayıyomuş ve bu şekilde çocuk olmuyomuş.Hani kırık çıkıkkı tarzında yaşlı teyzeler vardır yha işte bu iş içinde el almış teyzeler varmış ve ovarak Rahmi yerine oturtuyolarmış.Benim kuzenimin 1 yıl çocuğu olmamıştı ve gitmişti.Hemen üstüne hamile kaldı.Hatta ikinciyi bile yaptı.Az önce yine bi arkadaş söyledi bana onunda tanıdığı örnekleri varmış.Acaba gitsem mi ??? Fikri veya tecrübesi olan varmııı??? :dontknow:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim o nasil oluyo  ??? ??? ??? bence kocakari seylerine inanma rahminde bir sorun varsa doktorun soyler zaten  :-\ Allah korusun bisey falan olur  :-ooo
bende ilk 8 ay kadar olmadi esimin teyzesi gel ben sana biseyler yapim cocugun hemen olur demisti tabiki asla dedim  :icon_pale: cok sukur kendiliginden oldu simdide ikincime hamileyim  :amin: darisi sana insallah sadece sabret bekle canim  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

GÜL GÜZELİ

Aminnnnnnnn canım Rabbim razı olsun..İnşaAllah senin bebişinde sağlığıyla kucağına gelir  :binkybaby: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

valla bende bele bardak vurulduktan sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır diye 4-5 kişiden duydum 3 ü yaşlı teyzelerdi biri benim yengem di onun soylemesine göre o oyle hamile kalmış diğeride büyük yengemdi bana da bu sacma gelmişti ben iki kere belime bardak vurdurmuştum korkudan ilişkiye girememiştim eşimle  :k06: :ehi: istemiyorum diye
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

derbeder

olabilir yaa, bazi kocakari dedigimiz kisiler bazi doktorlardan daha cok sey biliyorlar  :icon_thumright: ama bakma diplomalari yok vs.

ama sanirim boyle birine gitmeye genede cesaret edemezdim  :'(
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

GÜL GÜZELİ

bende cesaret edemiyorum zaten  :-\ çok duydum ama örneklerini.Bi tülbent,1 sabunla yapıyolarmış.Karnı ovarak  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

tülbent sabun korkar insan bunlardan da benim dedigim hani belimiz ağrır çatalın ucuna pamuk dolayıp üstünede kolonya döküp bele vuruyoruz yaa bardağı ağrıyı alması için onu yapınca kalınıyor diye dedigim gibi çok duydum ben cesaret edipte yazamadım burda  :dontknow:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

GÜL GÜZELİ

sabunla ovup tülbentle sarıyolarmış sıcak kalsın diye..pufffff bende cesaret edemiyorum işte  :dontknow: tabi şimdilik  :dontknow: bebiş gelmezse her an herşeyi deneyebilirim  :cildir: :cildir: :cildir:

kelebegimm

canim ben biliyorum bunu göbek cekme denio annemde kardesime bole hamile kalmis gobegi dusuo die komsumuz vardi yasli bi teyse bi hafta sabahlari ac karnina annemin göbegini cekdii sonra annem korundugu halde hamile  kaldi :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: en kucuk kardesim onun yuzunden oldu sonra annemde isin yontemini ogrenmis bi kac kisininkini cekdi ole hamile kalan var banada bu gittigimde dedide yok ben korunuom sonuclar cikana kadar beklicem dedim tmm o zaman dusundugun zaman sabahlari ac karnina yatakda cek kendin dedi ovaliyosun zarari olcak korkulcak bise deil yani

]

asya81

bende duydum hatta ilkay arkadaşımısda diyordu hatta yaptırmıştıda yanlış hatırlamıyorsam  :icon_scratch: bende yakı yapıştırmıştım belime

derbeder

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:23:17
canim ben biliyorum bunu göbek cekme denio annemde kardesime bole hamile kalmis gobegi dusuo die komsumuz vardi yasli bi teyse bi hafta sabahlari ac karnina annemin göbegini cekdii sonra annem korundugu halde hamile  kaldi :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: en kucuk kardesim onun yuzunden oldu sonra annemde isin yontemini ogrenmis bi kac kisininkini cekdi ole hamile kalan var banada bu gittigimde dedide yok ben korunuom sonuclar cikana kadar beklicem dedim tmm o zaman dusundugun zaman sabahlari ac karnina yatakda cek kendin dedi ovaliyosun zarari olcak korkulcak bise deil yani
insan kendini yatakta nasil cekebilir ki?

kelebegimm

Alıntı yapılan: derbeder - 06 Ekim , 2011, 15:38:40
Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 15:23:17
insan kendini yatakta nasil cekebilir ki?
canim karnini ovaliyosun yaaa yukari dogru ovalican gobek deligi tam delikde atcak yani kayabiliyoya

]

derbeder

gobek deliginden baslayarak yukari dogu ovuyorsun yaneh?

anladiysam arap olayim  :k06:

GÜL GÜZELİ

kızlar benim göbeğim biraz yukarda atıyo yani göbek deliğimin orda değil  :cildir: Allah'ım yhaa kaymış olabilir mi acaba gerçekten  :icon_scratch: :BangHead:

kelebegimm

Alıntı yapılan: derbeder - 06 Ekim , 2011, 15:42:47
gobek deliginden baslayarak yukari dogu ovuyorsun yaneh?

anladiysam arap olayim  :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06:canim simdi yatiyosun dizlerini cekiosun o kasiklarinin rahminin oldugu yer varya yukari dogru ovaliyosun guzelce ovalican ben bole biliyorum, karnimiz sisince gaz olunca felan ovalariz ya yine ole ovalican

]